X

Zawód gdzie prawie nie ma bezrobocia

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zawód gdzie prawie nie ma bezrobocia

Re: Zawód gdzie prawie nie ma bezrobocia

Post autor: Fired » 08 wrz 2018, 16:47

Jestem zdania ze fachowiec zawsze znajdzie pracę. W przypadku pracy w e-commerce nie martwie sie o brak stałego zatrudnienia, bo naprawde jesli sie czlowiek ciagle rozwija, a tego tez wymaga akurat moja branza - to praca bedzie. Dlatego co chwile inwestuje w nowe szkolenia i przewodniki z Marketer Plus - musze byc na bieżąco z njnowszymi technologiami

Zawód gdzie prawie nie ma bezrobocia

Post autor: Marek » 31 sie 2018, 14:10

Uważam, że najwięcej ofert pracy jest dla handlowców. Wiele firm szuka handlowców. Ciągle w firmach brakuje handlowców. Rozmawiałem z tyloma dyrektorami handlowymi i każdy mówił, że największy problem jest z pozyskaniem handlowców. Od 15 lat jestem handlowcem i każdemu polecam ten zawód. Oczywiście roboty jest dużo, klienci są wymagający, szef chce realizacji planów itd. W tym zawodzie da się jednak zarobić niezłą podstawę plus premię i jak ktoś jest dobry to nie ma obaw przed utratą pracy. Aby być dobrym trzeba mieć wewnętrzną motywację, znać dobrze sprzedawane produkty, znać sprawdzone techniki sprzedaży. Najlepiej iść na dobre szkolenie dla handlowców. Oczywiście trzeba również mieć predyspozycje do kontaktów z ludźmi. Wiedzieć jak zagadać, jakiś delikatny komplement powiedzieć, wiedzieć kiedy trzymać język za zębami i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje z klientami ani ze swoim szefem. Wiem co mówię. Ktoś kto szuka pracy, polecam zawód handlowca.

Na górę