X

fajna praca

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

Re: fajna praca

Postautor: Słonik » 02 wrz 2016, 11:37

Gallio pisze:Właśnie dziś się zarejestrowałem na stronie darmoweprezenty.pl. Już od jakiegoś czasu szukam fajnych programów, żeby sobie dorobić. Ten portal jako pierwszy przypadł mi do gustu. Wszystko zrozumiałe i przejrzyste. No i już pare złotych na dobry początek się pojawiło. Więc jest git 8-)

Radzę się trzymać tej pracy, ja mam konta też na kilku innych portalach ale tam zarobki nawet nie mają porównania...stówkę max dwie można zarobić a u kilka razy więcej.
Awatar użytkownika
Słonik

Postautor: Krystyna C » 02 wrz 2016, 14:54

Serio warto!!! To niesamowite, że po pracy można po prostu usiąść przed komputerem i wykonywać ciekawe zadania zamiast oglądać np. "Trudne Sprawy"... Wystarczy włączyć sobie miłą muzyczkę, popijać kawkę i klikać reklamy, oglądać filmiki na YT lub napisać ciekawy artykuł... a kaska leci :) :D :idea: :!:
Awatar użytkownika
Krystyna C

Postautor: Miro76 » 02 wrz 2016, 15:12

Też jestem w kilku panelach ale Darmowe prezenty to bez porównania. Też już parę złotych nam przez te parę dni działania na stronce.
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: hubb » 02 wrz 2016, 17:22

Bardzo ciekawa strona, dzięki której naprawdę możemy trochę dorobić. Wszystko na jasnych, przejrzystych zasadach, bez haczyków. Sam osobiście korzystam :)
Polecam serdecznie :)
Awatar użytkownika
hubb

Postautor: emilia » 02 wrz 2016, 21:40

ja również polecam;)kuszą mnie najbardziej opinię oraz artykuły
Awatar użytkownika
emilia

Postautor: Miro76 » 03 wrz 2016, 10:19

Pisanie artykułów do dobra sprawa i dochodowa. Czekam na opinię moderatora czy wszystko poszło dobrze.
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: kotka » 03 wrz 2016, 11:33

Miro76 pisze:Pisanie artykułów do dobra sprawa i dochodowa. Czekam na opinię moderatora czy wszystko poszło dobrze.

dadzą ci szansę na poprawę nie przejmuj się;)
Awatar użytkownika
kotka

Postautor: Izabela Leśniewska » 03 wrz 2016, 21:15

Jestem tutaj dopiero chyba od tygodnia i z dnia na dzień coraz bardziej mi się ta strona podoba, podobno można zaroić prawdziwe pieniądze, a szybko się je tutaj zbiera.
Awatar użytkownika
Izabela Leśniewska

Postautor: Marika » 04 wrz 2016, 20:28

szybko się zbiera, ale to też zależy od nakładów pracy :)
Awatar użytkownika
Marika

Postautor: pawel » 04 wrz 2016, 20:42

Izabela Leśniewska pisze:Jestem tutaj dopiero chyba od tygodnia i z dnia na dzień coraz bardziej mi się ta strona podoba, podobno można zaroić prawdziwe pieniądze, a szybko się je tutaj zbiera.

nie podobno;)
na milion procent;)polecam
Awatar użytkownika
pawel

Postautor: monikaaa » 04 wrz 2016, 20:44

Marika pisze:szybko się zbiera, ale to też zależy od nakładów pracy :)

szczególnie jak pisze się artykuły,są dobrze płatne;)nawet bardzo
Awatar użytkownika
monikaaa

Postautor: Marlena » 05 wrz 2016, 21:26

Hej jestem to nowa, dajcie znać ile czeka się na moderację, zrobiłam kilka zadań dziś ale nie mam nic na koncie:(
Awatar użytkownika
Marlena

Postautor: waleria » 06 wrz 2016, 10:10

jest coraz więcej chętnych, więc jest więcej zadań;P
dlatego dłużej im schodzi;)
Awatar użytkownika
waleria

Postautor: lucja » 06 wrz 2016, 17:24

woow;)zaczęli mi oceniać zadania;)z 2 zl mam już 40;p
Awatar użytkownika
lucja

Postautor: zochanek » 06 wrz 2016, 20:15

Zgadzam się ze swoimi przedmówcami. Każdy grosz się przyda, a stronka pomaga w jego zarobieniu. W przeciwieństwie do innych tego typu stron wypłaty na konto są od 10zł, które nie jest ciężko zdobyć. Strona godna zaufania i zainteresowania.
Awatar użytkownika
zochanek

Postautor: lucja » 07 wrz 2016, 18:31

robiliście już te nowe zadania za 1500 żetonów ;)to aż za 1zl;)
Awatar użytkownika
lucja

Postautor: kaska1 » 08 wrz 2016, 8:42

pewnie już chyba z 20 ;) bo warto!!!
Awatar użytkownika
kaska1

Postautor: Arka » 08 wrz 2016, 9:05

lucja pisze:robiliście już te nowe zadania za 1500 żetonów ;)to aż za 1zl;)

1 złoty to chyba wyhcodzi za 2500 żetonów, tak wynika z moich oblicze wiec to zadanie to około 50 groszy
Awatar użytkownika
Arka

Postautor: mirek » 08 wrz 2016, 22:17

Tak wychodzi bo wyraźnie pisze na stronie że ankieta za 12,5 tysiąca żetonów to 5 złotych...
Awatar użytkownika
mirek

Postautor: Zofia » 09 wrz 2016, 15:18

edward pisze:Wtam polecam strone http://www.darmoweprezenty.pl na której można zarabiać w szybki i prosty sposób np. inwestując w mbak masz 10% zysku po 55 dniach, a inwestując w lokatę masz 4 % zysku po roku. gwarancja zysku jest umowa cywilno prawna na dzierżawę powierzchni reklamowej,bądz wejść w listę zadań gdzie jest mnóstwo zleceń.zarejestruj się na http://www.darmoweprezenty.pl/reflink/1683 .polecam

Masz rację super stronka ,,http://www.darmoweprezenty.pl", przejrzysta, zrozumiała dla każdego, ogrom zleceń. POLECAM
Awatar użytkownika
Zofia

Postautor: Doma » 09 wrz 2016, 20:49

Słyszeliście że mają zrobić konkurs na moderatora i dodać w przyszłym tygodniu jeszcze więcej zadań?:)
Awatar użytkownika
Doma

Postautor: lucja » 09 wrz 2016, 21:07

Arka pisze:
lucja pisze:robiliście już te nowe zadania za 1500 żetonów ;)to aż za 1zl;)

1 złoty to chyba wyhcodzi za 2500 żetonów, tak wynika z moich oblicze wiec to zadanie to około 50 groszy

mój błąd;)kiepska ze mnie matematyczka;P
Awatar użytkownika
lucja

Postautor: justynka » 09 wrz 2016, 21:09

Doma pisze:Słyszeliście że mają zrobić konkurs na moderatora i dodać w przyszłym tygodniu jeszcze więcej zadań?:)

ciekawe na czym będzie polegał ten konkurs;)
już się nie mogę doczekać;)
Awatar użytkownika
justynka

Postautor: kasia000 » 09 wrz 2016, 21:12

ciekawe jaki typ zadań nowe artykuły??czy coś zupełnie innego;)
Awatar użytkownika
kasia000

Postautor: necia » 09 wrz 2016, 21:15

a ktoś słyszał o nowej kampanii ,będzie więcej różnych artykułów;)???ktoś wie kiedy wystartuje?:)
Awatar użytkownika
necia

Postautor: tysia » 09 wrz 2016, 21:44

mam pytanie co myślicie o podrzuceniu moderatorom pomysłu takiego-gdyby pojawiło się jakieś zadanie było to dla nas widoczne wcześniej,żebyśmy nie musieli szukać;)pisałam o tym na forum ale może to zły pomysł o nikt nie zaragował
Awatar użytkownika
tysia

Postautor: Nika » 11 wrz 2016, 9:25

tysia pisze:mam pytanie co myślicie o podrzuceniu moderatorom pomysłu takiego-gdyby pojawiło się jakieś zadanie było to dla nas widoczne wcześniej,żebyśmy nie musieli szukać;)pisałam o tym na forum ale może to zły pomysł o nikt nie zaragował

to jest dobry pomysł - ktoś rzucił hasło, żeby działy z nowymi zadaniami się podświetlały. Może akurat uda się to zrealizować ?
Awatar użytkownika
Nika

Postautor: Miro76 » 11 wrz 2016, 13:20

Arleta pisze:W jeden dzień wpadło mi ponad 50 złotych :) nieźle :)

To widać, że masz szczęście bo ja tu jestem ze 3 tyg, a dopiero 10zł mam, a 2 arty. odrzucone. Powinno być więcej żetonów za wykonywanie zadań i poświęcony czas :lol: :lol: :lol: ......
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: kicia » 12 wrz 2016, 10:24

Miro76 pisze:

To widać, że masz szczęście bo ja tu jestem ze 3 tyg, a dopiero 10zł mam, a 2 arty. odrzucone. Powinno być więcej żetonów za wykonywanie zadań i poświęcony czas :lol: :lol: :lol: ......

a co ci pisało w notatce?przy odrzuceniu??wystarczy poprawić zadanie:)
Awatar użytkownika
kicia

Postautor: justys » 12 wrz 2016, 10:28

kicia pisze:
Miro76 pisze:

ja też miałam odrzucony artykuł;) bo napisałam dwa artykuły na ten sam temat chodż nie kopiowałam specjalnie to parę słów było podobnych;)poprawiłam i zaliczyli;)
Awatar użytkownika
justys

Postautor: kare » 12 wrz 2016, 21:45

Miro76 pisze:

Wydaje mi się, że żetonów jest sporo...zobacz sobie jakie stawki dają copywriterom, ja zwykle pracuję za złotówkę za 1000 znaków...Po prostu pisz więcej to też więcej zarobisz.
Awatar użytkownika
kare

Postautor: justynka1 » 12 wrz 2016, 23:17

albo rób inne zadania;) te co się szybciej wykonuje;p
Awatar użytkownika
justynka1

Postautor: Darco » 13 wrz 2016, 14:56

Niby tak, ale akurat te co są szybsze to tez automatycznie gorzej płatne :) Nie zbierzesz w dzień tyle opinii, żeby wyszła kwota jak za artykuł, chyba że piszesz non-stop..
Awatar użytkownika
Darco

Postautor: lucja » 13 wrz 2016, 15:26

ja dziennie wykonuje 100 udostopnien na fb;)warte 1300 za jedno;)czyli około 50 jeśli mi z grup nie usuną;(
Awatar użytkownika
lucja

Postautor: Miro76 » 13 wrz 2016, 19:20

kicia pisze:
Miro76 pisze:

Tyle mi napisali, że pisarzem nie będę :lol: . Ale jest innych zadań oprócz artykułów. Z czasem może coś jeszcze innego nam dorzucą i też większe będą żetony za to. Artykuły zostawiam bo to nie dla mnie BAJKA :!: :lol:
Awatar użytkownika
Miro76

Postautor: justynka1994 » 13 wrz 2016, 22:47

polecam opinie,oraz udostepnianie plikow;)
Awatar użytkownika
justynka1994

Postautor: necik » 13 wrz 2016, 22:50

ile macie wykonanych zadań;)
Awatar użytkownika
necik

Postautor: waleria » 14 wrz 2016, 9:26

ja mam ponad 1400:)
Awatar użytkownika
waleria

Postautor: witek » 14 wrz 2016, 18:14

widzieliście nowe zadania??ja znalazłem 4 fajne już się nie mogę doczekać aż je zrobię;)
Awatar użytkownika
witek

Postautor: mellodiex123c » 14 wrz 2016, 19:09

Każdy pozytywny komentarz napisany poniżej to 100% prawdy, sama nie wierzyłam, ale tak jest na prawde. Zachęcam do logowania się, wykonywania banalnych zadan i zarabiania w tak prosty sposób.Kto wypłacił już swoje pierwsze pieniądze? :D:D:D
Awatar użytkownika
mellodiex123c

Postautor: ASnnaka » 14 wrz 2016, 21:00

necik pisze:ile macie wykonanych zadań;)

Ja mam wykonanych 1302 i z tego tylko 36 odrzuconych :)
Awatar użytkownika
ASnnaka

Postautor: jola » 14 wrz 2016, 22:19

mellodiex123c pisze:Każdy pozytywny komentarz napisany poniżej to 100% prawdy, sama nie wierzyłam, ale tak jest na prawde. Zachęcam do logowania się, wykonywania banalnych zadan i zarabiania w tak prosty sposób.Kto wypłacił już swoje pierwsze pieniądze? :D:D:D

ja już sporo wypłaciłam wczoraj zleciłam 60 a dziś znowu mam 60 prawie :)
Awatar użytkownika
jola

Postautor: waleria » 14 wrz 2016, 22:22

ja mam 1699 ale aż 111 odrzuconych i wszystkie przez to że z grup kasują zadania;(
Awatar użytkownika
waleria

Postautor: Maja182 » 15 wrz 2016, 6:46

Prawda :) Zadań dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Zadania są opunktowane różnie, więc wysokość zarobków zależy od zaangażowania i poświęconego czasu.
Awatar użytkownika
Maja182

Postautor: jula » 15 wrz 2016, 16:25

polecam super zadania;)az chcę się pracować;)
Awatar użytkownika
jula

Postautor: Patryk » 15 wrz 2016, 22:36

Od zawsze podchodziłem sceptycznie do tego typu stron.
Jednak gdy kolega mi polecił właśnie tą - darmoweprezenty.pl i pokazał mi ile zarobił zaledwie w tydzień to stwierdziłem, że i ja powinienem to sprawdzić.
Okazało się, że to faktycznie działa. Naprawdę polecam, nie ma tu żadnych oszustw, pieniądze szybko przychodzą na konto i wszystko odbywa się bez żadnych problemów. To chyba jedyna strona tego typu, która faktycznie działa i nie oszukuje ludzi.
Awatar użytkownika
Patryk

Postautor: tysia » 16 wrz 2016, 9:59

szczególnie jak są teraz są nowe zadania;)szybko się je wykonuje;)
Awatar użytkownika
tysia

Postautor: AnnaKoz » 16 wrz 2016, 14:44

Zgadzam się, bardzo fajnie wykonuje się te nowe zadania czyli którkie artykuły opisujące przedmioty czy zwierzeta itp - naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
AnnaKoz

Postautor: Misia12 » 16 wrz 2016, 17:30

Polecam stronkę. Zadań jest naprawdę dużo. Wcześniej próbowałam wypełniania ankiet w internecie, ale okazywało się że nie przekłada się to na realne zarobki - na darmowych prezentach jest całkiem inaczej.
Awatar użytkownika
Misia12

Postautor: sonia » 17 wrz 2016, 8:45

AnnaKoz pisze:Zgadzam się, bardzo fajnie wykonuje się te nowe zadania czyli którkie artykuły opisujące przedmioty czy zwierzeta itp - naprawdę polecam.

ile już zrobiłaś tych zadan?:)nie dość że fajne to szybko je oceniaja:)
Awatar użytkownika
sonia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oferty dam pracę