X

nie pracuje 3 lata

co czuje człowiek, który nie może znaleźć pracy przez dłuższy okres czasu, jak sobie radzić ze stresem, skąd brać środki na życie, co robić żeby nie spaść na dno, czy warto iść do psychologa

Re: nie pracuje 3 lata

Postautor: ksawciuboy » 04 paź 2017, 19:53

Łatwo jest narzekać. Wystarczy wziąć nogi za pas i zacząć szukać. Obecnie w polsce jest bardzo dużo pracy...
ksawciuboy

Postautor: Oliska » 09 paź 2017, 11:42

Hejka, każdy miał czasem dłuższą przerwę w pracy, myślę, że to nic strasznego :) Zobacz sobie ofertę BMW na tej stroniehttp://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ oferuje stanowiska na wielu miejsc pracy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś co ci pasuje :) POWODZENIA
Awatar użytkownika
Oliska

Postautor: job24.co » 10 paź 2017, 14:47

Ja polecam stronkę job24.co. Codziennie nowe oferty pracy.
job24.co

Postautor: jakosek » 11 paź 2017, 19:36

Ja wychodze z założenia, że dla chcącego nic trudnego, trzeba szukać do skutku, pracy jest wbrew pozorom dużo, tyle, że oferują marne pieniądze. Według mnie dobrą opcją jest wyjazd za granicę, jak macie możliwość, to warto pojechać. Ja pracowałem jako malarz pokojowy w Belgii, wyjechać pomogła mi firma Ensila Group, oni opłacali mieszkanie, dopełnili za mnie formalności związanych z ubezpieczeniem itp. Teraz szukają fachowców elektryków, hydraulików, dekarzy itp.
Awatar użytkownika
jakosek

Postautor: redke » 15 lis 2017, 8:21

Popatrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/katowice;l
Pracy jest mnóstwo, w wielu miastach nie ma w ogóle bezrobocia.
Pod tym względem jest lepiej. Chcesz etatu, to go na pewno dostaniesz i to na dobrych warunkach.
Akurat pod tym względem sytuacja na rynku zmieniła się diametralnie.
redke

Poprzednia

Wróć do depresja