X

Młodzi, zdolni, bezrobotni...

dlaczego zawsze kojarzy się z lumpem czy kloszardem, przecież KAŻDY kto szuka pracy i jest zarejestrowany w urzędzie pracy jest bezrobotnym

Re: Młodzi, zdolni, bezrobotni...

Postautor: martin11 » 06 mar 2017, 10:29

Kiedy w końcu sytuacja się zmieni i będzie można normalnie żyć w Pl i godnie zarabiać?
martin11

Postautor: ewa.e » 08 kwie 2017, 18:14

dzisiaj studia to standard dlatego nazywanie siebie młodym i zdolnym zobowiązuje do czegoś więcej niż tylko tytuł magistra
ewa.e

Postautor: jogas » 24 kwie 2017, 14:45

zgadzam się!
jogas

Postautor: petr01 » 26 lip 2017, 17:51

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach jest kredyt przez internet na dowód , kredyt dla firm bez zaświadczeń to jedna z oferta firmy Aasa https://www.aasapolska.pl/o-nas która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
petr01

Postautor: brandeks » 28 sie 2017, 10:01

A co myślicie o tym żeby np. zgadać się z dystrybutor okularów przeciwsłonecznych i sprzedawać je na plaży? Coś tam dorobię może?
brandeks

Postautor: robertlew » 29 sie 2017, 14:36

Mój brat jest po studiach i nie może znaleźć pracy. Każdy student kończący studia ma przed oczami napis BEZROBOCIE. Czy studia pomagają w znalezieniu pracy?
robertlew

Postautor: job24.co » 14 wrz 2017, 9:26

Skończyłeś studia i szukasz pracy? Wejdź na http://pl.job24.co znajdziesz tam oferty, które na pewno Cię zainteresuję.
job24.co

Postautor: WELOOfff » 17 lis 2017, 15:05

sprzedaż okularów na plaży to fajna sprawa zwłaszcza dla studenta. Ja mieszkam w Koszalinie i też nie raz pracowałam nad morzem sprzedając rożne gadżety, a w jedne wakacje również w gastronomii. Na tej stronie praca-zachodniopomorskie.pl macie sporo ofert pracy z nadmorskich miejscowości . W niedużych turystycznych miejscowościach nie ma za bardzo perspektyw dla młodych ludzi – najlepsza opcja to własna działalność.
Awatar użytkownika
WELOOfff

Poprzednia

Wróć do bezrobotny