X

Szukam Pracy

napisz jakiej pracy szukasz i jak się z Tobą skontaktować

Szukam Pracy

Postautor: picassodentallab » 09 sie 2013, 13:08

Witam wszystkich!
Jestem tu nowy i pewnie jak wielu z Was poszukuję pracy..
Studiuję dziennikarstwo muzyczne lecz niestety "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" więc szukam czego popadnie, no może z wyjątkiem pracy w KFC itd.
Znam się na komputerach, szczególnie na obsłudze photoshopa. Język angielski w stopniu perfect, francuski komunikatywnie plus podstawowy hiszpański.
Studiuje zaocznie więc mam dużo czasu, jestem komunikatywny, miły, posiadam prawo jazdy i własny samochód.
Jak myślicie, czym mógłbym się zająć?
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam wszystkich!!!
picassodentallab

Re: Szukam Pracy

Postautor: sebmroz1 » 09 wrz 2013, 8:28

Super, że znasz tyle języków. Myślę, ze możesz szukać pracy w: marketingu i PR, administracji, sprzedaży, HR, doradztwie. Humaniści mają większą trudność w znalezieniu pracy, ale z drugiej strony są bardziej elastyczni.
Awatar użytkownika
sebmroz1

Postautor: mara » 05 lis 2013, 14:45

Witaj, doskonale nadajesz się do mojego zespołu!!! Szukam młodych, ambitnych i nastawionych na zarabianie osób do współpracy z dużą, renomowaną firmą. Oferuję bezpłatne szkolenia on-line. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i dostęp do internetu rzecz jasna. Wejdź na http://www.abc-work.pl/biznes a poznasz wszystkie szczegóły. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mara

Postautor: sebmroz » 06 lis 2013, 16:15

picassodentallab pisze:Witam wszystkich!
Jestem tu nowy i pewnie jak wielu z Was poszukuję pracy..
Studiuję dziennikarstwo muzyczne lecz niestety "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" więc szukam czego popadnie, no może z wyjątkiem pracy w KFC itd.
Znam się na komputerach, szczególnie na obsłudze photoshopa. Język angielski w stopniu perfect, francuski komunikatywnie plus podstawowy hiszpański.
Studiuje zaocznie więc mam dużo czasu, jestem komunikatywny, miły, posiadam prawo jazdy i własny samochód.
Jak myślicie, czym mógłbym się zająć?
Z góry dzięki za odpowiedź
Pozdrawiam wszystkich!!!

A piszesz może bloga? Tutaj znalazłem ciekawe ogłoszenie http://praca.gratka.pl/oferta/pisanie-recenzji-2090119.html
sebmroz

Postautor: mariajanowska » 07 lis 2013, 12:52

Malwina pisze:witam mam dobry i sprawdzony sposob na lekkie i możliwe zarobki bez wychodzenia z domu jeżeli chcesz więcej informacji wejdź SPAM !!!

Jasne, ktoś jeszcze wierzy w lekkie zarabianie dużych pieniędzy? Nie lepiej poszukać pracy zdalnej takiej jak ta http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-dzialu-sprzedazy-praca-zdalna-2082673.html ?
mariajanowska

Postautor: zzaklinaczkakasia » 20 lis 2013, 14:57

Nie wierze tez w te bzdury....
zzaklinaczkakasia

Postautor: poleszakalicja » 21 lis 2013, 11:32

zzaklinaczkakasia pisze:Nie wierze tez w te bzdury....

Tym bardziej, że przestrzegają wszędzie przed takimi ofertami pracy, czytałam o tym tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/na-te-ogloszenia-nigdy-nie-odpowiadaj-oszusci-w-internecie-10875.html Oszuści bazują na ludzkiej frustracji, niemocy i bezradności
poleszakalicja

Postautor: Mata » 21 sty 2014, 16:56

Mówisz, że ogarniasz photoshopa a w jakim zakresie - pokaż swoje portfolio.
Mata

Postautor: rik87r » 05 maja 2014, 11:19

ja już znalazłem prace ale polecam ten post widać że ktoś ma serce i pomocny
rik87r

Postautor: Leszek1982r » 13 maja 2014, 12:24

Najważniejsze sa umiejętności i spryt :)
Leszek1982r

Postautor: Ahriadna » 24 cze 2014, 15:01

Nie ma czegoś takiego jak łatwe zarabianie - aby uczciwie zarobić trzeba się narobić - niestety.
Ahriadna

Postautor: marion » 01 kwie 2015, 13:41

Ja szybko znalazłam pracę dzięki stronie rekrutacyjnarewolucja.pl. Polecam wejść i zobaczyć oferty :)
marion

Wróć do Oferty podejmę pracę