X

Własny biznes: pośrednik nieruchomości

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Własny biznes: pośrednik nieruchomości

Postautor: Staniszewski » 09 paź 2015, 9:27

Cześć! Co sądzicie o własnym biznesie jako pośrednik nieruchomości? Myślałem, że pierwszych klientów pozyskam po przez portal internetowy z ogłoszeniami. Ceny byłyby niższe ponieważ nie musiałbym wynajmować biur i pracowników. Co sądzicie?
Staniszewski

Re: Własny biznes: pośrednik nieruchomości

Postautor: sanka » 18 paź 2015, 11:01

Może i jest szansa, pytanie tylko jaką będziesz miał skuteczność sprzedaży i prowizji :)
Awatar użytkownika
sanka

Postautor: austria » 18 paź 2015, 15:56

Jeżeli jestes osobą bezposrednią i wesołą na pewno sobie poradzisz.
austria

Postautor: Zawiesz » 22 paź 2015, 12:37

Ciężka branża, ale pieniądz ładny :D
Zawiesz

Postautor: Rajjker » 02 lis 2015, 11:52

Branża może być ciekawa, ale wydaje mi się, że ciężko się wybić, bo jest bardzo dużo pośredników nieruchomości. Otwierając własny biznes trzeba posiadać licencje?
Rajjker

Postautor: mirela » 24 lut 2017, 21:09

Jak posiada się dobry pomysł na biznes to warto podjąć ryzyko i zdecydować się otworzyć działalność. Sądzę, że należy dać sobie szansę, a jak nie wyjdzie to trudno. Bardzo ważnym elementem jest reklama, warto aby firma była obecna w sieci, można wykorzystać do promocji social media. Można też wdrożyć powiadomienia sms za pośrednictwem https://serwersms.pl - system jest dobrym rozwiązaniem, można bez problemu obsługiwać go samodzielnie, nawet na urządzeniach przenośnych.
Awatar użytkownika
mirela

Postautor: Impett » 06 cze 2017, 16:39

Pracując jako pośrednik korzystam oczywiście. Są to meble biurowe Nowy Sącz, ciekawie można urządzić sobie pokój czy inne pomieszczenie na biuro.
Impett

Postautor: suzi » 09 paź 2017, 18:08

mam aktualnie staż w biurze nieruchomości (w małej miejscowości) i szczerze mówiąc szału nie ma, w okresie zimowym szef dopłaca do biznesu, a z racji tego że i my-stażystki zarabiamy marne grosze to dorabiam robiąc po domach manicure hybrydowy;)
suzi

Postautor: wenc » 24 sie 2018, 17:57

Nie zaszkodzi trochę o tym poczytać na stronie http://www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl/sesja-studia/ mają tam kupę informacji na temat posiadania własnego biznesu, więc jest to miejsce z którego można sporo się dowiedzieć.
wenc

Postautor: mami » 01 sty 2019, 13:20

Uważam, że kazdy biznes jest dobry, jeżeli tylko dobrze czujemy sie w tym temacie. Podczas prowadzenia działalnosci czasem napotykamy na problemy, dla mnie najwiekszym są dokumenty, których nie mam juz gdzie trzymać. Współpracownik znalazł firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która jest specem w tej dziedzinie. Mysle, ze zainteresuje sie tym tematem głebiej i skorzystam z ich usług.
mami

Wróć do własny biznes