X

II grupa - czy się przyznać pracodawcy?

co czuje człowiek, który nie może znaleźć pracy przez dłuższy okres czasu, jak sobie radzić ze stresem, skąd brać środki na życie, co robić żeby nie spaść na dno, czy warto iść do psychologa

II grupa - czy się przyznać pracodawcy?

Postautor: mpkosa » 14 lip 2016, 13:30

Posiadam II grupę inwalidzką i mam pytanie czy przyznawać się pracodawcy że mam II grupę i na co się leczę? Boje się że jak usłyszy na co jestem chory to wogule nie będzie chciał ze mną rozmawiać... Lecze się na nerwice i schizofrenie paranoidalną więc nie wiem jak pracodawca może zareagować jak usłyszy na co jestem chory. A tak wogule to czy pracodawca może się jakoś dowiedzieć jakbym mu się nie przyznał?
mpkosa

Re: II grupa - czy się przyznać pracodawcy?

Postautor: Gość » 05 gru 2017, 17:14

Mój drogi spytaj się psychologa, psychiatry który cię prowadzi powinien się orientować. Logicznie rzecz biorąc przypuszczając chyba nie,bo przecież dane odnośnie zdrowia są tajne. o ile nie jesteś ubezwłasnowolniony. teraz są dobrze płatne staże dla osób z chorobami i grupami II z funduszy europejskich ogólnie jak dla mnie ciężko to znaleźć,teraz widziałam się reklamują na portalach z ogłoszeniem o prace https://www.olx.pl/oferta/staze-dla-osob-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci-CID4-IDqbA7X.html#71cd704dff jak szukam pracy często natykam sięna olx i innych portalach na ogłoszenia skierowane nawet tylko niepełnosprawnych.
Awatar użytkownika
Gość

Wróć do depresja