X

Chwilówka - gdzie zaciągnąć?

kto i ile zarabia a ile by chciał zarabiać, jakie są stawki w Polsce, na jakich stanowiskach i w jakich firmach

Re: Chwilówka - gdzie zaciągnąć?

Postautor: majesty » 05 lip 2015, 18:50

To już lepiej postarać się kredyt, jeśli jest taka potrzeba, chociaż wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej. O zdolności można poczytać na różnych forach http://www.hipoteczny-kredyt.info/zdolnosc-kredytowa-forum/ Nie ma sensu nadmiernie się zadłużać, szczególnie, jeśli nie jesteśmy pewni, co do warunków umowy.
Awatar użytkownika
majesty

Postautor: marialag » 20 lip 2015, 9:03

mariajanowska pisze:Odradzam chwilówki. Jeżeli nie stać nas na normalny kredyt w banku, to tym bardziej nie stać nas na płacenie "chwilówkom" procentów.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja także odradzam chwilówki.
marialag

Postautor: Jjolek » 21 lip 2015, 15:52

Vivus ma dobre chwilówki i pierwszą darmową. Wonga też ma dość dobrą ofertę. Z chwilówkami trzeb uważać.
Jjolek

Postautor: Ewgertes » 30 lip 2015, 15:37

Chwilówki to zło :) A na poważnie, to provident ma dobrą ofertę pożyczek.
Ewgertes

Postautor: krystian886 » 12 sie 2015, 12:27

Ja nie odwarzyłbym się nigdzie zaciągnąć :D
krystian886

Postautor: karambol » 17 sie 2015, 20:55

Dajcie spokój z tymi chwilówkami, tyle o tym w telewizji ze strach się bać naciągaczy.
karambol

Postautor: daisy » 31 sie 2015, 11:20

Jak wiadomo opinie na temat chwilówek są różne i nie ma się co dziwić nie każdy w tej branży jest uczciwy i nie raz się o tym słyszy. Jeżeli chcesz co zajrzyj na stronę infobai, tam znajdziesz artykuły na temat chwilówek i firm, zestawienie najlepszych ofert i porady.
daisy

Postautor: AronOstrowski » 19 lis 2015, 16:09

Ja Proponuje firmę szalonekredyty jest bezpieczna mają oferty związane z szybkim kredytem gotówkowym
tu macie linka http://www.szalonekredyty.pl/
i tel 608 350 779
serdecznie polecam
AronOstrowski

Postautor: AronOstrowski » 19 lis 2015, 16:09

Ja Proponuje firmę szalonekredyty jest bezpieczna mają oferty związane z szybkim kredytem gotówkowym
tu macie linka http://www.szalonekredyty.pl/
i tel 608 350 779
serdecznie polecam
AronOstrowski

Postautor: bobek » 15 gru 2015, 13:20

No ja korzystałam już parę razy z optimalnapozyczka.pl i było ok. Oczywiście trzeba korzystać z głową i umiarem. Jak z każdej pożyczki chwilówki
bobek

Postautor: Sawka » 08 sty 2016, 0:07

Jak masz pewność, że spłacisz chwilówkę w terminie to ok ale jak nie masz pewności i będziesz mieć konieczność przedłużenia terminu spłaty to wtedy sporo Ciebie to może kosztować. Ja się bałam wziąć chwilówkę i wzięłam sobie małą pożyczkę w Profi Credit i sobie ją spłacam w ratach.
Sawka

Postautor: Petka » 11 lut 2016, 14:36

Sawka pisze:Jak masz pewność, że spłacisz chwilówkę w terminie to ok ale jak nie masz pewności i będziesz mieć konieczność przedłużenia terminu spłaty to wtedy sporo Ciebie to może kosztować. Ja się bałam wziąć chwilówkę i wzięłam sobie małą pożyczkę w Profi Credit i sobie ją spłacam w ratach.

Racja. Nie bierz chwilówek jeśli nie masz pewności co do ich spłaty. Z tego co wiem najwięcej problemów wynika z faktu, że ludzie biorą, a potem nie spłacają, firma zaczyna naliczać koszty i zaczynamy zabawę.
Petka

Postautor: sz8Mon » 15 mar 2016, 17:30

Najlepiej nigdzie :)
sz8Mon

Postautor: s9awek » 26 mar 2016, 18:05

Ja nie zdecydowałbym się wziąć :D
s9awek

Postautor: pozyczkasa.pl » 07 maja 2016, 12:15

na co potrzebujesz środki? pierw zacznij od swojego banku gdzie wpływa wynagrodzenie. Chyba, że nie pracujesz to tylko chwilówki jednak czym je spłacisz? Tak jak wcześniej ktoś pisał http://www.pozyczkasa.pl/vivus jest jednym z lepszych wyborów.
pozyczkasa.pl

Postautor: phillipo » 02 mar 2017, 20:07

Na chwilówki trzeba w szczególności uważać bo tam dużo haczyków jest. Dla mniej zorientowanych polecam poczytać coś na ten temat tutaj https://moneye.pl/ Jest to jeden z lepszych blogów finansowych gdzie wszystko mamy wyłożone jak na tacy a język artykułów potoczny,łatwy do zrozumienia :)
phillipo

Postautor: jureczek313 » 18 maja 2017, 13:37

Moim zdaniem najlepszy jest Vivus.
jureczek313

Postautor: widget » 08 lis 2017, 7:03

Jeden obraz tysiąc słów:

Obrazek
źrdło: https://faraon24.pl

Jak widzisz nie ma jednoznaczniej odpowiedzi dzie zaciągnąć chwilówkę bo miejsc jest kilkaset
Jak musisz to weź z tych znanych firm z opcją pierwsza za darmo.
Mam nadzieję, że przyda się wszystkim.
widget

Postautor: Grzesko » 08 lut 2018, 0:00

Osobiście nie lubię kredytów.
Grzesko

Postautor: Domin90 » 23 maja 2018, 17:26

lepiej wziąć pożyczkę ratalną np w https://sprintpozyczka.pl/ - większa szansa, że uda nam się ją spłacić bez problemów ;)
Domin90

Postautor: michael » 06 mar 2019, 18:17

Chwilówki oferowane są przez ponad 100 różnych instytucji pożyczkowych, więc jest w czym wybierać. Jeśli ktoś potrzebuje pożyczyć gotówkę, to powinien się zastanowić nad tym, gdzie wziąć taką pożyczkę. Oto kilka porad na ten temat. Tego rodzaju pożyczkę należy zaciągać w sprawdzonych firmach, które cieszą się dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów. Najlepiej pożyczać w firmach, które należą do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Ta instytucja zrzesza tylko wiarygodne firmy, które muszą przestrzegać dosyć rygorystycznych zasad związanych z bezpiecznym pożyczaniem. W pierwszej kolejności trzeba rozważyć oferty pożyczek za darmo, czyli takich, które udzielane są bez prowizji oraz innych opłat a także bez odsetek. Część instytucji pożyczkowych posiada taką ofertę. Jest ona co prawda skierowana do nowych klientów, ale biorąc pod uwagę fakt, że na rynku pożyczek pozabankowych takich firm jest ponad 20, praktycznie każdy może taką pożyczkę dostać. Jednocześnie trzeba unikać różnej maści firm, które stosują różne sztuczki mające wyciągnąć od klientów pieniądze bez intencji przyznania gotówki. Nie powinno się na przykład wnioskować do firm, które przed wydaniem decyzji żądają jakichś pieniędzy. W żadnym wypadku nie powinno się korzystać z usług biur pożyczkowych, które żądają podpisania weksla in blanco, albo notarialnej umowy przeniesienia własności nieruchomości.
Chwilówka nie jest kredytem w rozumieniu przepisów prawnych. Piszę o tym, bo widzę, że kilka osób utożsamia ze sobą te instrumenty finansowe. Ustawa Prawo Bankowe definiuje kredyt jako pożyczkę bankową, a więc taką, która może być udzielana tylko w banku. Tymczasem chwilówka to pożyczka pozabankowa. Jest zresztą jeszcze sporo różnic pomiędzy tymi usługami finansowymi.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2019, 6:02 przez michael, łącznie zmieniany 1 raz
michael

Postautor: kruszon » 12 kwie 2019, 5:04

W mojej opinii chwilówki powinno się zaciągać tylko w firmach pożyczkowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Dobrze, aby były to instytucje, które działają w Polsce kilka lat. Pożyczki powinny być sprawdzone przez wielu klientów i posiadać pozytywne opinie. Jeśli powyższe warunki są spełnione i wyłoniliśmy kilka czy kilkanaście takich firm, to w dalszej kolejności powinniśmy patrzeć na koszty takiej pożyczki. Najlepiej w takim wypadku korzystać z promocyjnych ofert skierowanych do nowych klientów. Chwilówki za darmo to rozwiązania stosowane w tej chwili przez ponad dwadzieścia firm i polegające na tym, że nowy klient ma prawo do pierwszej pożyczki bez żadnych opłat prowizyjnych ani oprocentowania. Gdzie ubiegać się o taką chwilówkę? Promocje się zmieniają, więc nie ma sensu podawać konkretnych nazw firm. Lepiej skorzystać z jakiejś dobrej porównywarki chwilówek.
kruszon

Postautor: Mancx » 10 cze 2019, 17:19

Pożyczki chwilówki to tylko w sprawdzonej firmie ze znanym logo :)
Mancx

Postautor: concash » 12 lut 2020, 17:41

Najlepiej wziąć pożyczkę bez bik i krd. To pożyczki bez bez zbędnych formalności i czekania w kolejkach.
concash

Postautor: klaun » 12 mar 2020, 22:21

Nie zalecam brać kredytów od instytucji kredytowych, zdecydowanie większe bezpieczeństwo dodatkowo postępowanie zgodne z prawem zapewnia nam jedynie bank
klaun

Poprzednia

Wróć do wynagrodzenie