X

PIENIĄDZE Z WŁASNYCH KREDYTÓW?

kupię/sprzedam/oddam/zamienię

PIENIĄDZE Z WŁASNYCH KREDYTÓW?

Postautor: jakzarabiacpieniadze » 26 lut 2015, 14:04

Jeśli posiadasz kredyt bankowy i spłacasz go regularnie masz prawo wypowiedzieć ubezpieczenie w nim zawarte i wskazać konto na jakie życzysz, aby ci je przelano. W przypadku wypowiedzianego w pierwszej kolejności idą na zaległe raty. Sugeruję zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, aby zobaczyć co chronią i czy warto je posiadać. Z mojego doświadczenia [i po rozmowach z dwoma ubezpieczycielami] wynika, że służą zarabianiu przez bank, który dzięki temu ukrywa narzuconą przez KNF maksymalną stopę lombardową i może chwalić się na plakatach niskim oprocentowaniem [co z tego skoro faktyczny koszt jest windowany przez wspomniane ubezpieczenie].

Osoby z całej Polski zainteresowane tematem zapraszam do kontaktu: mateusz.kiszlo@bpiconsulting.com.pl
jakzarabiacpieniadze

Re: PIENIĄDZE Z WŁASNYCH KREDYTÓW?

Postautor: kl4udiusz » 26 lut 2015, 14:38

dzięki za informację :)
kl4udiusz

Re: PIENIĄDZE Z WŁASNYCH KREDYTÓW?

Postautor: suzi » 13 lis 2017, 22:36

ciekawa opcja, nie słyszałam;) kiedyś znalazłam taki artykuł https://www.pawelalbrecht.com/inwestowanie-w-nieruchomosci-pod-wynajem/ i moim zdaniem jeśli już miałabym się zdecydować na kredyt to tylko i wyłącznie na zakup mieszkania. potem mały remont i wynajem-tak żeby kredyt "spłacał się sam" a żeby w przyszłości było gdzie mieszkać albo żeby dzieciaki miały
suzi

Wróć do Oferty nie związane z pracą