X

za granicą

napisz przez co musiałeś/musiałaś przechodzić a nawet przeczołgiwać się żeby zdobyć pracę

za granicą

Postautor: phillipo » 01 gru 2015, 13:17

gdzie najlepiej wyjechać do pracy za granicę? gdzie są najlepsze warunki zakwaterowania i finansowe? macie jakieś porównanie? po nowym roku chcę się gdzieś zachaczyć ale nie chce jechac nie wiedząc co mnie czeka...
phillipo

Re: za granicą

Postautor: storczyk1234 » 02 gru 2015, 18:53

Ja uważam że Norwegia
storczyk1234

Postautor: irydion » 04 gru 2015, 14:48

Holandia , ew. Niemcy. zawsze trafiam na dobre warunki, więc te lokalizacje polecam. zwłaszcza w Holandii, ale to już zasługa agencji vpu polska, bo z nimi jezdzę i widać że starają się zeby ich oferty były dobre i pokrywały sie ze stanem rzeczywistym
Awatar użytkownika
irydion

Postautor: phillipo » 12 lut 2016, 12:49

Byłem w Niemczech jednak bez agencji się wybrałem ale.. niezbyt dobrze wspominam. Ponownie więc chcę się wybrać ale już rzeczywiście z agencją. I konkretnie do Holandii. Ktoś może jakąś sprawdzoną agencję polecić?
phillipo

Postautor: mulelek » 12 lut 2016, 14:15

phillipo pisze:Byłem w Niemczech jednak bez agencji się wybrałem ale.. niezbyt dobrze wspominam. Ponownie więc chcę się wybrać ale już rzeczywiście z agencją. I konkretnie do Holandii. Ktoś może jakąś sprawdzoną agencję polecić?

Do Holandii śmigam 3 rok i zawsze wybór pada na Voorneputten :D kiedyś na nich trafiłem przez przypadek i w sumie spoko jest, zawsze zgodnie z umową więc po co szukać innej?
Awatar użytkownika
mulelek

Postautor: vivelos » 19 lut 2016, 4:45

mulelek pisze:Do Holandii śmigam 3 rok i zawsze wybór pada na Voorneputten :D kiedyś na nich trafiłem przez przypadek i w sumie spoko jest, zawsze zgodnie z umową więc po co szukać innej?

A co do jakiego rodzaju pracy tam jeździsz? Bo szukam czegoś teraz ale w sumie.. zbiory nie bardzo.
Awatar użytkownika
vivelos

Postautor: tiktak » 19 lut 2016, 5:14

vivelos pisze:A co do jakiego rodzaju pracy tam jeździsz? Bo szukam czegoś teraz ale w sumie.. zbiory nie bardzo.

W Voorneputten mają teraz ogłoszenia odnośnie pracy na produkcji lub w logistyce więc zbiory to zdecydowanie nie są ;) Akurat miesiąc temu wróciłem z pracy przy pakowaniu/sortowaniu towaru więc spoko praca, hajs się zgadza, chcesz wyjeżdżaj z nimi śmiało.
Awatar użytkownika
tiktak

Postautor: mikolow » 28 lut 2016, 16:59

Ile zarabia zwykła osoba na etacie 160 godzin w Holandi np magazynier?
mikolow

Postautor: bask » 01 mar 2016, 0:10

To jest to samo co VPU, prawda? Też się do nich zgłaszam, koleżanka od dawna z nimi jeździ, teraz chyba pojadę z nią :)
bask

Postautor: zabawny » 04 mar 2016, 14:49

Norwegia chyba najbardziej atrakcyjna tylko kto by chciał tam mieszkać?
zabawny

Postautor: Olek292 » 06 kwie 2016, 20:53

Znam kilka osób, które by chciały ;)
Olek292

Postautor: bask » 01 maja 2016, 19:18

zależy jaka praca, moja siostra pracuje jako pielęgniarka w Niemczech i jest bardzo zadowolona z warunków, pojechała tam z SeniorCare pomogli jej wszystko załatwić i dograć, zrobiła kurs językowy żeby poprawić sobie język i nie wyobraża sobie znów pracować w szpitalu w Polsce
bask

Postautor: Juryyyk » 04 lip 2016, 10:54

ja co roku na wakacje wyjeżdzam do Niemiec zeby zarobić trochę więcej kasy na studia.. W tamtym roku korzystałem z oferty firmy Euro-kontakt, w tym roku tez się na nich zdecydowałem. bardzo dobrze mi się z nimi wspoópracuje ;)
Juryyyk

Postautor: Undlor » 13 lip 2016, 17:07

Jeśli zabierze się własne jedzenie i będzie się mało kupowało to opłaca się jechać do Norwegii.
Undlor

Postautor: Fran » 08 wrz 2016, 13:02

Ja od roku pracuję w Niemczech legalnie, wyjeżdżam z Centrum Pracy24, wcześniej pracowałam na czarno, kasa lepsza, ale brak ubezpieczenia i lata pracy się nie wliczają. Teraz jestem zadowolona, chociaż zarabiam mniej i tak oferują jedna z lepszych stawek na rynku, mam umowę, mogę liczyć na pomoc firmy w razie problemów. Poza tym, jeżeli rodzina niemiecka bezpodstawnie odmówi wypłaty wynagrodzenia, firma i tak jest zobowiązana do tego, aby mi zapłacić, także dobra opcja.
Awatar użytkownika
Fran

Postautor: stapka18 » 22 lis 2016, 11:26

Ja jeżdżę też do Niemiec, nigdzie indziej nie byłam, ale zarobki mam dobre, zakwaterowanie też. Jeżdżę w tą agencją http://www.mg-solutions.pl/.
stapka18

Postautor: Antonia » 24 lut 2017, 15:09

Według mnie najlepszym miejscem są Niemcy, Norwegia owszem ale chyba głównie dla mężczyzn. Jednak mój mąż od dawna wyjeżdża do Niemiec razem z agencją mg solutions właśnie i bardzo sobie chwali. Jasne,że chciałabym aby pracował na miejscu, ale póki co takie rozwiązanie bardziej nam finansowo odpowiada. Co roku wyjeżdża z tymi samymi przedstawicielami i nie wyobrażam sobie,że mógłby wyjechać z kim innym a ja miałabym się martwić po wysłuchaniu tylu opowieści rodaków za granicą. Szczerze przyznam, że myślę o tym czy by nie wyjechać w wakacje razem z nim i trochę odłożyć na nasze wspólne cele o stałej przeprowadzce za granicę póki co nie myślimy.
Awatar użytkownika
Antonia

Postautor: damian11 » 20 mar 2017, 21:36

Ponoć teraz do Niemiec Polacy będą wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy. Anglia już nie jest pod tym względem atrakcyjna. Akurat niemieckie firmy już od dawna u nas rekrutują http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-km-zaklady-drobiarskie-3683971.html?pg
Awatar użytkownika
damian11

Postautor: bask » 07 cze 2017, 13:34

Moja przyjaciółka jedzie teraz z firmą Medipe do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Ona ma do nich kontakt od też jakieś znajomej, która była już z nimi i była zadowolona.
bask

Postautor: Juryyyk » 23 cze 2017, 9:23

bask pisze:Moja przyjaciółka jedzie teraz z firmą Medipe do Niemiec jako opiekunka osób starszych. Ona ma do nich kontakt od też jakieś znajomej, która była już z nimi i była zadowolona.

Jest to bardzo dobra forma zarobku taki wyjazd, moja żona z nimi współpracuje obecnie i jest bardzo zadowolona, ma wysokie stawki i wszystko tak jak w umowie. Wszystko ma zapewnione, nic tylko jechać. Można dobrze zarobić
Juryyyk

Postautor: Hania768 » 01 wrz 2017, 9:32

My sobie chwalimy wyjazd do Niemiec z MGsolutions. Wybór ofert jest naprawdę duży, nie jedynie zbiór owoców czy praca zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Ja jako kobieta również znalazłam odpowiednią pracę dla siebie. Przede wszystkim dobrze opłacalną, bo jeśli już wyjeżdżać to po to by sobie coś odłożyć nie jedynie na drobne potrzeby.
Awatar użytkownika
Hania768

Postautor: Lecho » 24 wrz 2017, 18:08

Praca za granica to dobra opcja, jeżeli ma się dobry fach w ręku. Jak szukacie pracy w charakterze elektryka, stolarza, hydraulika to bez problemu powinniście coś znaleźć. Mój brat pracuje w firmie Ensila oni wysyłają pracowników do pracy do Belgii, fajna sprawa, bo można sporo zarobić, warunki mieszkaniowe są dobre. Sam bym się zatrudnił do takiej pracy, ale mam małe dzieci i nie chce wyjeżdżać póki co z kraju.
Awatar użytkownika
Lecho

Postautor: P.T. » 25 wrz 2017, 14:10

Najlepiej moim zdaniem jest w Niemczech. Jednak żeby dostać dobrą pracę, zwłaszcza jadąc po raz pierwszy najlepiej skorzystać z ofert jakie są w agencjach pracy tymczasowej. Moja przygoda zaczęła się z MGsolutions, bardzo ich polecam. Dzięki nim ominęło mnie sporo nieprzyjemnych doświadczeń, które doświadczyli moi znajomi.
Awatar użytkownika
P.T.

Postautor: Marzena652 » 30 wrz 2017, 14:08

A jakby ktoś z Was szukał pracy za granicą, to podrzucam namiary na tę agencje - http://brascorecruitment.pl/ . Pomagają w znalezieniu pracy, załatwiają wszystkie formalności itd, a nawet na kurs języka można się załapać za darmo, wiec w ogóle dobra opcja :)
Marzena652

Postautor: Gradzyna Sadewicz » 11 paź 2017, 21:22

Planuje pojechać do pracę we Włochy ale nie wiem czy mi się to uda zrobić, bo bardzo potrzebne dobrze rozumienia języka włoskiego, ja jeszcze nie nauczyła się dobre jego, ale już zadzwoniły mnie z agencji żeby zbierać się I wyjeżdżać do pracy w końu tego tygodnia. Kom jest ciekało to agencję z pracą szukałam tu https://www.eurabota.ua/jobs-in/italy/jobs-offered
Awatar użytkownika
Gradzyna Sadewicz

Wróć do o szukaniu pracy