X

fajna praca

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

Re: fajna praca

Postautor: Malina74 » 08 sie 2016, 23:20

Dopiero zaczynam ale widzę, ze warto, że jest ciekawie i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeden lubi jedno drugi co innego a nawet znajdzie się coś dla tych którzy chcieli by popracować na świeżym powietrzu :D
Awatar użytkownika
Malina74

Postautor: Kazik9 » 08 sie 2016, 23:24

Oferowana kwota za ankiety przeprowadzana w realu jest poprostu oszałamiająca, dodatkowo można zdobyć laptopa za 500 ankiet przeprowadzonych w miesiącu. Pogoda piękna to czas ruszyć w teren :)
Awatar użytkownika
Kazik9

Postautor: Paulina Moleda » 09 sie 2016, 7:59

To od Nas samych zależy ile zarobimy . Fakt na artykułach można najwięcej zarobić ale nie każdy wie jak pisać . program godny polecenia na prawdę !
Awatar użytkownika
Paulina Moleda

Postautor: mamcia » 09 sie 2016, 17:56

również jestem młodą mamą, żałuje że wcześniej nie odkryłam tej strony warto!!!!
Awatar użytkownika
mamcia

Postautor: Renia » 09 sie 2016, 21:11

Zgadzam się z przedmówcami, jasno określone zasady, wiadomo co należy zrobić by zarabiać.
Awatar użytkownika
Renia

Postautor: słonik » 09 sie 2016, 22:24

Niech ktoś powie ile można zarobić w jakim czasie? jak było u was?:)
Awatar użytkownika
słonik

Postautor: pawel money » 09 sie 2016, 23:48

Polecam, program prosty i jasny w obsłudze. Warto sprawdzić
Awatar użytkownika
pawel money

Postautor: Paulina Mees » 10 sie 2016, 8:28

Jak Wam idzie ? :) skorzystałam z Waszych porad i zrobiłam jeden artykuł :) Chcę uzbierać pierwsze 50 zł wypłacić i zacząć dalsze większe zarabianie :D
Awatar użytkownika
Paulina Mees

Postautor: Jagoda28 » 10 sie 2016, 10:34

Ja też polecam serwis darmoweprezenty.pl, ponieważ naprawdę na nim można zarobić. Możliwe jest również wymienianie zdobytych żetonów na nagrody. Zadania do wykonania to, np. wypełnianie ankiet, dodawanie komentarzy i opinii oraz pisanie artykułów. Wystarczy poświęcić trochę swojego czasu i można nieźle zarobić.
Awatar użytkownika
Jagoda28

Postautor: Kama » 10 sie 2016, 11:02

Z czystym sumieniem polecam stronę www.darmoweprezenty.pl. Jeśli masz cierpliwość i dużo czasu, możesz całkiem sporo zarobić. Wystarczy dostęp do Internetu. Wykonujesz zadania, które są napradę proste i na tym zarabiasz.
Awatar użytkownika
Kama

Postautor: kocica » 10 sie 2016, 11:41

również polecam super zadania oby ich było więcej;)
Awatar użytkownika
kocica

Postautor: zjawa » 10 sie 2016, 12:56

Powiedzcie ile zarobiliście do tej pory i czy naprawdę warto?? Zastanawiam się czy się zarejestrować
Awatar użytkownika
zjawa

Postautor: ewuśśka » 10 sie 2016, 18:20

Savine pisze:Ja z swojej strony mogę polecić coś młodym mamom na macierzyńskim lub bezpłatnym wychowawczym które mają trochę wolnego czasu jak dzieci idą spać. Długo przeszukiwałam internet w poszukiwaniu czegoś co da mi możliwość dorobienia a znalazłam nawet coś co da mi możliwość zarobienia. Polecam serdecznie http://www.darmoweprezenty.pl
Dostajecie zadania a za zadania żetony a żetony można wymienić na pieniądze które zostaną przelane na wskazane konto i to już od 10 zł, także bardzo szybko można zweryfikować uczciwość.

tak to fakt sama jestem młodą mamą i zarejestrowałam się z ciekawości i już zarobiłam pare groszy w jeden dzien na pampersy dla małego zarobiłam
Awatar użytkownika
ewuśśka

Postautor: pablo145 » 10 sie 2016, 18:33

zjawa pisze:Powiedzcie ile zarobiliście do tej pory i czy naprawdę warto?? Zastanawiam się czy się zarejestrować

warto naprawde siedząc w domu nie wychodząc zniego można troche kaski zarobić.polecam bo sam zarabiam na tej stronce
Awatar użytkownika
pablo145

Postautor: kasiulka » 10 sie 2016, 18:36

Paulina Mees pisze:Jak Wam idzie ? :) skorzystałam z Waszych porad i zrobiłam jeden artykuł :) Chcę uzbierać pierwsze 50 zł wypłacić i zacząć dalsze większe zarabianie :D

bardzom fajnie się tam pracuje ,robisz zlecenia kiedy chcesz nikt cię nie goni i tez nie stoi nad tobą naprawde super
Awatar użytkownika
kasiulka

Postautor: aasia » 11 sie 2016, 0:09

ja mysle ze wiele osób jest w podobnej sytuacji a ta stronka pozwla dorobic
Awatar użytkownika
aasia

Postautor: daria » 11 sie 2016, 0:12

Prawda,pozwala dorobić :) ,i to nawet fajnie te zadania się rozwiązuje ;) .
Awatar użytkownika
daria

Postautor: omena » 11 sie 2016, 9:03

Powiedzcie czy wypełniacie ankiety? Jesli tak jak to robicie bo mi ostatnio odrzucają a wszystko robie ok :(
Awatar użytkownika
omena

Postautor: karol S » 11 sie 2016, 11:03

Polecam stronę www.darmoweprezenty.pl. Można tu zarobić niewielkie sumy pieniędzy, a wytrwałość będzie nagrodzona. Uczciwa strona i przejrzysta.
Awatar użytkownika
karol S

Postautor: kama » 11 sie 2016, 11:21

omena pisze:Powiedzcie czy wypełniacie ankiety? Jesli tak jak to robicie bo mi ostatnio odrzucają a wszystko robie ok :(

ja tez tak miałam z ankietami niektorymi bo jak weryfikują ankiety to musi ankietowany potwierdzic że był ankietowany i dopiero wtedy zaliczają a jak nie potwierdzi to klapa
Awatar użytkownika
kama

Postautor: lelkuśś » 11 sie 2016, 11:24

karol S pisze:Polecam stronę www.darmoweprezenty.pl. Można tu zarobić niewielkie sumy pieniędzy, a wytrwałość będzie nagrodzona. Uczciwa strona i przejrzysta.

uczciwa to fakt jest bo przelewy robią i dochodzą :D
Awatar użytkownika
lelkuśś

Postautor: Neslihan » 11 sie 2016, 14:09

Praca przyjemna, bo bez wychodzenia z domu. Jak na razie wypróbowałam oglądanie filmów na yt i ankiety. ;)
Awatar użytkownika
Neslihan

Postautor: Siepus » 11 sie 2016, 16:53

Witam!
Obecnie siedzę na przymusowym wolnym. Chorobowe. Znalazłem w internecie stronę darmoweprezenty.pl . I rzeczywiście dysponując wolnym czasem, u nich można zarobić, Klikanie, pisanie opinii, same proste rzeczy. Polecam!
Awatar użytkownika
Siepus

Postautor: Siepus » 11 sie 2016, 16:57

Strona naprawdę działa i na prawdę można na niej zarobić. Wystarczy klikać, pisać opinie i już. Sprawdzcie :)
Awatar użytkownika
Siepus

Postautor: arek » 11 sie 2016, 17:52

Neslihan pisze:Praca przyjemna, bo bez wychodzenia z domu. Jak na razie wypróbowałam oglądanie filmów na yt i ankiety. ;)

to fakt praca przyjemna plus to ze nie musisz wychodzic z domu a zadsnia sa proste
Awatar użytkownika
arek

Postautor: Anna E » 11 sie 2016, 20:04

Dziś posiedziałam chwilę, zrobiłam kilka artykułów i jak pomyślałam, że zarobiłam naprawdę sporo to aż się uśmiechnęłam. Gdzie w wolnym czasie w jeden dzień mogę zarobić kilkadziesiąt złotych na pisaniu? Chyba nigdzie. Dobrze ze jest ta stronka :)
Awatar użytkownika
Anna E

Postautor: Siepus » 12 sie 2016, 7:44

Siedzenie w domu i zarabianie? Nic prostszego. Wystarczy sprawdzić darmoweprezenty.pl
Strona działa i rzeczywiście można zarabiać.
Awatar użytkownika
Siepus

Postautor: justynka » 12 sie 2016, 15:59

słonik pisze:Niech ktoś powie ile można zarobić w jakim czasie? jak było u was?:)

Ja zarabiam od miesiąca i już mam 400 na koncie:) Ale ostatnio mam dużo obowiązków więc nie robię dużo zadań
Awatar użytkownika
justynka

Postautor: ania2 » 12 sie 2016, 17:34

400 na miesiąc to ładna sumka :)
Awatar użytkownika
ania2

Postautor: justynka » 13 sie 2016, 10:57

a od września córa idzie do przedszkola i będę mogła więcej czasu poświęcić na naszą kochaną stronę:)
Awatar użytkownika
justynka

Postautor: Anre » 14 sie 2016, 12:50

Heh ja chyba też muszę więcej zadań robić, ale mam już trochę uzbieranych do sprawdzenia, czekam aż moderatorzy sie tym zajmą :) Chyba jest nas coraz więcej i idzie to wolniej :P
Awatar użytkownika
Anre

Postautor: Sonia » 14 sie 2016, 22:25

Widzę sporo nowych zadań, dużo opinii do dodawania :)
Awatar użytkownika
Sonia

Postautor: mirror » 15 sie 2016, 10:19

racja, coś się rusza ale jest jeszcze kilka opcji które mogliby zmienić na lepsze, może z czasem?
Awatar użytkownika
mirror

Postautor: mateuszkle22 » 15 sie 2016, 20:28

sam pracuję w tym systemie i jestem zachwycony. Wszystko jasne i klarowne
mateuszkle22

Postautor: necia » 15 sie 2016, 21:49

słonik pisze:Niech ktoś powie ile można zarobić w jakim czasie? jak było u was?:)

to zalezy ile czasu się poświęci;)
jeśli 8 godzin to nawet ponad tysiąc złotych:)
ja zarabiam z 3 godzinki i na miesiąc około 300-400;)
Awatar użytkownika
necia

Postautor: kaska;) » 15 sie 2016, 21:52

Paulina Mees pisze:Jak Wam idzie ? :) skorzystałam z Waszych porad i zrobiłam jeden artykuł :) Chcę uzbierać pierwsze 50 zł wypłacić i zacząć dalsze większe zarabianie :D

i jak wypłaciłaś już?Prawda że szybko przelewają pieniążki:)
Awatar użytkownika
kaska;)

Postautor: agnes » 15 sie 2016, 21:54

zjawa pisze:Powiedzcie ile zarobiliście do tej pory i czy naprawdę warto?? Zastanawiam się czy się zarejestrować

pewnie że warto!!!szkoda się zastanawiać ;)
jest sporo fajnych zadań dla każdego;)szkoda czasu;)czas to pieniadz:)
Awatar użytkownika
agnes

Postautor: justynka1 » 16 sie 2016, 8:02

omena pisze:Powiedzcie czy wypełniacie ankiety? Jesli tak jak to robicie bo mi ostatnio odrzucają a wszystko robie ok :(

muszą potwierdzić czy dana osoba jest prawdziwa;) dzwonią do niej;)
Awatar użytkownika
justynka1

Postautor: ala » 16 sie 2016, 8:12

mirror pisze:racja, coś się rusza ale jest jeszcze kilka opcji które mogliby zmienić na lepsze, może z czasem?

jakich opcji???:)dali już nowe zadania super płatne widzieliście?:)
Awatar użytkownika
ala

Postautor: arvin » 16 sie 2016, 10:53

ala pisze:
mirror pisze:racja, coś się rusza ale jest jeszcze kilka opcji które mogliby zmienić na lepsze, może z czasem?

Fajne zadania a co do tych opcji to może kilka możliwości, które zwiększyłyby funkcjonalność strony, w trakcie korzystania można odkryć że coś by się przydało np. na liście wykonanych zadań dostęp do moderowanych, odrzuconych, zaakceptowanych osobno. Teraz trzeba ich szukać na wspólnym pasku.
Awatar użytkownika
arvin

Postautor: pracuś » 16 sie 2016, 15:13

Myślę, że z czasem to się zmieni i stronka będzie ulegała moderacji, ważne że się da zarabiać i pojawiają się nowe zlecenia.
Awatar użytkownika
pracuś

Postautor: Gość » 16 sie 2016, 15:16

Edyta W. pisze:Polecam serdecznie strone www.darmoweprezenty.pl. Mozna na niej zarabiac wykonujac proste zadania, np wypełniając ankiety. Strona jest przejrzysta i zrozumiala. To naprawde dziala

Potwierdzam, naprawdę działa. Wcześniej myślałam, że nie ma możliwości zarabiania w Internecie, że to oszustwo itd. Zarejestrowałam się na darmowych prezentach z polecenia, miałam wątpliwości oczywiście. Na razie wykonuję proste czynności i jestem zadowolona. Uzbierałam niewiele ale od czegoś trzeba zacząć..Szkoda, ze nie ma jakichś nowych zleceń.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: wiesia » 16 sie 2016, 21:30

arvin pisze:
ala pisze:

Fajne zadania a co do tych opcji to może kilka możliwości, które zwiększyłyby funkcjonalność strony, w trakcie korzystania można odkryć że coś by się przydało np. na liście wykonanych zadań dostęp do moderowanych, odrzuconych, zaakceptowanych osobno. Teraz trzeba ich szukać na wspólnym pasku.

albo gdy zadanie zostanie odrzucone zaswieci sie na czerwono że trzeba poprawić zadanie:)
Awatar użytkownika
wiesia

Postautor: mona » 16 sie 2016, 21:34

ile macie zadań wykonanych;)a ile odrzuconych??:P jestem ciekawa:P
Awatar użytkownika
mona

Postautor: natalia20 » 17 sie 2016, 0:32

Naprawdę super stronka!!! Super zabicie czasu a do tego można zarobić fajne pieniądze ;)
Awatar użytkownika
natalia20

Postautor: Bells » 17 sie 2016, 15:41

Anna E pisze:Faktycznie potwierdzam, strona działa i można na niej zarobić. Na spokojnie w jeden dzień 20 czy 30 złotych jest możliwe. Dla osób posiadających wolny czas polecam witrynę www.darmoweprezenty.pl. Mi osobiście poleciła ją znajoma, jestem zadwolona :)

Potwierdzam. Ja też długo szukałam czegoś, co pomoże mi legalnie dorobić. Ta stronka na to pozwala.
Awatar użytkownika
Bells

Postautor: Areor » 17 sie 2016, 23:36

Bells pisze:
Anna E pisze:Faktycznie potwierdzam, strona działa i można na niej zarobić. Na spokojnie w jeden dzień 20 czy 30 złotych jest możliwe. Dla osób posiadających wolny czas polecam witrynę www.darmoweprezenty.pl. Mi osobiście poleciła ją znajoma, jestem zadwolona :)

Potwierdzam. Ja też długo szukałam czegoś, co pomoże mi legalnie dorobić. Ta stronka na to pozwala.

Zacząłem zarabiać na tej stronce (darmoweprezenty) i wszystko wskazuje na to, że działa całkiem, całkiem ;)
Zawsze parę złotych wpadnie, więc warto spróbować. Jest sporo możliwości, więc nie powinna się znudzić :P
Czekam teraz na wypłatę nieco większej kwoty.
Pozdro
Awatar użytkownika
Areor

Postautor: waleria » 18 sie 2016, 11:00

wiecie że maja być nowe zadania?:P super!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
waleria

Postautor: misia » 18 sie 2016, 14:58

nie pracuje w domu mam duzo wolnego czasu nie wiedzialam jak go spozytkowac znalazlam strone darmoweprezenty.pl i zarabiam w latwy sposob oraz odkrylam ze lubie pisac :D :lol:
Awatar użytkownika
misia

Postautor: hipo » 18 sie 2016, 17:22

zarabianie na tej stronie to czysta przyjemnosc
Awatar użytkownika
hipo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Oferty dam pracę