X

dobre księgarnie internetowe

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

dobre księgarnie internetowe

Postautor: Glendzior » 02 cze 2014, 14:03

edit
Glendzior

Re: dobre księgarnie internetowe

Postautor: Henio89 » 13 cze 2014, 10:01

i gdzie ten link ?
Henio89

Postautor: Harry » 12 maja 2016, 13:04

Dla mnie liczy się zarówno cena jak i obsługa klienta. A na inbook.pl dbają zarówno o mój portfel jak i o mnie. Zawsze wysyłają zamówienie do mnie tego samego dnia. Lubię ich bardzo.
Awatar użytkownika
Harry

Postautor: Krzy » 23 maja 2016, 10:09

Dokładnie - cena.
Krzy

Postautor: oliwkarm » 06 lip 2016, 20:51

Też kupuję głównie w księgarniach internetowych ale też zaglądam na wyprzedaże i do stacjonarnych księgarni. Zresztą sama też próbuję sił jako autorka, może to kiedyś wydam z rozpisani.pl i uda się w ten sposób zarabiać na życie? :D
oliwkarm

Postautor: kaskaduniecka » 22 paź 2016, 1:23

Szukam jakieś polskiej księgarni w uk, może ktoś się orientuje, gdzie w miarę tanio można kupić polskie książki? Będę wdzięczna za pomoc.
Awatar użytkownika
kaskaduniecka

Postautor: mirek76 » 22 paź 2016, 15:23

Obecnie w Anglii powstaje coraz więcej polskich księgarni, także jest w czym wybierać, najlepiej poszukaj w sieci. Sprawdź sobie w księgarni Rewolucja, oni działają na terenie UK, mają duży wybór tytułów, robią dużo promocji. Nawet z wysyłką wychodzi taniej, niż w sklepach stacjonarnych, za dostawę trzeba zapłacić tylko 2 funty.
Awatar użytkownika
mirek76

Postautor: bezrobotna45 » 03 gru 2016, 22:37

Jeszcze jakiś czas temu latałam po księgarniach stacjonarnych lub bibliotekach, ale naczytałam się, że najłatwiej jest kupować książki w tanich księgarniach internetowych http://bonito.pl/ bo wychodzi to dużo taniej i powiem szczerze, że tak jest i teraz kupuje tylko w sieci;)
bezrobotna45

Postautor: marina » 17 gru 2016, 16:12

Jeżeli chodzi o polskie książki na Wyspach, to rzeczywiście warto wziąć pod uwagę Rewolucje. Mają duży wybór, sprzedają także polskie gry planszowe oraz puzzle. Książki są tanie, mają wysyłkę od 2 funtów, w przypadku większego zamówienia jest darmowa.
Awatar użytkownika
marina

Postautor: matisas » 01 lis 2017, 12:06

mirek76 pisze:Obecnie w Anglii powstaje coraz więcej polskich księgarni, także jest w czym wybierać, najlepiej poszukaj w sieci. Sprawdź sobie w księgarni Rewolucja, oni działają na terenie UK, mają duży wybór tytułów, robią dużo promocji. Nawet z wysyłką wychodzi taniej, niż w sklepach stacjonarnych, za dostawę trzeba zapłacić tylko 2 funty.

Od czasu do czasu zdarza mi się korzystać z tej księgarni, duży plus za to, że od razu reagują jak wchodzi jakaś nowość, książka szybko jest dostępna w sprzedaży, a ja bardzo dużo czytam. Warto przekonać się do tego typu spędzania wolnego czasu, czytanie rozwija;)
Awatar użytkownika
matisas

Postautor: Berenika » 25 kwie 2018, 0:15

Czytanie to świetna sprawa, ja trochę zaniedbałam sprawę, ale wracam do czytania. Kupiłam ostatnio trochę audiobooków dla mnie to duża wygoda :)
Awatar użytkownika
Berenika

Postautor: grzesiek2 » 05 maja 2018, 2:15

Audiobooki są super, szczerze mówiąc całkowicie zrezygnowałam z książek w papierowym wydaniu. Wszystko zaczęło się od tego, że nie mogłam przekonać dzieci do czytania, w końcu dałam za wygraną i zaczęłam kupować im audiobooki, tak się wciągnęłam :)
Awatar użytkownika
grzesiek2

Postautor: penkes » 14 maja 2018, 12:15

Livro i to z wielu względów.
Przede wszystkim - dobre ceny, dostępność książek, fajna obsługa.
Zresztą - jakoś niedawni wygrali ranking księgarń internetowych, więc chyba to samo świadczy o tym, jak wygląda sytuacja ;-)
Awatar użytkownika
penkes

Postautor: kompre » 15 maja 2018, 12:06

Co do Livro - tam premiery wskazują natychmiast?
Przyznam, że nazwy nie znałem, ale patrzę na ceny wybranych książek i wygląda to całkiem przyjemnie.
Przesyłki zawsze szybko dochodzą do adresata?
Awatar użytkownika
kompre

Postautor: kamper » 30 maja 2018, 12:11

Nie mogę znaleźć takiej informacji na stronie Livro.
Czy oni wysyłają za granicę?
A jeśli tak, to po jakiej stawce?
Awatar użytkownika
kamper

Postautor: aniaproks » 11 wrz 2018, 12:18

To prawda. Wczoraj zamówiłam Ściganego Michalakowej. Po doliczeniu przesyłki 10 zł taniej niż u mnie stacjonarnie. Ale akurat ciężko być tutaj zaskoczonym, bo w sieci chyba wszystko jest tańsze. Tradycyjne księgarnie znikają i inaczej to wyglądać nie może. Po prostu pod względem finansowym nie mają szans ze stacjonarnymi...
Awatar użytkownika
aniaproks

Postautor: sarketo » 27 wrz 2018, 12:27

Wiele razy robiliśmy zamówienia z Livro i jak dotąd zawsze wszystko było w porządku.
Tylko w necie można tanio kupować premiery. Stacjonarnie dokładnie ta sama książka może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych więcej. Trudno uwierzyć, ale takie są fakty :(
Awatar użytkownika
sarketo

Postautor: serta » 04 paź 2018, 12:24

Też bardzo lubię Livro. Bardzo wygodnie się z nimi działa, łatwiej o dobre okazje, a to dla mnie istotne.
Nie chcę szukać po mieście. Wchodzę na stronę sklepu i od razu zamawiam.
Tak załatwia się to o wiele łatwiej, wygodniej - tak to powinno wyglądać.
A co wy myślicie?
Awatar użytkownika
serta

Postautor: sester » 05 lis 2018, 13:40

Czy Livro wysyła również za granicę?
Do UK? Nie mogę znaleźć takiego info na stronie.
Rzadko bywam w Polsce, a w UK na każdą książkę długo się czeka.
No i wolę czytać po polsku.
Awatar użytkownika
sester

Wróć do Nowe tematy