X

dam prace w domu przez internet/2-3h dziennie

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

dam prace w domu przez internet/2-3h dziennie

Postautor: mp1 » 30 sie 2011, 8:01

wymagane:

-ukonczone 18 lat
-podstawowa znajomosc obslugi komputera i poruszania sie w necie
-wytrwalosc, rzetelnosc

praca na umowe zlecenie ew. w pozniejszym czasie- wlasna dzialalnosc gospodarcza

zarobki na poczatku niewielkie (300-700zl) ale z miesiaca na miesiac beda coraz wyzsze poprzez kumulacje prowizji za raz pozyskanego klijenta przez caly okres trwania jego umowy

chcesz wiedziec wiecej-napisz na prywatna skrzynke lub na aciok2@gazeta.pl a przesle szczegolowa oferte pracy
mp1

Re: dam prace w domu przez internet/2-3h dziennie

Postautor: sterek » 30 wrz 2011, 7:25

Witam,
sprawdził już ktoś tego pracodawcę, który nawet nru telefonu nie podał, dzięki czemu jest mniej wiarygodny?
Awatar użytkownika
sterek

Postautor: mp1 » 30 wrz 2011, 8:41

Mam podac nr tel., zeby odebrac pozniej 200 tel. dziennie. Nie, tego nie zrobie.
ps praca na uczciwych, jasnych zasadach- zadna "sciema"
M.Parzych
mp1

Postautor: Sabin » 02 lis 2011, 13:53

Polecam gorąco wpisujesz tylko swoj e-mail instalujesz baner nie musisz na nic klikac wystarczy miec włączony baner i punkciki lecaa punkciki zamieniaja sie na $$$ 100% wyplacaja, na koniec miesiaca sa zliczane punkty i przeliczane.

http://pl.20dollars2surf.com/?ref=452917
Awatar użytkownika
Sabin

Postautor: mp1 » 26 lis 2011, 11:00

Do "admin", przyslales mi 2-ie info z pogrozkami, ze jak nie przestane pozycjonowac tutaj swoich stron to ban to i tamto i wczesniej pouczales mnie powolujac sie na regulamin forum, ze "wszelkie tresci o charakterze obrazliwym itd. na forum ..."

odp. w dziale "dam prace" zamiescislam oferte pracy dla osob bezrobotnych- to chyba dobrze, co?? ;) NIE POZYCJONOWALAM TU SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ-ps widze ze nie wiesz co to "pozycjonowanie stron"->pogoogluj sobie... i przestan sie mnie czepiac, bo jak nie , to... bezkarny tez nie jestes!
mp1

Postautor: admin » 26 lis 2011, 15:39

Szanowny mp1
Nie Ciebie się czepiam. Ostatnio pojawiły się anonimowe posty na półtorej strony jakiś bezsensownych wpisów wyrwanych z kontekstu z zamieszczonymi wątpliwej jakości linkami wewnątrz. Dodałem wpis do regulaminu tylko dlatego żeby odstraszyć tego kto to zrobił.
Żadnych też pogróżek ani pouczeń pod Twoim adresem nie przysyłałem i nie mam zamiaru przysyłać, bo i po co skoro jak do tej pory nie zrobiłeś nic co byłoby niezgodne z tym forum.
Cieszę się niezmiernie, że zamieściłeś ogłoszenie z pracą, po to właśnie jest to forum. A jeszcze bardziej się cieszę, że się wypowiadasz na łamach tego forum :)
Co do mojej znajomości SEO to fakt że na hasło "bezrobocie" portal w googlach wyskakuje na pierwszej stronie z około 5mln wyników chyba o czymś świadczy.

pozdrawiam,
admin
admin
Administrator

Postautor: mp1 » 27 lis 2011, 12:51

to z jakiej okazji dostalam wczoraj maila z linkiem do odp. na moj post?
mp1

Postautor: admin » 28 lis 2011, 8:50

Witam,
Czy możesz proszę podesłać mi tego maila? Sam ciekaw jestem co tam jest napisane. Może zostało włączone śledzenie postu i jest to tylko automatyczna informacja o tym że dodano odpowiedź.
pozdrawiam,
admin
admin
Administrator

Postautor: marolo » 06 sty 2013, 16:27

Proponuje zapisać się tutaj http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=marolo lub tutaj http://ekasiorka.pl/pages/index.php?refid=marolo jesli chcecie pomogę wam sam mam przyznam sie szczerze pare stówek na miesiąc potrzebujecie cierpliwosci a to zaprocentuje. Jesli ktoś jest zainteresowany zobaczy że to działa. Zapraszam.
marolo

Postautor: marolo » 07 sty 2013, 16:29

Zapraszam na moją stronkę sami zobaczcie ja już pierwsze pieniążki wypłaciłem. www.kasiurka.hpu.pl
marolo

Postautor: marianmarian2323 » 13 mar 2013, 21:26

Witam!,
Mega Pensja to system, który naprawdę działa. Na początku sam byłem sceptycznie nastawiony, tak jak do wszystkich tego rodzaju "fantastycznych biznesów" przez internet. Ale mimo wszystko postanowiłem spróbować, bo nic nie traciłem, trzeba było zainwestować na początku kwotę 15 zł. Moje zdziwienie było ogromne, gdy po tygodniu wpłynęło na moje konto 180 zł, wtedy uwierzyłem i poświęciłem więcej czasu i pierwszy miesiąc skończyłem z dochodem 1275 zł.
System, który naprawdę działa. A to wszystko pracując nie więcej niż dwie godziny dziennie, dodatkowo pieniądze przychodzą bezpośrednio na moje konto bez żadnych bandyckich prowizji. Jestem naprawdę zadowolony i stać mnie teraz na parę dodatkowych rzeczy więcej. Nie będę się tutaj zbytnio rozpisywał, ponieważ całość działa i wygląda dokładnie tak jak jest to opisane na stronie, którą znajdziesz w przesłanym przeze mnie linku:http://megapensja.pl/?user=marianmarian2323

Kliknij ten link, dokonaj swojej rejestracji i zarabiaj.
Serwis jest stosunkowo nowy, ale to czyni go tym bardziej atrakcyjnym, ponieważ jest jeszcze całkiem dużo ludzi do zaproszenia.
Gdy zarejestrujesz się i wejdziesz aktywnie do udziału w programie, dostaniesz wskazówki, jak skutecznie się promować i zarabiać.
Spróbuj i przekonaj się sam że to naprawdę działa i nie wciskam Ci oszustwa ani łańcuszka, bo sam tak zarabiam i dzisiaj nie żałuję
Kliknij ten link, dokonaj swojej rejestracji i zarabiaj.http://megapensja.pl/?user=marianmarian2323

Pozdrawiam
marianmarian2323
Awatar użytkownika
marianmarian2323

Warte zachodu

Postautor: pawlloo » 10 kwie 2013, 22:52

Ta strona zarobi dla Ciebie 15000 zł!
Zamykając ją "wyrzucasz" 15000 zł. Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy! Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać! To nie żaden żart!
Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!
Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )
Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 15000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 14 000 zł z każdej okazji.
Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!
To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Wejdź na WWW.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.
KROK 1
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):
"Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."
CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!
To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 26 1090 1258 0000 0001 1838 9618
2. Nr konta: : 94 1940 1018 0000 0100 2032 6361
3. Nr konta: 66 1160 2202 0000 0000 9790 3462
4. Nr konta: 97 8309 0000 0078 0243 3000 0010
5. Nr konta: 06 1020 4476 0000 8602 0221 3825
PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!
KROK 2
Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!
POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.
"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "
Tomasz Watorek , Warszawa
"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"
Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
"Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"
Ryszard Bodler, Gdańsk
"Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 15000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"
Marcin Kosztyń, Białystok
Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.
A tutaj troszkę matematyki :
Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.
Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).
Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.
Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście.
A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!
I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu! Więc dostaniesz: 15 625 złotych! (3125 x 5zł).
Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie Twój czas na to by zbierać pieniądze! Przez serie 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tysięcy ludzi tak jak Ty to zrobiłeś!
Powodzenia, PROSZĘ, nawet jeśli się nie zdecydowałeś (as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZĘ!
Mało, kto wierzy ze można tyle zarobić, ludzie są bardzo sceptycznie nastawieni do takich spraw, ale to jest naprawdę realne, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo. Dlaczego w cudzysłowiu? Bo jeżeli zrobisz to co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zyski!
Zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym wspaniałym planie! Na pewno nie pożałujesz!
madzialena360

pawlloo

Postautor: dżin z lampy » 11 kwie 2013, 0:12

przecież to zwykła piramida finansowa... a w dodatku nielegalna w naszym kraju... nie wiem czy admin nie powinien usunąć ten wpis
Awatar użytkownika
dżin z lampy

Postautor: princessa2013 » 17 kwie 2013, 19:37

kurcze skoro to taki super interes to czemu wszyscy tak się boją w niego zainwestować swój czas?
princessa2013

Postautor: kasia_12551 » 23 maja 2013, 12:27

a ja szukałam pracy dorywczej, takiej co wniesie troche kaski w moje życie i trafiłam na książkę "Kurs pracy dodatkowej ONLINE12"

http://org-epost.com/e-work/book28564031.php super książka- podręcznik jak i szybko zarobić w internecie. Pisana fajnym, prostym i dostepnym językiem tak aby każdy kto marzy o dodatkowym, szybkim zarobku mogł zrobić coś dla siebie. Serdecznie polecam- miłego czytania.
Awatar użytkownika
kasia_12551

Postautor: kacperekstg » 27 wrz 2013, 16:22

NIe ogarniam tego ;) Ludzie nie łudzcie się jak by te systemy dawały tyle kasy to nie były by ogólno dostępne ;)
kacperekstg

Postautor: fisherowna » 28 paź 2013, 11:21

Popieram poprzednika...
fisherowna

Postautor: oliwiajaskolska89 » 30 paź 2013, 17:27

100% bajka;d
oliwiajaskolska89

Postautor: marta 23 » 05 lis 2013, 14:39

PRAWDZIWĄ pracę - taką która daje możliwości rozwoju a także uczy systematyczności znajdziesz na http://www.abc-work.pl/biznes polecam i zachęcam bo naprawdę watro!!!
Awatar użytkownika
marta 23

Postautor: Gość » 05 lis 2013, 19:12

Tu zarabiam pieniądze - http://www.learnmoneystrategy.com/gomes26/. To łatwe i całkiem zyskowne! ;)
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: angelapowazna » 05 lis 2013, 23:34

Jasne...
angelapowazna

Postautor: julitkakrause » 06 gru 2013, 0:34

Szukanie jeleni...
julitkakrause

Postautor: warszawiakk » 06 gru 2013, 23:28

Taki fajny tytul a taka banalna tresc...
warszawiakk

Postautor: grazynaa » 08 gru 2013, 17:19

Zgadzam się.
grazynaa

Postautor: kwiatuszek » 10 gru 2013, 11:47

Własnie ciekawe.
kwiatuszek

Postautor: AalicjaMalysz » 27 gru 2013, 21:11

Banał...
AalicjaMalysz

Postautor: WazkaAmelia » 31 gru 2013, 11:42

super
WazkaAmelia

Postautor: gregory1 » 01 sty 2014, 15:37

Ciekawe.
gregory1

Postautor: kulka2 » 02 sty 2014, 14:31

Zastanawiające.
kulka2

Postautor: bulka » 02 sty 2014, 23:34

Może warto spróbować.
bulka

Postautor: klarson1 » 31 sty 2014, 14:43

dokładnie.
klarson1

Postautor: rojek1 » 01 lut 2014, 16:26

Może warto spróbować.
rojek1

Postautor: GagaLady » 11 mar 2014, 11:41

Nie sądzę...
GagaLady

Postautor: anze » 18 mar 2014, 12:20

szkoda
anze

Postautor: ZawiszaJulka » 25 mar 2014, 11:59

super
ZawiszaJulka

Postautor: stoneGG » 15 maja 2014, 15:14

"za raz pozyskanego klijenta"
hahah rzetelnie wyglądajaca oferta ;D
stoneGG

Postautor: pracownik miesiaca » 09 wrz 2014, 19:29

Zapracuj na wlasny rachunek , rejestracja darmowa, nowy biznes w Polsce
http://sfi.finansopedia.net.pl/?sfiid=14780555
pracownik miesiaca

Postautor: Barrtow » 08 paź 2014, 15:20

Ktoś się jeszcze daje na to nabierać? O ja...
Barrtow

Postautor: Piotr-Druga Wypłata » 26 lis 2014, 16:25

Witam.
Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe możliwości i chcesz coś zmienić w swoim życiu zapraszam do zapoznania się z ofertą pracy,która może stać się Twoim głównym zajęciem.
http://piotr.puchryn.pl/bezrobotny
Awatar użytkownika
Piotr-Druga Wypłata

Postautor: Ibrakadabra » 12 gru 2014, 14:19

Ja bym się pchał w coś takiego. To jest bardzo ryzykowne, wszystkie piramidy finansowe muszą kiedyś upaść :)
Ibrakadabra

Postautor: Piotr-Druga Wypłata » 12 gru 2014, 16:28

Ibrakadabra pisze:Ja bym się pchał w coś takiego. To jest bardzo ryzykowne, wszystkie piramidy finansowe muszą kiedyś upaść :)

Proponuję najpierw zapoznać się co to jest piramida finansowa a potem się wypowiadać.
Jak to dużo mają do powiedzenia Ci co nie mają pojęcia o czym mówią.
Awatar użytkownika
Piotr-Druga Wypłata

Postautor: xplus » 21 gru 2014, 21:49

Dokładnie marketing referencyjny jest najtańszym i prostym dojściem do dochodu pasywnego, a czym jest dochód pasywny chyba nie musze wyjaśniać
xplus

Postautor: Piotr-Druga Wypłata » 22 gru 2014, 7:01

Moja propozycja jest skierowana do ludzi którzy faktycznie chcą się przekonać,że w internecie da się zarobić.
Jeśli naprawdę Ci zależy na poprawieniu swojej sytuacji chcesz pomóc sobie,żonie a przede wszystkim dzieciom(jeśli je masz) kliknij w link poniżej i zapisz się na listę a już w najbliższych dniach przekonasz się,że da się zarabiać w internecie.
http://piotr.puchryn.pl/500
Awatar użytkownika
Piotr-Druga Wypłata

Postautor: Piotr-Druga Wypłata » 22 gru 2014, 7:02

Moja propozycja jest skierowana do ludzi którzy faktycznie chcą się przekonać,że w internecie da się zarobić.
Jeśli naprawdę Ci zależy na poprawieniu swojej sytuacji chcesz pomóc sobie,żonie a przede wszystkim dzieciom(jeśli je masz) kliknij w link poniżej i zapisz się na listę a już w najbliższych dniach przekonasz się,że da się zarabiać w internecie.
http://dojrzalych.pl/biznes/bezrobotni
Awatar użytkownika
Piotr-Druga Wypłata

Postautor: Piotr-Druga Wypłata » 10 lut 2015, 20:52

Propozycja dla szukających czegoś więcej jak nędzny etat.

Interesujesz się tematem zarabiania w Internecie?
Chcesz zacząć zarabiać a nie wiesz od czego zacząć
Próbowałeś już ale nie udaje się zarobić
Obiecywali Ci szybką kasę ale jej nie widać

Zapraszam Cię dziś o 20:30 na darmowy webinar

Przyjdż i zobacz jak robią to inni i jak mogą
Ci pomóż zacząć naprawdę zarabiać

http://goo.gl/jUuR0r

Zapraszam warto poznać coś nowego
Awatar użytkownika
Piotr-Druga Wypłata

Postautor: masmyk19 » 06 mar 2015, 18:08

w sumie spróbować nic nie zaszkodzi
masmyk19

Postautor: aneta90 » 16 mar 2015, 19:07

ma ktoś polecić jakiś dobry mlm?
aneta90

Postautor: lukpod » 13 mar 2017, 22:37

Zapraszam wszystkich zaintersowanych do przeczytania - http://vita24.life/calivita-biznes/59
lukpod

Wróć do Oferty dam pracę