X

Marketing treści - czy jest skuteczny?

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Marketing treści - czy jest skuteczny?

Postautor: rado » 09 lut 2016, 21:10

Czy ktoś z Was wykorzystuje marketing treści do budowania wizerunku firmy? Jestem ciekawy jakie efekty przynoszą takie działania, będą wdzięczny za opinie.
rado

Re: Marketing treści - czy jest skuteczny?

Postautor: PanAdam » 19 lut 2016, 23:33

ale o co dokładnie chodzi, bo nie rozumiem. Ja się zastanawiam nad jakimś marketingiem na moją stronę za pośrednictwem której chcę dotrzeć do większego grona klientów. Chętnie poczytam wasze metody marketingów, najlepiej tych internetowych w które nie trzeba specjalnie dużo pieniędzy inwestować,a bardziej swój własny czas.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2016, 12:47 przez PanAdam, łącznie zmieniany 2 razy
PanAdam

Postautor: rado » 26 lut 2016, 3:04

Chodzi o publikacje artykułów eksperckich np. w portalach branżowych czy na blogach.
rado

Postautor: genju2 » 26 lut 2016, 12:28

Moim zdaniem nie koniecznie . Aby robić dobry marketing treści to trzeba mieć dobrą osobę do pisania a one kosztują.
genju2

Postautor: Tara » 15 mar 2016, 22:05

Wiadomo, że nikt za darmo Ci tego nie zrobi, ale według mnie warto zainteresować w takie działania, dzięki temu można zwiększyć wiarygodność firmy. Sprawdź sobie też platformę serwersms.pl, jeżeli zależy Ci na szybkim dotarciu do klienta. Wysyła wiadomość sms rozwiązuje problem z komunikacją z klientem, szczególnie gdy prowadzi się sklep internetowy.
Awatar użytkownika
Tara

Postautor: Majsterszef » 26 mar 2016, 15:39

Genju znam firmę, która uskutecznia marketing w rozsądnych cenach, wykonując pracę na naprawdę wysokim poziomie.
Majsterszef

Postautor: RafalSandis » 20 kwie 2016, 1:28

Co do marketingu mobilnego, czy ktoś z Was mógłby się wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
RafalSandis

Postautor: sylwia4012 » 10 maja 2016, 16:44

Wiadomości sms można wykorzystać nie tylko w kampaniach reklamowych, ale także w formie przypomnień np. o umówionej wizycie w salonie fryzjerskim, kosmetycznym itp. W sklepach internetowych, tak jak u mnie też się sprawdzą takie wiadomości. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i praca jest bardziej wydajna.
sylwia4012

Postautor: Mona_Anna » 17 cze 2016, 1:54

Warto inwestować we wszystko, co jest mobilne, także wydaje mi się, że wiadomości sms mogą się sprawdzić, to skuteczne narzędzie do komunikacji z klientem.
Awatar użytkownika
Mona_Anna

marketing mobilny

Postautor: adam4656 » 11 gru 2016, 21:40

Forma promocji powinna być dopasowana do klienta, chociaż oczywiście nie warto polegać wyłącznie na działaniach jednego typu. Marketing mobilny można wykorzystać do komunikacji z klientem. Powiadomienia sms dają dużo możliwości.
Awatar użytkownika
adam4656

Postautor: milena » 15 lut 2017, 3:04

Reklama internetowa jest skutecznym sposobem promocji, moim zdaniem warto zdecydować się na takie działania. Content marketing może pomóc w budowaniu wizerunku firmy.
Awatar użytkownika
milena

Wróć do własny biznes