X

programy partnerskie

Masz dziecko? Możesz mieć problemy w pracy. Czy naprawdę pracodawcy rzucają kłody pod nogi rodzicom?

programy partnerskie

Postautor: andrea » 14 sty 2015, 14:18

Drogie mamy, co sądzicie o pragramach partnerskich? czy to sie opłaca? czy pracowałyście kiedyś w ten sposób?
Awatar użytkownika
andrea

Re: programy partnerskie

Postautor: misiak » 16 sty 2015, 12:13

opłaca, ale dużo zależy od tego jaki produkt sprzedajesz. bardzo fajnie wygląda lepsza oferta, wiąże się z niższymi rachunkami u ludzi więc to temat/produkt który interesuje potencjalnie każdego
Awatar użytkownika
misiak

Postautor: ayesha » 24 sty 2015, 8:33

ja dorabiałam i dorabiam nadal z programem Lepsza oferta. bardzo fajnie się poleca obniżanie rachunków!
ayesha

Postautor: Pawers » 02 lut 2015, 15:29

Mało kto na tym zarabia - łapanie naiwnych niestety :/
Pawers

Postautor: Lettka » 12 mar 2015, 0:27

Można próbować, ale to trzeba mieć dryg do tego. No i z tego się nie wyżyje...
Lettka

Postautor: barbakrak » 15 mar 2015, 19:19

andrea pisze:Drogie mamy, co sądzicie o pragramach partnerskich? czy to sie opłaca? czy pracowałyście kiedyś w ten sposób?

Nie opłaca się w żaden sposób.
barbakrak

Postautor: hipijo » 15 mar 2015, 22:04

No nie wiem. Jak dla mnie się nie opłaca. Ale jeżeli masz dużo wolnego czasu i zamierzasz spędzać całe dnie na przesyłaniu linków to może coś zyskasz.
hipijo

Postautor: PiotrP » 19 mar 2015, 8:01

Moim zdaniem programy partnerskie są dobre jeśli mamy bloga i możemy wypromować jakiś produkt.
PiotrP

Postautor: annak72 » 26 mar 2015, 17:15

Wg mnie to dobry pomysł- ja pracuję zawodowo i działam w jednym programie partnerskim. Nie tylko zarabiam, ale mam możliwość tanich zakupów, nauki min. j.obcych. Na początku jest to ciężka praca, ale dla wytrwałych b. zadowalające zarobki
annak72

Postautor: novacash.eu » 03 sie 2015, 20:58

Programy partnerskie są opłacalne, ale jeśli ktoś myśli że się zarejestruje i od razu zostanie milionerem to jest w błędzie. Trzeba mieć na sam początek stronę www która ma bardzo dużą odwiedzalność, powiązaną tematycznie z promowanym produktem, wtedy można zarobić przyzwoite pieniądze.
Nie działa to tak że rejestrujemy się i od razu kasa płynie, niestety.
Przy okazji pozwolę sobie zareklamować PP: https://novacash.eu
Awatar użytkownika
novacash.eu

Postautor: Jankars » 10 sie 2015, 11:05

Większość ludzie nie umie z nich korzystać. Podstawą jest dobry blog.
Jankars

Postautor: natasar » 18 wrz 2015, 11:29

A to jest pewne? Może są inne pomysły?
natasar

Postautor: novacash » 18 wrz 2015, 14:00

Dostępna jest nowa kampania firmy Motopozyczka.pl

Moto Pożyczka - firma działa od 2004 roku na terenie Polski i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Celem firmy jest udzielanie krótko - i długoterminowych pożyczek z możliwością zwiększenia zdolności kredytowej poprzez zabezpieczenie pożyczki własnym samochodem pod zastaw.

Model prowizyjny : LEAD – 10zł netto za każdy poprawnie wypełniony i zweryfikowany wniosek. SALE – 180zł netto za sprzedaż.
Nasz adres: https://novacash.eu
Awatar użytkownika
novacash

Postautor: novacash » 19 wrz 2015, 20:47

Od dnia 2015-09-20 do dnia 2015-09-30 obowiązuje promocja w naszym programie partnerskim !

Partnerzy biorący udział w promocji otrzymają premię w wysokości 200 PLN netto przy następujących założeniach:

1. W poprzednim miesiącu za pośrednictwem Partnera została zanotowana jakakolwiek zatwierdzona transakcja/lead/akcja, bez względu na jej wysokość (Partner otrzymał wynagrodzenie w dowolnej wysokości).
2. Partner w dniach od 2015-09-20 do dnia 2015-09-30 pozyska zatwierdzoną prowizję na minimum 500 zł netto.
3. Promocja dotyczy pozyskania prowizji wyłącznie w kampaniach:
- Sms365.pl
- Netcredit.pl
- Pozyczkomat.pl
- Kobietazkasa.pl
- LepszaOferta.pl
- 3B-Finance.pl
- Provident.pl
- Biuro Rachunkowe Ricco

4. Minimalna kwota uzyskanej prowizji (500 zł netto) będzie liczona niezależnie od w/w kampanii, a więc Partner może łącznie uzyskać minimum wymaganej prowizji we wszystkich wymienionych kampaniach (lub też w jednej), aby otrzymać prawo do uzyskania 200 zł netto premii.

5. Nie będą brane pod uwagę prowizje uzyskane w innych kampaniach, niewymienionych powyżej.
Awatar użytkownika
novacash

Postautor: anetaz85 » 22 wrz 2015, 12:55

Ja nie polecam, zazwyczaj to zwyczajne naciąganie ludzi. Szkoda czasu na takie rzeczy.
anetaz85

Postautor: novacash » 05 paź 2015, 20:01

Witamy

Informujemy o nawiązaniu ścisłej współpracy z programem partnerskim Solutions4ad sp. z o.o. Chcielibyśmy także serdecznie powitać wszystkich Wydawców działających do tej pory w strukturach programu partnerskiego S4Ad . Wkrótce wszystkie kampanie dostępne w programie NovaCash sp. z o.o. będą dostępne u naszego partnera biznesowego Solutions4ad.

Współpraca technologiczna jak i biznesowa między S4Ad a NovaCash sp. z o.o. niesie dla Wydawców wiele korzyści, m in:

Większa ilość dostępnych kampanii.
Wyższe prowizje (dzięki większej sile negocjacyjnej u reklamodawców)
W przyszłym tygodniu zostaną dodane 2 kampanie finansowe niedostępne w żadnym innym programie partnerskim.
Wiele więcej funkcjonalności w nowym panelu Partnera.

Dodaliśmy nową kampanię Pożyczka Orzeł:
Pożyczka Orzeł specjalizuje się w pożyczkach gotówkowych dla osób fizycznych. Oferuje proste i szybkie rozwiązania finansowe. Celem jest zaspokojenie bieżących potrzeb finansowych Klientów poprzez dostarczenie im środków finansowych na dowolny cel.

Zalety produktu:

niskie raty
możliwość wcześniejszej spłaty
umowa podpisywana i dostarczana poprzez kuriera
akceptacja negatywnych baz (brak ich weryfikacji)

Model rozliczeniowy:

35 zł netto SALE - sprzedaż pożyczki

Pozdrawiamy,

Zespół S4Ad oraz NovaCash sp. z o.o.
Awatar użytkownika
novacash

Postautor: novacash » 06 lis 2015, 17:20

Zapraszamy do uczestnictwa w nowej kampanii - Kredyt dla Firm - Finansowysupermarket.pl

Kredyt dla Firm
na dowolny cel
bez zaświadczeń z ZUS i US
bez poręczycieli i zabezpieczeń

Model prowizyjny - LEAD 15 zł netto
Awatar użytkownika
novacash

Postautor: barszczyk » 10 lis 2015, 15:44

Jest wiele ciekawych programów partnerskich. Jednak trzeba mieć osobę, która nas na początku pokieruje i podpowie gdzie warto zacząć :) szkoda czasu na popełnianie błędów!
barszczyk

Postautor: wkamiski » 18 kwie 2016, 13:32

to dobry pomysł...
wkamiski

Postautor: djkrogoth » 03 maja 2016, 20:33

Nie polecam
djkrogoth

Postautor: moonlo » 25 lis 2016, 22:30

Podstawą jest dobry blog.
moonlo

Postautor: brandeks » 28 sie 2017, 10:07

Myślę, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie, łatwo nie będzie, ale komu zależy będzie ok. A dystrybutor okularów przeciwsłonecznych jak najbardziej polecam, to też fajna droga
brandeks

Postautor: job24.co » 24 lis 2017, 14:14

hmmm, no nie wiem, to nie dla mnie
job24.co

Postautor: Dognet » 04 maja 2018, 9:56

Cześć,

Na Polskim rynku pojawiła się niedawno platforma afiliacyjna Dognet (edognet.pl).
Wydawcy mogą wypłacać środki w każdym momencie po uzbieraniu kwoty 100 EUR. Okazją jest to, że wdrożenie reklamodawców jest darmowe. Sklepy internetowe są chętniejsze do współpracy, nie płacąc za dołączenie do platformy, a wydawcy mają po prostu więcej produktów do promowania :) Wydawca może nawet znaleźć sobie reklamodawców i zaproponować im reklamę poprzez sieć Dognet, no bo przecież sklep internetowy i tak nie poniesie kosztów, a może zyskać.
Program partnerski specjalizuje się głównie w zrzeszaniu kategorii kosmetycznych, modowych, artykułów home-decor, suplementów. Wypłaty mogą odbywać się zarówno po wystawieniu faktury przez wydawcę, jak i bez faktury na osobę fizyczną.
Kraje obsługujące: Polska, Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia, Wielka Brytania.

Sprawdźcie sobie stronę, rejestracja jest bezproblemowa: edognet.pl.
Awatar użytkownika
Dognet

Wróć do dziecko = problemy w pracy