X

zmiany w życiu

napisz jakiej pracy szukasz i jak się z Tobą skontaktować

zmiany w życiu

Postautor: benia » 21 cze 2017, 14:24

Cześć :) w moim życiu jest teraz bardzo dużo zmian i dobrych i złych - po pierwsze, straciłam pracę w szkole ( pracowałam jako nauczycielka chemii, ale po reformie gimnazjum będzie przekształcone w podstawówkę i nie będzie dla mnie miejsca), ale za to mąż dostał nową pracę i przeprowadzamy się do Częstochowy. Potrzebuję szybko znaleźć jakąś pracę, może być w innym zawodzie, nawet jakaś korporacja, coś polecacie?
benia

Re: zmiany w życiu

Postautor: panstaś » 22 cze 2017, 9:23

cześć! to rzeczywiście dużo się dzieje w twoim życiu. poszukaj ofert na wszystkich serwisach z ogłoszeniami, posprawdzaj opinie o firmach. Zacznij szukać od takich, które są związane z Twoim zawodem, po co się od razu przebranżawiać ;)
panstaś

Postautor: benia » 23 cze 2017, 10:57

Problem z tym właśnie, że szukam już od jakiegoś czasu i nic konkretnego nie mogę znaleźć… dla nauczycieli nic nie ma, a już jestem długo po studiach i nie mam żadnego doświadczenia pracy w laboratorium… chyba łatwiej mi będzie iść do pracy gdzie po kilku szkoleniach będę juz mogła pracować
benia

Postautor: Capitol » 26 cze 2017, 10:00

Witaj! Zmieniający się rynek pracy wymusza na pracownikach ciągłe zmiany, doskonalenie się, a niekiedy nawet przebranżowienie. Dobrze, że nie boisz się nowych wyzwań i jesteś zdecydowana na zmiany. Ze swojej strony mogę Ci polecić stanowisko Eksperta ubezpieczeniowego w naszej firmie Capitol. Od 2002 roku działamy w branży ubezpieczeń i doradztwa inwestycyjnego. Obecnie, w ramach programu Kariery i Rozwoju prowadzimy rekrutację dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w sektorze finansów. Oferujemy pakiet szkoleń, dzięki którym zyskasz nowe umiejętności i kwalifikacje do podjęcia nowego zawodu. To, co nas wyróżnia, to atrakcyjne zarobki oraz system motywacyjny, w skład którego wchodzą liczne konferencje oraz programy rozwojowe. Zachęcam cię do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz wszystkie informacje: http://capitol.com.pl/kariera/.
Capitol

Postautor: benia » 27 cze 2017, 9:46

Przejrzałam waszą stronę, no nawet nieźle to wygląda, ale często podkreślacie, że oferujecie elastyczne godziny, że jest to idealne zajęcie jako praca dodatkowa, a ja jednak szukam czegoś na dłużej i w bardziej unormowanych godzinach…
benia

Postautor: Capitol » 28 cze 2017, 9:01

U nas masz możliwość decydowania o tym ile godzin pracujesz. Oferujemy elastyczne godziny pracy, co spotyka się ze szczególną aprobatą wśród studentów czy młodych rodziców, którzy potrzebują pogodzić pracę z innymi obowiązkami. Jeżeli jednak czujesz, że chciałabyś pracować w pełnym wymiarze godzin, to oczywiście jest to możliwe. Docelowo zamierzeniem naszego programu jest wyszkolenie naszych współpracowników do objęcia stanowisk managerskich oraz dyrektorskich. Cieszymy się zatem, jeśli ktoś pragnie zostać z nami na dłużej. Na każdym etapie kariery wspieramy naszych pracowników, oferując pełen pakiet szkoleń, który otwiera przed nimi nowe możliwości rozwoju. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – chętnie udzielę na nie odpowiedzi.
Capitol

Postautor: krzysztofkowal » 28 sie 2017, 9:43

A sprawdzałeś oferty na tym portalu? https://www.jobs.pl/
krzysztofkowal

Wróć do Oferty podejmę pracę