X

Kredyt na start biznesu

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kredyt na start biznesu

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: Grant » 27 maja 2020, 9:45

Nic dodać nic, ująć. Szczególnie niebezpieczne są chwilówki. To właściwie spirala zadłużenia. Ubezpieczenie takie chociażby o którym wspomniano https://viennalife.pl/ to narzędzie dodatkowe, które może uchronić Ciebie i twoją rodzinę od katastrofy.

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: Gość » 27 maja 2020, 9:42

A na ile jesteś pewien swojego biznesu? Przeprowadziłeś symulację? Kredyt dostaniesz, jak nie tu, to w innym miejscu. Możesz poczytać sobie o finansach na stronie https://viennalife.pl/ szczególnie o ubezpieczeniu. Co będzie jak ulegniesz wypadkowi lub chorobie? Z czego zapłacisz? Kredyt to ZŁO i ostateczność. To forum przeznaczone jest dla bezrobotnych a nie rekinów finansjery, zalecam ostrożność i stopniowe budowanie swoich przedsięwzięc.

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: muchajanek11 » 14 lut 2020, 12:53

Jeżeli chodzi o pożyczki dla firm to ja korzystałem z ASA dla biznesu i byłem bardzo zadowolony ze współpracy dlatego mogę polecić

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: Eryk54 » 16 gru 2019, 20:48

Zupełnie nowa na rynku firma https://lowcachwilowek.pl/pozyczki-na-raty/ to doskonała oferta oraz przyjazne warunki spłaty pożyczki. Jeśli potrzebujesz pożyczyć większą gotówkę i mieć pewność, że pożyczka nie obciąży nadmiernie Twojego portfela, wybierz ofertę, która umożliwia spłacanie zobowiązania w ratach. Firma pozwala na rozłożenie kwoty do spłaty na 24 raty. Warto skorzystać z oferty, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów.

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: Randall3 » 08 gru 2019, 20:31

Dotację będą dawać pio nooowym roku

Re: Kredyt na start biznesu

Post autor: maxkuba536 » 04 gru 2019, 17:44

Kilka tysięcy można odłożyć lub zyskać z dotacji unijnych lub innych. Ja nie brałbym kredytu na kilka tysięcy, tylko jak już więcej, ale tutaj nie ma takiej potrzeby.

Kredyt na start biznesu

Post autor: bobi1 » 31 paź 2019, 10:43

Hej, otwieram nowy biznes i nie wiem, czy lepiej będzie wziąć pożyczkę czy kredyt. Jakieś środki mam tylko mi brakuje kilka tysięcy. Podczas poszukiwania internetu natrafiłem na stronę z porównaniami kredytów i z rankingiem pożyczek, co myślicie? https://www.kredyty-gotowkowe.net/porownanie-kredytow-i-pozyczek-gotowkowych.html

Na górę

cron