X

Kucharz w restauracji włoskiej (Poznań)

miejsce do zamieszczania ofert pracy, wszystkie inne będą usuwane

Kucharz w restauracji włoskiej (Poznań)

Postautor: bienieko0 » 10 maja 2016, 13:58

Pinco Pallino to zupełnie nowa, prawdziwie włoska restauracja usytuowama w centrum Poznania .Naszą specjalnością jest pizza na metry oraz wszelkiego rodzaju tradycyjne potrawy rodem z Włoch. Aktualnie poszukujemy kucharza z doświadczeniem chcącego dołączyć do naszego zespołu.

Obowiązki:

sporządzanie posiłków zgodnie z ustalonymi przepisami
kreowanie nowych dań na specjalne okazje

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowane gastronomiczne
znajomość kuchni włoskiej w praktyce
minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
biegła znajomość języka włoskiego - jest to warunek konieczny,
umiejętność efektywnego działania i bardzo dobra organizacja pracy,
komunikatywność, sumienność, operatywność, inicjatywa, samodzielność,
wysoki poziom kultury osobistej,

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w przyjaznej, dynamicznie rozwijającej się restauracji w centrum Poznania,

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane pracą w naszej restauracji prosimy WYŁĄCZNIE o przesyłanie aplikacji na
adres mailowy pinco-pallino@wp.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Pinco Pallino w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.
bienieko0

Re: Kucharz w restauracji włoskiej (Poznań)

Postautor: jjusti18 » 28 lip 2018, 21:40

A może ktoś poleciłby mi restaurację, gdzie podają włoskie dania, ale takie prawdziwe i świeże? Mój chłopak ubóstwia kuchnię włoską, a niedługo ma urodziny. Chciałabym mu zrobić niespodziankę i zabrać do wyjątkowego miejsca. Nie wiem czy dobrze słyszałam, ale ponoć restauracja Bubbles serwuje również dania włoskie? Czy to prawda?
jjusti18

Wróć do Oferty dam pracę