X

Szukam radcy prawnego z Gdańska - prawo pracy

w jaki sposób, z czyjej winy i dlaczego

Szukam radcy prawnego z Gdańska - prawo pracy

Postautor: Garry » 25 lip 2015, 9:14

Otrzymałem z mojego punktu widzenia niezasadne wypowiedzenie umowy o pracę. Chodzi o to, że przebywałem zbyt długo na zwolnieniu lekarskim, spowodowane było to chorobą.
Po powrocie i przepracowaniu 2 tygodni otrzymałem wypowiedzenie. Uważam, że jest ono niezasadne, dlatego będę żądał przywrócenia do pracy. Macie może namiar na jakiegoś adwokata specjalizującego się w tych sprawach? Najlepiej z Gdańska lub okolic.
Awatar użytkownika
Garry

Re: Szukam radcy prawnego z Gdańska - prawo pracy

Postautor: profs » 27 lip 2015, 18:56

Jeżeli faktycznie piszesz całą prawdę, to raczej sprawa jest do wygrania. Szukaj kogoś z doświadczeniem. Akurat w Trójmieście czy ściślej w Gd jest sporo dobrych papug. Dobre opinie słyszałem o mec. olcu i mec. Mindykowskim z Wrzeszcza. Pierwszy ma biuro przy Hunka 32 a drugi przy Szymanowskiego 2 (budynek Vigo).
Możesz też znaleźć młodszych - będzie taniej, ale wiesz taniej nie zawsze znaczy lepiej.
Awatar użytkownika
profs

Postautor: kamil34 » 29 lip 2015, 15:45

Z tego co wiem, to Mindykowski zajmuje się głównie rozwodami i sprawami rodzinnymi. Ma na tym polu dobrą renomę. Nie wiem czy sprawami związanymi z prawa pracy też. Najlepiej zadzwonić i się dopytać.
Awatar użytkownika
kamil34

Postautor: furmaniak » 23 wrz 2015, 12:05

Super, dopiero teraz otrzymałem informacje których tyle szukałem..
furmaniak

Postautor: tatara » 10 mar 2017, 12:34

I jakie macie doświadczenia z tymi radcami i prawnikami? Jak zakończyła się sprawa pozaprawnego zwolnienia? Ciekawam.
tatara

Postautor: Paula91 » 19 mar 2017, 23:13

Dokładnie, jak się sprawa skończyła? Od 2015 roku trochę czasu minęło ;P
Paula91

Wróć do o traceniu pracy