X

fajna praca

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

Re: fajna praca

Postautor: hipcia » 18 sie 2016, 19:24

Pojawiło się nowe zadanie na stronce, dotyczące pozyskiwania reklamodawców. Ktoś już je robił? Można poprosić o wyjaśnienie na czym to polega?
Awatar użytkownika
hipcia

Postautor: Elzbieta Muciek » 19 sie 2016, 9:00

bardzo fajna strona mozna szybko zarobic pieniazki bardzo latwe zadania do wykonania wszystko dokladnie wyjasnione polecam serdecznie i zapraszam do zarabiania :)
Awatar użytkownika
Elzbieta Muciek

Postautor: kaska123 » 20 sie 2016, 14:44

hipcia pisze:Pojawiło się nowe zadanie na stronce, dotyczące pozyskiwania reklamodawców. Ktoś już je robił? Można poprosić o wyjaśnienie na czym to polega?

wchodzisz na podane wyzej strony sa 3 teksty albo na fora albo dla firm a3 chyba dla sklepow wklejasz tekst podany i tyle czysta przyjemność;P
Awatar użytkownika
kaska123

Postautor: juta » 20 sie 2016, 14:46

ja wyslalam już chyba do 50 firm;)
jestem ciekawa czy ktoś się skusi:)oby można mieć 5 procent zysku
Awatar użytkownika
juta

Postautor: hania33 » 20 sie 2016, 14:48

tak otrzymuje się 5% żetonów jakie wydał reklamodawca na portalu oprócz tego 1000 zetonow;)
Awatar użytkownika
hania33

Postautor: Nika » 20 sie 2016, 21:14

A to już jakiś pracodawca skorzystał z waszej ofert? Chodzi mi o to nowe zadanie
Awatar użytkownika
Nika

Postautor: Mirek M » 21 sie 2016, 12:24

Ja napisałem kilka e-maili, ale czy ktoś się zdecyduje to nie wiem...trochę ciężko kogoś znaleźć, ale znów spory zysk gdyby taka osoba się tym zainteresowała. Zobaczymy
Awatar użytkownika
Mirek M

Postautor: Iza R » 21 sie 2016, 20:25

Ja się zarejestrowałam i mimo, że wydawało mi się to zbyt piękne, aby było prawdziwe to działa!
Punkty nalicza i za rozwiązywanie ankiet, można trafić zadania jak "obejrzyj film na yt".
Nic nie kosztuje a na waciki da się zarobić:)
Awatar użytkownika
Iza R

Postautor: kamil9702 » 22 sie 2016, 9:55

Polecam Serdecznie wszystkim portal http://www.darmoweprezenty.pl. MI bardzo podobają się zadania typu napisz artykuł przynajmniej dobrze płatne;)dwa tys znaków za 5 złotych;) .Naprawdę warto skorzystać z tej Strony !
Awatar użytkownika
kamil9702

Postautor: Łuki » 22 sie 2016, 17:59

Warto.
Od siedzenia grosze nie przyjdą a każdy, grosz się liczy.
Jak to się mówi grosz do grosza i potem jest 5 zł, a potem 10, a potem 100.
i już jest na moje pasję.
Teraz moje pasje już nie rujnują budżetu rodzinnego:) :D :D
Awatar użytkownika
Łuki

Postautor: agatanh » 22 sie 2016, 22:20

Iza R pisze:Ja się zarejestrowałam i mimo, że wydawało mi się to zbyt piękne, aby było prawdziwe to działa!
Punkty nalicza i za rozwiązywanie ankiet, można trafić zadania jak "obejrzyj film na yt".
Nic nie kosztuje a na waciki da się zarobić:)

Chyba nawet na wiecej! spróbuj teraz pisać artykuły, za to są najlepsze stawki ;)
Awatar użytkownika
agatanh

Postautor: Ange » 23 sie 2016, 20:55

Zgadzan się z wami, ta stronka jest super i można na niej zarabiać. Polecam
Awatar użytkownika
Ange

Postautor: Lisu » 24 sie 2016, 21:10

Czy ktoś korzystał z nagród zamiast przelewu? Chodzi mi o telefony tv lub ps4. Jak z dostawa itp
Awatar użytkownika
Lisu

Postautor: lucja » 25 sie 2016, 19:55

nigdy nie mogę dozbierać heh ciągle wypłacam;p
Awatar użytkownika
lucja

Postautor: Lisu » 25 sie 2016, 21:24

ja tez wypłacam i teraz zastanawiam się czy zebrać na nagrodę, czy kurier dociera bez problemu itp?
Awatar użytkownika
Lisu

Postautor: Ara » 26 sie 2016, 18:02

Nie wiem, ja zawsze robiłam przelew dlatego nie umiem Ci pomóc :(
Awatar użytkownika
Ara

Postautor: asia » 26 sie 2016, 19:28

ja również tylko wypłacałam ale na pewno jest wszystko w porządku ;)to solidna strona godna zaufania:)
Awatar użytkownika
asia

Postautor: justynka1 » 28 sie 2016, 0:29

ktoś wykonał zadanie :Zarejestruj się z linka polecającego, zgarnij żetony i zarób trochę pieniędzy na klikaniu reklam?ciekawe;)
Awatar użytkownika
justynka1

Postautor: misiukm@o2.pl » 28 sie 2016, 11:36

Portal darmowe prezenty jest to metoda promocji przez użytkowników internetowych produktów i usług.Za swoją pracę możemy otrzymywać atrakcyjne prezenty lud kasę i przy tym dobrze się bawić na wykonywaniu zadań. Zadania są naprawdę ciekawe. Polecam tą stronkę ;)
Awatar użytkownika
misiukm@o2.pl

Postautor: Adria » 28 sie 2016, 11:36

Ja widziałam to zadanie, może wykonam ale trochę mała stawka :P
Awatar użytkownika
Adria

Postautor: julus » 28 sie 2016, 13:25

ale jest sporo zadan za 1000 żetonów lub nawet 2000:)warto;)
Awatar użytkownika
julus

Postautor: Dory » 28 sie 2016, 23:06

Zgadzam się ale gdyby miało się pracować na samych zadaniach za 2tys żetonów to wiele by tego nie bylo, ja jednak wole zrobić artykul za 40-50tys żetonów.
Awatar użytkownika
Dory

Postautor: natalia » 29 sie 2016, 12:50

ja robię zadania za 1000-2000 i nawet idzie szybko;)
Awatar użytkownika
natalia

Postautor: Aniaa » 29 sie 2016, 14:31

ja dziś za artykuł 7 tys znaków wzięłam 70 tys żetonów ;)
Awatar użytkownika
Aniaa

Postautor: kasiaa » 29 sie 2016, 15:36

Aniu a długo go pisałaś;)kuszące te artykuły 28 zl zarobiłaś ;) czyli około 4 zł za tysiąc sporo;)
Awatar użytkownika
kasiaa

Postautor: Miro76 » 29 sie 2016, 18:18

Jestem od paru dni na Darmowych prezentach, żetony pomału kumulują się do wypłaty. Zadań jest mnóstwo do wykonywania każdy coś Tu sobie znajdzie. Polecam ;)
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: ania2 » 29 sie 2016, 21:53

kasiaa pisze:Aniu a długo go pisałaś;)kuszące te artykuły 28 zl zarobiłaś ;) czyli około 4 zł za tysiąc sporo;)

Spróbuj napisać jakiś artykuł, może być na minimum 3 tys znaków, a to już daje i tak kilkanaście zł. Potwierdzam, że za jeden biorę kilkadziesiąt złotych i uważam że artykuły najbardziej opłaca się robić. Pisałam go około 30 minut :)
Awatar użytkownika
ania2

Postautor: anetaa » 29 sie 2016, 22:24

to szybko,mi dluzej one schodza;( ale i tak polecam;)
Awatar użytkownika
anetaa

Postautor: Miro76 » 30 sie 2016, 14:10

Wczoraj wykonałem parę zadań, a dziś patrzę kasiorka sama leci. Jak miło popatrzeć na taki liczni-czek który mknie pomału do przodu :) .
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: tysia » 30 sie 2016, 16:42

miro a dlugo juz tu dzialasz??:);)ja od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona;)
Awatar użytkownika
tysia

Postautor: Ania2 » 30 sie 2016, 18:17

Ja jestem tu ponad miesiąc a może powiecie ile zarobiliście dotychczas?
Awatar użytkownika
Ania2

Postautor: Cypinski » 30 sie 2016, 19:06

Powiem wam tak, działam w Darmowychprezentach już od kilku dni. W tym czasie wypłaciłem pierwsze moje pieniądze na kartę, którą posiadam i doszły błyskawicznie. Jak dla mnie to idealna praca dla osoby uczącej się lub chcącej dorobić parę złoty w skali miesiąca :D
Awatar użytkownika
Cypinski

Postautor: Miro76 » 30 sie 2016, 20:25

Tysia: powiem tak od niedzieli i już parę złoty na chlebek jest, a niedawno na stronce doszły nowe zadania. Warto poświęcić trochę czasu i pogłówkować coś sklecić z sensem.Uważam tą stronkę za fajową do podreperowania budżetu na małe zachcianki ;)
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: tysia » 30 sie 2016, 22:17

Ania2 pisze:Ja jestem tu ponad miesiąc a może powiecie ile zarobiliście dotychczas?

ja wykonałam już parę przelewów ciężko dokładnie stwierdzić ale okolo 500;)
a ile macie zadań wykonanych?:)
Awatar użytkownika
tysia

Postautor: waleria » 30 sie 2016, 22:20

Miro76 pisze:Tysia: powiem tak od niedzieli i już parę złoty na chlebek jest, a niedawno na stronce doszły nowe zadania. Warto poświęcić trochę czasu i pogłówkować coś sklecić z sensem.Uważam tą stronkę za fajową do podreperowania budżetu na małe zachcianki ;)

zgadzam się z tobą;)warto poświęcić na nią czas;)
Awatar użytkownika
waleria

Postautor: hubi-10 » 31 sie 2016, 0:24

Wszystko idzie zgodnie z planem. Stopniowo dorabiam się coraz większych pieniążków :)
Polecam serdecznie, warto! :)
Awatar użytkownika
hubi-10

Postautor: Bartłomiej » 31 sie 2016, 0:58

www.darmoweprezenty.pl to świetna propozycja dla osób, które nie rozstają się z łączem internetowym w swoim telefonie! Wypełniasz krótkie ankiety, klikasz, udostępniasz! Ja najczęściej korzystam w pociągu i tramwaju! Naprawdę świetne zajęcie i szybki, łatwy do osiągnięcia zarobek!
Awatar użytkownika
Bartłomiej

Postautor: hubb » 31 sie 2016, 3:44

Wszystko idzie zgodnie z planem. Stopniowo dorabiam się coraz większych pieniążków :)
Polecam serdecznie, warto! :)
Awatar użytkownika
hubb

Postautor: Miro76 » 31 sie 2016, 13:17

Stronkę darmowe prezenty poleciłem paru znajomym, a jak to będzie u nich iść to już ich sprawa. Wystarczy w paść w rytm, a resztę jakoś samo idzie. Nieprawdaż koleżanki i koledzy??? ;) ;)
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: kaska » 31 sie 2016, 15:05

Miro76 pisze:Stronkę darmowe prezenty poleciłem paru znajomym, a jak to będzie u nich iść to już ich sprawa. Wystarczy w paść w rytm, a resztę jakoś samo idzie. Nieprawdaż koleżanki i koledzy??? ;) ;)

zawsze możemy im pomoc ty też na tym zarabiasz jak pomagasz innym;)warto wspierac;)
bo strona godna polecenia;)
Awatar użytkownika
kaska

Postautor: nina » 31 sie 2016, 17:01

ktoś już znalazł reklamodawcę;)
Awatar użytkownika
nina

Postautor: Miro76 » 31 sie 2016, 18:40

kaska pisze:
Miro76 pisze:Stronkę darmowe prezenty poleciłem paru znajomym, a jak to będzie u nich iść to już ich sprawa. Wystarczy w paść w rytm, a resztę jakoś samo idzie. Nieprawdaż koleżanki i koledzy??? ;) ;)

zawsze możemy im pomoc ty też na tym zarabiasz jak pomagasz innym;)warto wspierac;)
bo strona godna polecenia;)

Widzisz tak to jest z ludźmi coś im dajesz, a oni nie potrafią nawet po to sięgnąć by dorobić. Stronka warta uwagi :)
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: Dodo » 31 sie 2016, 20:34

Racja, może na początku wydaje się to uciążliwe i nawet wiele osób rezygnuje, ale jak się już regularnie zacznie, to idzie to bez problemów:)
Awatar użytkownika
Dodo

Postautor: Miro76 » 01 wrz 2016, 10:18

Dodo pisze:

Racja, może na początku wydaje się to uciążliwe i nawet wiele osób rezygnuje, ale jak się już regularnie zacznie, to idzie to bez problemów:)

No właśnie ja jeszcze do końca nie obczaiłem z tymi artykułami na bloga, a widzę, że można na tym zarobić. Powinni jakiś filmik wrzucić instruktażowy do niektórych zadań. Co wy na to :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: Dodo » 01 wrz 2016, 10:53

Nie ma za bardzo co obczajać, po prostu masz podane wymagania odnośnie haseł kluczowych czy limitu słów i taki artykuł musisz napisać i przesłać go do moderacji. Oczywiście zachowując zasady ortografii i interpunkcji!
Awatar użytkownika
Dodo

Postautor: franek » 01 wrz 2016, 12:29

każdy artykuł trzeba dawać na jakimś forum czy nie??
Awatar użytkownika
franek

Postautor: Gallio » 01 wrz 2016, 22:05

Właśnie dziś się zarejestrowałem na stronie darmoweprezenty.pl. Już od jakiegoś czasu szukam fajnych programów, żeby sobie dorobić. Ten portal jako pierwszy przypadł mi do gustu. Wszystko zrozumiałe i przejrzyste. No i już pare złotych na dobry początek się pojawiło. Więc jest git 8-)
Awatar użytkownika
Gallio

Postautor: Gallio » 01 wrz 2016, 22:05

Właśnie dziś się zarejestrowałem na stronie darmoweprezenty.pl. Już od jakiegoś czasu szukam fajnych programów, żeby sobie dorobić. Ten portal jako pierwszy przypadł mi do gustu. Wszystko zrozumiałe i przejrzyste. No i już pare złotych na dobry początek się pojawiło. Więc jest git 8-)
Awatar użytkownika
Gallio

Postautor: Miro76 » 01 wrz 2016, 22:48

franek pisze:każdy artykuł trzeba dawać na jakimś forum czy nie??

Nie wszystkie w zadaniu powinno pisać, aby dać na forum lub gdzie indziej to trzeba kont na zakładać. Trochę tych for się nazbiera :lol:
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: nina » 02 wrz 2016, 8:54

konta zakłada się w parę sekund;)uwierz mi nie jest tak zle za taką kwotę się opłaca;)
Awatar użytkownika
nina

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oferty dam pracę