X

Kosmetologia studia

jakie wybrać, kierować się chęcią zysku czy głosem serca, rozwijać hobby i zainteresowania czy iść za obietnicą dobrze płatnej pracy...

Kosmetologia studia

Postautor: kokody » 14 paź 2015, 16:06

Kto się wybiera na kosmetologię, dorabiam sobie w salonie i chciałabym zająć się tym profesjonalnie, a kto wie może kiedyś otworzyć swój salon kosmetyczny.
kokody

Re: Kosmetologia studia

Postautor: Asmazo » 19 paź 2015, 15:32

Co prawda nie studiowałam kosmetologii, ale moja kuzynka studiowała. Kierunek według niej jest bardzo ciekawy i nie jest cięzko o pracę po tych studiach.
Asmazo

Postautor: Smarsanvawi » 21 paź 2015, 10:00

Kosmetologia jest bardzo dobrym kierunkiem jeśli wybierzemy dobrą uczelnie. Na większości uczelni jest bardzo źle prowadzony.
Smarsanvawi

Postautor: Razmowska » 27 paź 2015, 10:09

Teraz jest już dużo lepiej z kosmetologią i prowadzeniem tego kierunku. Na samym początku gdy powstawał faktycznie było bardzo średnio.
Razmowska

Postautor: FallKonrad » 10 lis 2015, 11:48

Bardzo dobre http://www.wsps.pl/studia z kosmetologii są na uczelni WSPS w Katowicach. Ja gorąco polecam.
FallKonrad

Postautor: dulceide » 27 paź 2016, 19:10

Ta szkoła w Katowicach to prywatna?
dulceide

Postautor: kasia1979 » 03 lis 2016, 12:44

Myślę, że w tym wypadku nawet samo studium wystarczy. Oczywiście pod warunkiem, że będzie porządne, a zajęcia będą prowadzone rzetelnie
kasia1979

Postautor: Abii » 03 wrz 2017, 15:23

Założenie własnego salonu kosmetycznego to super sprawa, można robić to co się kocha i przy tym zarabiać, dla Pań własny biznes. Ale spora konkurencja jest w gabinetach kosmetycznych, w moim mieście we Wrocławiu jest ich bardzo dużo.
Abii

Postautor: arek555 » 13 wrz 2017, 13:58

Moja dziewczyna założyła własny gabinet kosmetyczny. Było wiele papierowej roboty przy tym oraz fizyczno-finansowej. Biznes powoli się rozkręca.
arek555

Postautor: redke » 10 lis 2017, 11:58

Kosmetogię na wysokim poziomie masz u nich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/
Młodsza siostra chodzi. Jest na drugim roku. Nauki ma dużo, ale to nauka konkretna, wiele potrafi, sama rozwija się w kosmetyce, ma pierwsze klientki. Wiem, że dokładnie sprawdzała uczelnię, zanim się na nią zdecydowała. I przynajmniej jak na razie wygląda na to, że jej decyzja była prawidłowa.
redke

Postautor: kekada » 09 mar 2018, 11:55

Nie mają one sensu.
Papier jest, nie ma kwalifikacji do zawodu. Robisz zawodowe szkolenie w Beauty lux, ono cię do pracy przygotuje i wszystkiego nauczy. Szkolenie trwa 160. Masz kilka prowadzących - moje zajęcia prowadziła głównie Aneta - mega równa babka. Dalej to już kwestia solidnej pracy z waszej strony, bo oni zapewnią solidne kosmetyki, zapewnią małą grupę i zaangażowanie prowadzących, ale nikt za was tego egzaminu nie zda. Musicie solidnie przepracować szkolenie.
Awatar użytkownika
kekada

Postautor: meska » 15 mar 2018, 11:40

Zdecydowanie potwierdzam.
Lepiej zrobić sobie zawodowe szkolenie kosmetyczne w Beauty lux niż tracić czas na jakieś bzdury.
Po szkoleniu zawodowym, dobrze przepracowanym, masz kwalifikacje do pracy, na spokojnie sobie poradzisz.
Te szkolenia są mocno wymagające, ale to zdecydowanie najłatwiejsza droga do tego zawodu.
Po prostu sam okres szkolenia trzeba solidnie przepracować.
Awatar użytkownika
meska

Postautor: jasia41 » 19 mar 2018, 23:45

jak bedziesz otwierac to postaraj sie o dotacje z urzedu pracy, ulatwia start ;) powodzenia ;)
jasia41

Postautor: memta » 05 kwie 2018, 10:51

Czy na szkolenie w Beauty lux faktycznie można teraz dostać dofinansowanie z urzędu pracy?
Jeśli tak, to na jakich zasadach? Muszę mieć np. pracodawcę, który zadeklaruje, żeby mnie zatrudnić?
Awatar użytkownika
memta

Wróć do studia