X

Praca jako Wirtualna Asystentka?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Praca jako Wirtualna Asystentka?

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

Post autor: zuzka471 » 28 gru 2020, 19:14

Teraz jest bardzo dużo ofert pracy zdalnej. Powstają wirtualne biura, potrzebne są też wirtualne asystentki. Czasem sama bym takiej potrzebowała.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

Post autor: anitaaa915 » 25 wrz 2020, 9:33

Wirtualna asystentka to bardzo ciekawa praca. Można pracować zdalnie, co jest ogromnym plusem w dobie pandemii. To dobra praca dla mam.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

Post autor: michal55 » 21 wrz 2020, 8:26

Myślę, że zależy to od firmy i czym ona się zajmuje, jakiej wielkości jest firma, jak wygląda hierarchia. W każdej firmie będzie to wyglądało inaczej.

Re: Praca jako Wirtualna Asystentka?

Post autor: domin » 18 sty 2020, 12:14

Dodaj się do grupy na FB i tam na pewno znajdziesz dużo informacji na temat tej pracy. Dodatkowo Pola Sobczyk ma kurs dla WA przygotowujący do takiej pracy. Ostatnio też stworzyła kurs "Od WA do szefowej Agencji". Więc jak widać praca ta jest rozwojowa. Na pewno praca zdalna daje spore możliwości, ale i wymaga sumienności dyscypliny. Ale wiele osób już tak pracuje i są zadowolone.

Praca jako Wirtualna Asystentka?

Post autor: kania » 17 sty 2020, 16:10

Czy ktoś może pracuje jako Wirtualna Asystentka i może podzielić się opinią na temat takiej pracy. Z tego co wiem to można ją wykonywać zdanie. Ale czym tak naprawdę taka WA się zajmuje?

Na górę

cron