X

dam prace przez internet

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

dam prace przez internet

Postautor: paula123 » 30 lip 2016, 14:09

Wtam polecam strone http://www.darmoweprezenty.pl na której można zarabiać w szybki i prosty sposób np. inwestując w mbak masz 10% zysku po 55 dniach, a inwestując w lokatę masz 4 % zysku po roku. gwarancja zysku jest umowa cywilno prawna na dzierżawę powierzchni reklamowej,bądz wejść w listę zadań gdzie jest mnóstwo zleceń.zarejestruj się na http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/1683 .polecam
Awatar użytkownika
paula123

Re: dam prace przez internet

Postautor: edek » 30 lip 2016, 21:15

Tak potwierdzam ten system jest czysty i przejżysty i bardzo zrozumiały. Zarabiasz na dzierązwie powieżchni reklamowej. inwestujesz w stronę 200 zł po 55 dniach masz bankowe 210 lub 220 jak robisz kilka zadań w systemie.

dodam jeszcze że mozna wiecej na tym mpaku zarobić ponieważ na stronie mpakowej jest towja strona gotowa o zarabianiu z linkiem i jak ktoś się przez niego zarejestruje to masz dodatkową kase z klienta.
Awatar użytkownika
edek

Postautor: Agata » 31 lip 2016, 17:52

Zgadzam się, zarejestrowałam się i faktycznie zebrałam szybko minimum na wypłatę. Jak na razie będę pracować w kolejnych dniach i myślę nad M-packiem, zasady wydają się korzystne.Zlecenia pojawiają się regularnie, nie ma na co narzekać.
Awatar użytkownika
Agata

Postautor: Olcik » 31 lip 2016, 21:13

Spróbowałam i założyłam konto, jak na razie zebrałam 6 zł ;) Jak na wykonanych parę zadań to jestem bardzo zadowolona, teraz tylko zobaczymy czy będzie ok z wypłatą :) Liczę na to że tak, a mam czas to będę robić więcej zadań.
Awatar użytkownika
Olcik

Postautor: Zytek2223 » 01 sie 2016, 12:06

hej, chciałem powiedzieć że dotarł dziś do mnie przelew, dlatego mogę polecić bo strona naprawdę przynosi zysk! Nie martwcie się, przelew przyjdzie :)
Awatar użytkownika
Zytek2223

Postautor: Osa » 01 sie 2016, 19:17

Do mnie tez już dotarły pieniądze, zleciłam przelew w czwartek :)
Awatar użytkownika
Osa

Postautor: klaudia87 » 02 sie 2016, 1:11

Polecam stronę www.darmoweprezenty.pl szybki i prosty sposób na zarabianie pieniędzy a ponadto wyrażanie opinii.
Awatar użytkownika
klaudia87

Postautor: igorek » 02 sie 2016, 17:39

Za artykuł zaro]biłam dziś ponad 20 zlotych ;) jak dla mnie stawka niezła bo jestem uczniem i dorabiam dorywczo.
Awatar użytkownika
igorek

Postautor: Orlik » 03 sie 2016, 11:25

Stawka za artykuły faktycznie dobra, nie za wszystkie zlecenia są tak duże stawki ale biorąc pod uwagę to co oferują strony promujące zarabianie czy ankiety w sieci, to i tak więcej.
Awatar użytkownika
Orlik

Postautor: Roka » 03 sie 2016, 18:17

Ja na początku jak założyłam konto na stronie www.darmoweprezenty.pl to byłam w szoku, bo nie wiedziałam, że istnieją takie formy uzyskiwania pieniędzy, a teraz widzę, że naprawdę można tu zarobić i to całkiem dobrze, zwłaszcza jeśli się zostanie ankieterem. Mam konto od niedawna, a już mam ponad 10 zł uzbierane przy bardzo niewielkim wkładzie pracy. Ogólnie polecam i jestem ciekawa ile uda mi się jeszcze zarobić :)
Roka

Postautor: Sonik » 04 sie 2016, 10:12

Ja też mam tutaj konto, czekam na przelew 70 złotych a zlecenia wykonywałam w wolnym czasie. Chyba nie mam na co narzekać, piszę dalej ;)
Awatar użytkownika
Sonik

Postautor: iza » 04 sie 2016, 12:30

warto !szybko sie zarabia a gotowke wysylaja do 2 dni;)polecam
Awatar użytkownika
iza

Postautor: elzbieta muciek » 04 sie 2016, 13:55

witam polecam ta stronke ja sprobowalam i jestem w 100 % zadowolona szybko i latwo mozna dorobic :)
Awatar użytkownika
elzbieta muciek

Postautor: net » 04 sie 2016, 16:33

kusi mnie wymienić swoje zetony na playstation;)
Awatar użytkownika
net

Postautor: justys7 » 04 sie 2016, 16:36

jeszcze tyle nie zarobilam ale w takim tempie zarabiania mozna szybko na niego zarobic!!polecam!!
Awatar użytkownika
justys7

Postautor: helka » 04 sie 2016, 17:13

faktycznie są ciekawe nagrody do wybrania;)
lecz ja jak na razie zbieram gotowke;)
Awatar użytkownika
helka

Postautor: maciek » 05 sie 2016, 16:51

odebrał ktoś już jakoś nagrodę?jestem ciekawa
Awatar użytkownika
maciek

Postautor: Olek » 05 sie 2016, 21:41

Tak, odebrałem wczoraj pieniądze, zleciłem przelew wieczorem i już w południe pieniądze miałem na koncie, byłem szczerze zdziwiony, ale to dobrze ;) Ja chyba nie mam wytrwałości żeby dozbierać do PS4 :P
Awatar użytkownika
Olek

Postautor: patryk » 05 sie 2016, 23:23

zarejejestrowałem sie niedawno na stronce a juz ma 7 zł,jak na zarabianie w sieci to szybko
Awatar użytkownika
patryk

Postautor: Ula2 » 05 sie 2016, 23:27

to fakt szybko się zarabia na darmowych ,duzo jest zadan i możliwosci zarabiania,długo szukałam zajęcia w sieci i trafiłam na tę stronke i nie załuje .
Awatar użytkownika
Ula2

Postautor: zofik » 06 sie 2016, 10:13

Mam nadzieję że z czasem będzie się pojawiało więcej zadań i jeszcze bardziej różnorodne artykuły, zapowiada się całkiem ok, stronka dobrze prosperuje. Na pewno to lepsze niż praca copywritera, dostaje 1 zł za 1000 znaków i muszę się narobić a tu za artykuł wychodzi 5x więcej.
Awatar użytkownika
zofik

Postautor: diabelek12 » 06 sie 2016, 22:00

właśnie fajnie jakby pojawiły się nowe zadania ,lub aby było więcej tych fajnych jak dodaj opinie na google lub nawet na facebooku, ogladnij film na youtube,skomentuj post nna fb lub daj like:)fajne rożne zadania:)
Awatar użytkownika
diabelek12

Postautor: karolcia » 06 sie 2016, 22:03

jestem bardzo zadowolona funkcjonowaniem całej strony ,szybko się zarabia:)
można było by jedynie wprowadzić poprawę zadań:)tych odrzuconych:)
Awatar użytkownika
karolcia

Postautor: justynka1 » 06 sie 2016, 22:07

w sumie fajny pomysł ale i bez tego jest naprawdę super:)szczególnie to że można wykonywać wielokrotnie niektóre zadania:) szczególnie te po tysiąc i po 500
Awatar użytkownika
justynka1

Postautor: paweł k » 06 sie 2016, 22:11

http://www.darmoweprezenty.pl/ to faktycznie najlepszy sposób na dorobienie pieniążków ,jestem tu raptem od paru dni a już mam dyche w kieszeni i parę niezaakceptowanych zadań
Awatar użytkownika
paweł k

Postautor: Paulina Moleda » 07 sie 2016, 19:17

Jestem miło zaskoczona tym programem . Szkoda jedynie , że nie ma więcej ankiet do wypełnienia :(
Awatar użytkownika
Paulina Moleda

Postautor: Franek » 07 sie 2016, 21:06

No tak, racja że mogłoby być więcej ankiet i szybszy czas poprawiania, ale i tak dziś poprawili moje zadania i w kilka godzin wpadło mi tyle co dniówka na budowie ;) hehe
Awatar użytkownika
Franek

Postautor: lady » 08 sie 2016, 16:35

może będzie więcej:)z czasem:)
mi dziś poprawili z 80 zadan:) dziękuje:)
Awatar użytkownika
lady

Postautor: sylwia » 08 sie 2016, 16:39

ja bym za to chciała więcej zadań udostępnij plik na fb lub opinie na google:) dziękuje administratorom za fajne zadania super strona:)
Awatar użytkownika
sylwia

Postautor: hela » 08 sie 2016, 16:43

stronka sie polepsza widze:)
bylam na wakacjach a tu same zmiany na plus oczywiście:) dodawanie zdjec screnow,umożliwiony kontakt z osobami które zarejestrowało z naszego linku !!super!!dziękuje;)
Awatar użytkownika
hela

Postautor: ola » 08 sie 2016, 16:49

nowa zmiana na naszej kochanej stronie możliwość edycji zadań oczekujących na akceptacje:)oby można było w przyszłości poprawić zadania odrzucone:)
Awatar użytkownika
ola

Postautor: mona » 08 sie 2016, 16:53

jeszcze coś słyszałam o zmianach notatek przy odrzuconych zadaniach byłoby super:)
Awatar użytkownika
mona

Postautor: Agat » 08 sie 2016, 20:46

Własnie poprawa zadań jest ok bo dodałam artykuły napracowałam się i zapomniała podlinkować, teraz zadanie nie pójdzie na marne. Ulga :)
Awatar użytkownika
Agat

Postautor: Aria » 08 sie 2016, 22:34

A czy notatki już się pojawiły bo ja przy wykonanych zadaniach nic nie mam?
Awatar użytkownika
Aria

Postautor: Sandra81 » 08 sie 2016, 23:10

Nawet nie wiecie ile się naszukałam zanim trafiłam na darmoweprezenty.pl Niestety nigdzie wcześniej nic nie było tak łatwe i przejrzyste jak tam. Na bieżąco można komunikować się z innymi użytkownikami- w zasadzie to współpracownikami i szefami :) Niski próg wypłaty daje możliwość szybkiego zweryfikowania, że przelewy dochodzą :)
Awatar użytkownika
Sandra81

Postautor: andrzej » 09 sie 2016, 17:38

właśnie u innych jest aż 100 czy czasem więcej a tutaj niespodzianki dziękujemy za super strone idealna dla mam studentów lub ludzi chcących dorobić
Awatar użytkownika
andrzej

Postautor: Gość » 09 sie 2016, 17:53

notatki już sa nawet nie wiedzialam że były wcześniej na meila wysyłane,dlatego moderatorów przepraszam za błędy;
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: sonia » 09 sie 2016, 22:25

U mnie też są notki i dobrze bo miałam błędy w artykułach a to najlepiej płatne zadania, moje niedoptrzenie :(
Awatar użytkownika
sonia

darmowe prezenty

Postautor: Wojt » 10 sie 2016, 11:11

Szukając dodatkowego źródła dochodu trafiłem na tę stronę. Jak na razie idzie mi dobrze. Cały system jest łatwy do zrozumienia, w każdej chwili widzisz ile masz punktów i ile już zarobiłeś. No i najważniejsze - to nic trudnego, nie musisz mieć jakichś wielkich umiejętności.
Awatar użytkownika
Wojt

Postautor: waleria2 » 10 sie 2016, 11:49

super sposób dorobienia do wypłaty;) jestem bardzo zadowolona :P szybko można drobić
Awatar użytkownika
waleria2

Postautor: Bożena » 10 sie 2016, 12:58

Powiedzcie, czy łatwo idzie zrozumieć na stronce co i jak, ogólnie zaczynam prace przy komputerze, niedawno nauczyłam się obsługi i jeszcze ćwiczę. Czy dam radę tam pracować?
Awatar użytkownika
Bożena

Postautor: kubuśś » 10 sie 2016, 18:38

bożenko dasz radę tam pracować strona jest łatwa i prosta w obsłudze oraz przejrzysta,spróbój w razie czego możesz napisac i pomogę ci
Awatar użytkownika
kubuśś

Re: darmowe prezenty

Postautor: Ewelinka123 » 10 sie 2016, 23:02

Wojt pisze:Szukając dodatkowego źródła dochodu trafiłem na tę stronę. Jak na razie idzie mi dobrze. Cały system jest łatwy do zrozumienia, w każdej chwili widzisz ile masz punktów i ile już zarobiłeś. No i najważniejsze - to nic trudnego, nie musisz mieć jakichś wielkich umiejętności.

Własnie o to chodzi wszystko jest przezjrzyste i wiadomo co do czego,ja jak się rejestrowałąm to byłam specyficzie nastawiona ale po paru minutach gdzy sie wkreciłam zmieniłam zdanie
Awatar użytkownika
Ewelinka123

Postautor: sara34 » 10 sie 2016, 23:04

Sandra81 pisze:Nawet nie wiecie ile się naszukałam zanim trafiłam na darmoweprezenty.pl Niestety nigdzie wcześniej nic nie było tak łatwe i przejrzyste jak tam. Na bieżąco można komunikować się z innymi użytkownikami- w zasadzie to współpracownikami i szefami :) Niski próg wypłaty daje możliwość szybkiego zweryfikowania, że przelewy dochodzą :)

ja także szukałam długo takiej strony jak ta bo nie mam możliwosci pujsc do pracy,jestem mile zaskoczona
Awatar użytkownika
sara34

Postautor: kalilka@ » 10 sie 2016, 23:07

barzdo zaciekawiły ni artykuły na tej stronce,sa bardzo dobrze płatne nie dosc ze lubie pisac artykuły to na tej stronie dobrze za nie płaca :)
Awatar użytkownika
kalilka@

Postautor: daniel » 10 sie 2016, 23:09

Ankiety sa tez dobrze płatne zrobiłem z 4 i miałem 15 zł w kieszeni
Awatar użytkownika
daniel

Postautor: karolina521 » 10 sie 2016, 23:12

kalilka@ pisze:barzdo zaciekawiły ni artykuły na tej stronce,sa bardzo dobrze płatne nie dosc ze lubie pisac artykuły to na tej stronie dobrze za nie płaca :)

tematy sa fajne akurat pod mój gust mi przypadly te co są dostepne do pisania aktualnie
Awatar użytkownika
karolina521

Postautor: andzia » 10 sie 2016, 23:39

jestem nowa na tej stronie i jak narazie dobrze mi idzie jeszcze musze sie rozkrecic ale mysle ze nie bedzie problemu bo strona jest dobrze zrobiona
Awatar użytkownika
andzia

Postautor: tomek » 10 sie 2016, 23:41

Napewno się rozkręcisz,na początku jest zawsze pod górkę.W razie czego możesz pytac na gadulcu albo do administratora npisać.
Awatar użytkownika
tomek

Postautor: andzia » 10 sie 2016, 23:43

wiem własnie pisałam o prosbe statusa ankietera,długo się czeka na taki status?
Awatar użytkownika
andzia

Następna

Wróć do Oferty dam pracę