X

Program do firmy

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Program do firmy

Postautor: ress » 30 sie 2017, 10:08

Witam! Udało już się komuś założyć własny biznes? Bo mam pytanko. Słyszałem, o programach, które pomagają zarządzać firmą, usprawniają wszystko. Bylibyście w stanie mi jakiś polecić? Zna się ktoś na tym?
ress

Re: Program do firmy

Postautor: ress » 30 sie 2017, 14:33

Ja się za bardzo nie znam, ale wiem tylko że Jira polska jest dobry. Pracowałem kiedyś na tej platformie biznesowej i dobrze to wspominam. :) Tutaj powinno być więcej info: jirasolutions.pl
ress

Postautor: suzi » 15 sty 2018, 17:38

jeśli chodzi o finanse oraz księgowość to polecam wfirmę księgowośc online zaoszczędzi ci sporo kosztów, szcególnie na początku-kiedy wszystko spada na twoją głowę i nie wiesz w co w ręce włożyć, nie mówiąc już o pamiętaniu terminu spotkania, jaki wyznaczyła księgowa;) a tu masz wszystko w jednym miejscu i w każdej chwili możesz wystawić zaległą fakturkę
suzi

Postautor: suzi » 15 sty 2018, 18:04

jeśli chodzi o finanse oraz księgowość to polecam wfirmę księgowośc online zaoszczędzi ci sporo kosztów, szcególnie na początku-kiedy wszystko spada na twoją głowę i nie wiesz w co w ręce włożyć, nie mówiąc już o pamiętaniu terminu spotkania, jaki wyznaczyła księgowa;) a tu masz wszystko w jednym miejscu i w każdej chwili możesz wystawić zaległą fakturkę
suzi

Wróć do własny biznes