X

Praca tymczasowa

napisz przez co musiałeś/musiałaś przechodzić a nawet przeczołgiwać się żeby zdobyć pracę

Praca tymczasowa

Postautor: tpesz » 14 kwie 2015, 14:25

Czy wedlug was sprobowanie na poczatek pracy tymczasowej to dobry pomysl dla osoby bezrobotnej? Przegladam ostatnio oferty na stronach agencji pracy tymczasowej i zastanawiam sie czy nie sprobowac najpierw zatrudnic sie w ten sposob i rownolegle szukac czegos na stale. Wspolpracowal ktos moze z agencjami takimi jak ta: http://polandworkforce.com ?
tpesz

Re: Praca tymczasowa

Postautor: ktberg89 » 15 kwie 2015, 14:28

Moja koleżanka zaczęła kiedyś od pracy tymczasowej a potem w tej samej firmie dostała umowę o prace.
ktberg89

Postautor: wegf2g2g » 05 maja 2015, 15:03

ktberg89 pisze:Moja koleżanka zaczęła kiedyś od pracy tymczasowej a potem w tej samej firmie dostała umowę o prace.

Widocznie była tego warta ;) bardzo dobrze!
wegf2g2g

Postautor: rowo » 06 cze 2015, 17:57

Od czegoś trzeba zacząć. Ja zawsze chwytam się wszystkich ofert. Lepsze to niż siedzenie w domu i czekanie na cud.
rowo

Postautor: Waggnerr » 19 sie 2015, 15:18

Praca tymczasowa jest lepsza od żadnej, ale nie chciałabym tak pracować. Wolę mieć mniej płatną prace stałą.
Waggnerr

Postautor: wojtekbol » 23 wrz 2015, 12:57

Jasne, ze warto. Czasami nawet nie ma wyjscia. Ja szukałem pracy bardzo długo, az w końcu oszczednosci sie skonczyły. W koncu skorzystałem z oferty agencji pośredniczącej http://www.vpupolska.pl/index.html i wyjechałem na 3 miesiace do holandii. teraz spokojnie szukam pracy w Polsce, przynajmniej nie mam noza na gardle i nie musze brac czegos pierwszego lepszego.
Awatar użytkownika
wojtekbol

Postautor: phillipo » 01 paź 2015, 18:49

Warto, warto :) Każda praca coś daje,nie chodzi tylko o kasę. Zdobywasz wiedzę z danej dziedziny i coraz więcej wiesz na swój temat i zdobywasz znajomości:) praca za granicą to podwójna korzyść i to oczym piszę i kasa większa. Np. dzięki firmie eurokontakt można dużo zaoszczędzić czasu i nerwów co w ogólnym bilansie jeszcze więcej daje korzyści. Praca za granicą to tylko z eurokontaktem.
phillipo

Postautor: Grupis » 07 paź 2015, 11:25

Pewnie że warto, łapiesz rozpęd w działaniu i potem na rozmowach kwalifikacyjnych jesteś pewniejszy siebie. Dodatkowo warto na boku dorobic pare groszy;)
Grupis

Postautor: Indygoo » 19 paź 2015, 9:03

Lepsza taka praca niż żadna, ale jeśli mamy do wyboru stałą pracę za mniejszą kasę i pracę sezonową za większą, to polecam stałą pracę.
Indygoo

Postautor: Paliczka2 » 19 paź 2015, 14:53

A moim zdaniem lepiej wziać tą lepiej płatna a jak się zakonczy poszukac czegoś nowego, stałego. W pracy trzeba być elastycznym i nie bać się zmian
Paliczka2

Postautor: Comkoreca » 22 paź 2015, 10:10

Nigdy nie pracowałam w ten sposób. Co prawda znam ludzi, którzy tak pracują i np wiem, że będąc kelnerką w sezonie można zarobić kilka tysięcy.
Comkoreca

Postautor: bokko » 23 paź 2015, 11:59

jeźdzę z vpu do holandii na zbiory pomidorów i papryki. praca na kilka miesięcy w roku, przywiżę kasę 3xwiększa niż zarobiłbym w PL. chyba nikt nie powinien miec wątpliwości ze się oplaca
Awatar użytkownika
bokko

Postautor: Sevkad » 17 lis 2015, 9:35

Każda praca jest dobra, bo daje pieniądze. Niektórzy ludzie żyją tylko z pracy tymczasowej, bo zarabiają bardzo dużo w trakcie sezonu.
Sevkad

Postautor: Plops » 18 lis 2015, 12:20

Pracowałam kiedyś w taki sposób. Praca jest fajna, ale niestety prawie w ogóle nie da się z tego wyżyć w późniejszym czasie.
Plops

Postautor: willaviki25 » 18 lis 2015, 15:30

Takto prawda i jeszcze z naszej pracy biorą kasę dla siebie.
willaviki25

Postautor: lillka88 » 22 lis 2015, 23:13

Ja przez ostatnie kilka dni przejrzałam mnóstwo ogłoszeń o pracę, także tą tymczasową...
Chociaż wcześniej nie brałam tego pod uwagę, zastanawiam się czy nie ubiegać się o pracę opiekunki dla osób starszych w Niemczech. Wiem, że jest to praca dość ciężka, wymagająca ale może by się udało. Mam jedno ogłoszenie, praca w wymiarze 2 tyg pracy / 2 tyg wolnego. Policzyłam, wynagrodzenie nawet fajne, dojazd z przewoźnikiem http://piatkabus.pl nie kosztowałby mnie dużo, szłoby może nawet coś odłożyć. No ale oczywiście boję się, że nie dam rady, że daleko od domu...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2016, 11:22 przez lillka88, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
lillka88

Postautor: Juryyyk » 28 sty 2016, 22:54

Tymczasowa praca jest fajną opcją np. dla studentów. Ja tam mam, że w przerwach wakacyjnych wyjeżdżam na jakieś zbiory, jednak zawsze przez agencje, np. Voorneputten i bardzo sobie cenię taką formę pracy tymczasowej. Coś się zarobi solidnie, potem można spokojnie w PL robić swoje i tyle :mrgreen:
Juryyyk

Postautor: phillipo » 11 lut 2016, 20:35

Eurokontakt jeśli chodzi o tymczasową pracę to spoko sprawa. Sam wyjeżdżam raz na jakiś czas, ciężko cholernie z rodziną się rozstać ale przynajmniej wiem że mogę im zapewnić dużo i nie muszę im nic odmawiać. Jadę kolejny raz do Belgi jako mularz w marcu. Ktos też jedzie wtedy?
phillipo

Postautor: sławek147 » 11 lut 2016, 21:20

phillipo pisze:Eurokontakt jeśli chodzi o tymczasową pracę to spoko sprawa. Sam wyjeżdżam raz na jakiś czas, ciężko cholernie z rodziną się rozstać ale przynajmniej wiem że mogę im zapewnić dużo i nie muszę im nic odmawiać. Jadę kolejny raz do Belgi jako mularz w marcu. Ktos też jedzie wtedy?

No no no to może się spotkamy ;D jadę z Eurokontakt do Belgi drugi raz i własnie tez w marcu, na początku :mrgreen: oczywiście budowlanka
Awatar użytkownika
sławek147

Postautor: Ninaterc » 22 lut 2016, 17:50

Ja tez za czasow studenckich wyjezdzalem do tymczasowej pracy. Raz do Francji i dwukrotnie do Niemiec. Miesiac przed wakacjami przegladalem ogloszenia w sieci, m.in. na Pracujwunii.pl, ale tez w innych portalach i zawsze cos mi sie udawalo wyhaczyc. Pozdrawiam
Ninaterc

Postautor: zabawny » 04 mar 2016, 14:50

Ja bardzo często pracowałem w MC dorabiając sobie do mieszkania podczas studiów.
zabawny

Postautor: mlodyzabawny » 10 mar 2016, 17:10

Czesto można znaleźć zlecenia np pisanie tekstów na blogi internetowe . Jeśli ktoś dobrze pisze to znajdzie pracę tymczasową internetową.
mlodyzabawny

Postautor: celner » 19 lip 2016, 12:22

Mieszkam na Śląsku i bardzo dużo osób jeździ pracować za granicą. Albo do Niemiec, albo do Holandii. Zazwyczaj pracują jako opiekuni osób starszych lub przy plantacjach owoców i kwiatów. Od kilku miesięcy jeżdżę do Holandii na zbiór sezonowych owoców i szparagów. Na szczęście oferta przewozowa ze Sląska na zachód jest całkiem nieźle ułożona i zawsze wybieram busa firmy Piątka Przewozy. Zawsze mam szósty przejazd gratis, co przy moich częstych wyjazdach jest sporą oszczędnością. Do tego komfortowe i nowoczesne pojazdy i bezpieczna jazda. Właśnie dlatego Piątka.
Awatar użytkownika
celner

Postautor: paulina » 27 lip 2016, 0:33

Wtam ja polecam strone www.darmoweprezenty.pl na której można zarabiać w szybki i prosty sposób w domu np. inwestując w mbak masz 10% zysku po 55 dniach, a inwestując w lokatę masz 4 % zysku po roku. gwarancja zysku jest umowa cywilno prawna na dzierżawę powierzchni reklamowej,bądz wejść w listę zadań gdzie jest mnóstwo zleceń linkhttp://www.darmoweprezenty.pl/reflink/1683 .polecam
Awatar użytkownika
paulina

Postautor: marsyli » 11 paź 2017, 4:50

Jak jesteście gotowi wyjechać do pracy za granicę, to dobrym kierunkiem będzie Belgia. Mój brat wyjeżdżał z Ensila Group, oni bardzo często szukają fachowców do pracy w Belgii między innymi dekarzy, płytkarzy, elektryków itp. jeżeli znacie się na budowlance, to warto. Firma opłaca mieszkanie, zarobki są dobre.
Awatar użytkownika
marsyli

Postautor: keste » 25 maja 2018, 9:08

A na jakich dokładnie warunkach podpisuje się tę umowę?
Jeśli agencja da mi propozycję pracy, która nie jest dla mnie odpowiednia, to muszę z niej skorzystać?
No i jeśli nie skorzystam, to dostanę jeszcze kolejne oferty?
Awatar użytkownika
keste

Postautor: bekson » 04 cze 2018, 9:12

Jajca... 4 razy wysyłane CV do znanej firmy z mojej okolicy. Zero odzewu.
Umowa z EuroKadrą - po 73h idę tam do pracy.
Fakty są takie, że agencje pozwalają pracować w znanych, solidnych firmach.
Bezpośrednio nie ma szans na zatrudnienie tam.
Awatar użytkownika
bekson

Wróć do o szukaniu pracy