bezrobocie to tylko jeden z etapów w Twoim życiu

kto w życiu nie stracił pracy nigdy nie zrozumie bezrobotnego

utrata pracy to nie koniec świata, znajdziesz lepszą

na skróty

wstępniak
mapa strony
człowiek bez pracy
CZYTELNIA
interview
kodeks pracy
OFERTY PRACY !!!
ranking portali pracy
STOPA BEZROBOCIA
PORADY
księga gości
e-gospodarka
kalkulator płac
ile dostaniesz?
Twoja EMERYTURA

urzędy pracy
Praca z Jobrapido

Praca dla programisty

FORUM

Doradca zawodowy

dotacje
na otwarcie firmy


serwis monitoruje
google analytics logo and link
Twoje IP 18.206.76.226
online:1

Reklamy
Zostań Partnerem
Careerjet

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE


Czytelnia

W miarę możliwości, w sekcji czytelnia, będą umieszczane najciekawsze artykuły i opracowania, jakie znajdziemy w prasie i w internecie oraz opracowania własne naszych redaktorów.

Jeżeli sam piszesz, chcesz coś zmienić, dodać do naszego portalu, masz ciekawy pomysł, napisz do nas. Portal nadal się rozwija i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Serdecznie zapraszamy


O dobry staż też trudno?

Bezrobocie cały czas stanowi jeden z największych problemów nękających polskie społeczeństwo. Ta „narodowa bolączka”, z którą od wielu lat nie są w stanie poradzić sobie kolejne ekipy rządowe...

Praca za granicą szansą dla młodych ludzi

Decyzja o wyjeździe za granicę jest jedną z najtrudniejszych w naszym życiu. To jaką obierzemy drogę ma kluczowy wpływ na nasze dalsze losy. Podjęcie pracy za granicą musi być jednak dobrze przemyślane. Co czeka nas w nowym miejscu oraz jak się do tego przygotować - to największe obawy osób planujących rozpoczęcie pracy w innym państwie.

Jak uniknąć ryzyka pracując za granicą

Mimo, iż media wciąż ostrzegają nas przed nieuczciwymi pośrednikami pracy nieustannie zdarzają się przypadki Polaków nabitych w butelkę przez zagranicznych pracodawców. Jak zminimalizować ryzyko tego typu oszustw?

Rządowe zmiany w OFE

Nadrzędnym celem rządowych zmian w OFE jest zachęcenie obywateli do oszczędzania na emeryturę. Projekt rządowy przewiduje, że składka do OFE zostanie zmniejszona o 68,5% (z 7,3 proc. do 2,3 proc.), potem będzie stopniowo wzrastać, by w 2017 r. osiągnąć 3,5 proc.

Który fundusz emerytalny jest najlepszy?

Dużo osób nie dba o to, jaki fundusz emerytalny będzie zarządzał ich oszczędnościami. A szkoda – bo od tego będzie zależała wysokość naszej emerytury. Decyzja ta powinna być przemyślana, ponieważ możemy się zdecydować tylko na jeden fundusz.

Wypalenie zawodowe - przyczyny i skutki

Wypalenie zawodowe najczęściej dotyka osoby mocno emocjonalnie i osobowościowo zaangażowane we własną pracę? Najczęściej dotyka nowych pracowników w 4-5 roku od rozpoczęcia pracy zawodowej.

Depresja Prezesa...

Prezesi i dyrektorzy: wielkie pieniądze, egzotyczne wakacje, drogie auta i przyjęcia z gwiazdami. Wielu za sukces zapłaciło depresją i ma myśli samobójcze. Ale w biznesie to temat tabu...

Bezrobotni uciekają przed pracą

Zarejestrowani bezrobotni - by nie dostać pracy - masowo biorą zwolnienia lekarskie. Są urzędy, gdzie codziennie propozycje zatrudnienia dostaje 120 osób, a 80 z nich natychmiast ucieka na zwolnienie.

Bezrobotny - życiowy zawód wyuczony

Zarejestrowani bezrobotni - by nie dostać pracy - masowo biorą zwolnienia lekarskie. Są urzędy, gdzie codziennie propozycje zatrudnienia dostaje 120 osób, a 80 z nich natychmiast ucieka na zwolnienie.

Bezrobotni to lenie i nieuki

Są leniwi, wybredni i brak im kwalifikacji - tak ocenia bezrobotnych większość respondentów w sondażu zrealizowanym na zlecenie serwisu GazetaPraca.pl.

Zmieniasz pracę to nie kłam w CV

O to, kim jesteś, co potrafisz i jakie masz wady zapytają twoich kolegów i byłych przełożonych head hunterzy i specjaliści skanujący twoją przeszłość.

Człowiek bez pracy - przeczytaj by zrozumieć

Najpierw byłem nielegalnym bezrobotnym, obecnie jestem nielegalnie pracującym. Nie, nie, to nie o to chodzi, że na czarno. Moja Praca nie ma nic wspólnego z pracą na czarno, jest jak najbardziej zgodna z prawem, ale nie jest legalna...

Rozmowa kwalifikacyjna

Dotarłeś do tego miejsca? To znaczy, że Twoje CV zostało wybrane z kilkuset innych a Ty znajdujesz się wśród kilkunastu najciekawszych osób zaproszonych do następnego etapu rekrutacyjnego.

Ostatnio na forum:

Wszelkie prawa zastrzeżone, kontakt: kontakt@mojebezrobocie.pl, Webmaster www.pklopotowski.pl