X

Marketing mobilny

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Marketing mobilny

Postautor: Hana » 11 sie 2016, 18:51

Co sądzicie o marketingu mobilnym? Może ktoś z Was zdecydował się na taką formę promocji swojego biznesu?
Awatar użytkownika
Hana

Re: Marketing mobilny

Postautor: rado » 14 sie 2016, 12:01

Marketing mobilny to dobre rozwiązanie, moim zdaniem warto zainteresować się taką formą promocji, smsy można wykorzystać także jako narzędzie do komunikacji z klientem.
rado

Postautor: Katarzyna.Moskwa » 03 wrz 2016, 21:38

Pojęcie marketingu mobilnego jest szerokie, także zależy co masz na myśli. Jeżeli mowa o powiadomieniach sms, to mogą okazać się pomocne w kontakcie z klientem. Ja zdecydowałam się na takie działania, ponieważ prowadzę sklep internetowy. Nie oszukujmy się wiadomości wysłana na telefon jest najszybszym sposobem na to, aby dotrzeć z komunikatem do klienta.
Awatar użytkownika
Katarzyna.Moskwa

Postautor: Regina » 05 wrz 2016, 22:23

Działania marketingowe powinny być przede wszystkim odpowiednio prowadzone i różnorodne. Ja jestem zdania, że każda forma promocji ma szansę się sprawdzić. Smsy chociaż pewnie kojarzone są negatywnie, mogą okazać się pomocne w promocji produktów wśród stałych klientów, dobrze sprawdzają się też jako powiadomienia, warto zastanowić się nad takimi działaniami. Na stronie firmy Serwersms znajdziecie raporty dotyczące komunikacji SMS, oni prowadzą takie badania od 4 lat.
Awatar użytkownika
Regina

Postautor: karolll » 06 wrz 2016, 23:13

Każdy marketing jest w jakimś sensie mobilne, tzn. musi "krążyć". Inaczej to nie marketing. Nie wiem do końca co miałeś na myśli..
karolll

Postautor: zenek » 06 paź 2016, 1:45

Chyba chodzi o to, że do promocji biznesu używa się urządzeń przenośnych typu smartfony czy tablety. Moim zdaniem takie działania jak najbardziej jaka rację bytu, bo każdy używa telefonu, praktycznie się z nimi nie rozstajemy. Poza tym to najszybszy sposób na to, aby dotrzeć z wiadomością do klienta. Jak to mówią czas to pieniądz.
Awatar użytkownika
zenek

Postautor: askaa » 19 paź 2016, 13:56

U nas w sklepie internetowy wykorzystuje się takie działania, w sumie jak w większość tego typu biznesów. To dobra opcja, bo oszczędza się dużo czasu na odpisywaniu na mejle, wystarczy wysyłać smsowe potwierdzenie o przyjęciu zlecenia, czy wysyłce towaru i klient jest spokojny.
Awatar użytkownika
askaa

Postautor: rafalee » 15 lis 2016, 13:42

Witajcie, kto z Was korzystał z takich działań? Czy potrzebna będzie pomoc czy bez problemu będą sam obsługiwać taką platformę? Jak odebrali Wasi klienci wysyłkę takich wiadomości? Jestem ciekawy.
Awatar użytkownika
rafalee

Postautor: Roman55 » 18 lis 2016, 22:29

Obsługa takich platform nie powinna stanowić problemu, programy są intuicyjne i łatwe w obsłudze, poza tym przeważnie klient otrzymuje dodatkowo pomoc dedykowanego specjalisty. Według mnie można spróbować wdrożyć takie działania, przetestowanie nic nie kosztuje. Mogę polecić serwersms.pl, oferują dobre warunki.
Awatar użytkownika
Roman55

Postautor: mariuszkan » 14 gru 2016, 4:05

Powiadomienia sms są ok, w sumie jak szybciej można skontaktować się z klientem? Mailing niestety powoli odchodzi w zapomnienie, bo mało, kto odczytuje takie wiadomości, chyba, że faktycznie jest zainteresowany zakupem konkretnej rzeczy i czeka na promocje.
Awatar użytkownika
mariuszkan

Postautor: ramona » 28 gru 2016, 4:23

Obecnie to chyba reklama internetowa jest najskuteczniejsza i ją należy traktować priorytetowo. Dziś większość z nas szuka usług w sieci.
ramona

Postautor: Jankowski » 16 sty 2017, 19:30

Reklama w sieci to w dzisiejszych czasach standard, chociaż należy mieć na uwadze różne sposoby promocji. Wiadomo, że nie można polegać wyłącznie na reklamowaniu się w sieci, nie ma sensu, żebyśmy się ograniczali. Jeżeli chodzi o marketing mobilny, to może i macie rację, że to dobre wsparcie dla firmy. Tak czy inaczej, warto próbować różnych sposobów na przyciągnięcie klienta.
Awatar użytkownika
Jankowski

Postautor: prof » 23 sty 2017, 19:48

marketing trzeba dzisiaj przystosować do urządzeń mobilny jak smartfony czy tablety. Pamiętajcie o tym.
prof

Postautor: suzann » 14 lut 2017, 5:12

Fakt - teraz bez dostosowania strony do urządzeń mobilnych może być ciężko. Opcja jest dobra, warto inwestować w mobilne formy promocji, trzeba iść z duchem czasu.
Awatar użytkownika
suzann

Postautor: Asapel » 06 cze 2017, 16:22

Otóż to, jedni robią reklamy, inni pozycjonowanie, a pozostali programowanie plc. Najważniejsze, że każdy potrafi znaleźć coś dla siebie.
Asapel

Postautor: Impett » 06 cze 2017, 16:48

Marketing jest z pewnością dobrym przedsięwzięciem, ale na pewno prędzej czy później będziemy potrzebować nowego fotela, klimatyzacji, laptopa, a nawet meble biurowe Nowy Sącz będą niezbędne, aby zagłębić się w ten temat
Impett

Postautor: hiszpi » 07 cze 2019, 18:39

Agencja marketingu internetowego https://solv.pl/uslugi/ zajmuje się usługami typowo skierowanymi dla firm, ich podejście i znajomość pracy jest niesamowita
hiszpi

Wróć do własny biznes