X

co zrobić by być w profilu drugim?

dlaczego zawsze kojarzy się z lumpem czy kloszardem, przecież KAŻDY kto szuka pracy i jest zarejestrowany w urzędzie pracy jest bezrobotnym

co zrobić by być w profilu drugim?

Postautor: arabella » 12 lut 2015, 9:43

Witam. Jestem osobą która w lipcu skończyła studia. Zapisałam się do up w nadziei na możliwość korzystania głównie ze staży które pozwolą na uzyskanie doświadczenia w branży. Zostałam przydzielona do profilu pierwszego, a przez to nie mogę skorzystać z takiej pomocy jak staże. Istnieje duża szansa że firma w której bardzo chce pracować będzie chętna do przyjęcia mnie na staż ( przy czym prowadzi ona staże jedynie korzystając z up). Proszę pomóżcie co zrobić by dostać się do profilu drugiego w którym mogę korzystać ze staży? Zastanawiam się czy nie wyrejestrować się z urzędu po to by znów się tam zarejestrować i zmienić aktualny profil. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak odpowiadać na pytania z ankiety by dostać się do profilu drugiego? Niestety muszę stwierdzić ze instytucja Up jest instytucją przeszkadzającą w podjęciu pracy....
arabella

Re: co zrobić by być w profilu drugim?

Postautor: KlaudiaPear » 13 lut 2015, 19:08

hej,
Jestem w podobnej sytuacji. Za drugą wizytą pani, z którą rozmawiałam powiedziała, że jeśli w dalszym ciągu nie będę mogła znaleźć pracy, przeniesie mnie do profilu drugiego. Więc może wystarczy trochę poczekać. Pozdrawiam,

K.
KlaudiaPear

Postautor: kate » 18 lut 2015, 14:26

Szanowni Państwo, w związku z planowanym uruchomieniem nowego projektu/pomysłu biznesowego na zasadzie Crowdfunding (finansowania społecznościowego) z udziałem wszystkich zainteresowanych/chętnych do udziału w projekcie, chciałbym prosić Państwa o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi w ewentualnym procesie rozpoczęcia realizacji projektu. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
kate

Postautor: lewek » 01 kwie 2015, 13:44

a gdzie jest link do tej ankiety o nowym projekcie?
lewek

Postautor: marion » 01 kwie 2015, 14:05

Po studiach chciałam znaleźć czegoś bardziej konkretnego no i znajoma poleciła mi stronę rekrutacyjna rewolucja. Szybko znalazłam pracę i jestem zadowolona :)
marion

Wróć do bezrobotny