X

Program PIT 2017/2018

kto i ile zarabia a ile by chciał zarabiać, jakie są stawki w Polsce, na jakich stanowiskach i w jakich firmach

Program PIT 2017/2018

Postautor: daria78 » 31 sty 2018, 16:21

Niedługo trzeba będzie się rozliczyć, jakbyście nie wiedzieli jeszcze na jaki cel chcecie przeznaczyć 1% podatku, zachęcam do skorzystania z bezpłatnego programu http://www.pit.fundacjapociecha.pl za jego pośrednictwem można oddać swój 1% dla rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom Pociecha, która wspiera między innymi świetlice środowiskowe. Tam dzieci z rodzin ubogich mogą zjeść ciepły obiad, spędzić miło czas po szkole, odrobić lekcje, zamiast wychowywać się na ulicy.
Awatar użytkownika
daria78

Re: Program PIT 2017/2018

Postautor: fasjata » 31 sty 2019, 0:35

Korzystam teraz w rozliczeniach z programu www.pitax.pl i za każdym razem wybieram inną ogranizację pozytku publicznego dla którego przeznaczam 1% swojego podatku. Ten program daje mi taką możliwość, inny z którego korzystałam z góry podawał swój cel w formularz, bez możliwości jego zmiany. A to mi nie odpowiadało, mam w bliskiej okolicy sporo osób, fundacji którym chociaż w ten sposób raz w roku chciałabym pomóc, złotówka do złotówki i udaje się zebrać naprawdę znaczące kwoty. A to nas nic nie kosztuje.
fasjata

Wróć do wynagrodzenie