X

Szukam pracy w gastronomi

napisz jakiej pracy szukasz i jak się z Tobą skontaktować

Szukam pracy w gastronomi

Postautor: Krystian1 » 10 sie 2016, 15:41

Witam jestem osobą poszukującą pracy najlepiej w gastronomi bo się na tym najlepiej znam, mam kilku letnie doświadczenie pracowałem na różnych stanowiskach: kelner, barman, kierownik zmiany, manager, supervisor. Co do miejsca pracy nie jestem przywiązany do konkretnej lokalizacji jeśli pensja pozwoli mi na wynajęcie czegoś na miejscu to mogę się przenieść gdziekolwiek choć nie ukrywam że region Katowic lub Trójmiasta byłby idealnym miejscem ale nie zawsze można mieć wszystko :) Jeśli będzie ktoś zainteresowany proszę o kontakt pod mailem zdebel.daniel@gmail.com jak również mam prośbę do forumowiczów jeśli ktoś by słyszał o tym że szukają kogoś takiego jak ja to proszę przekażcie namiary :)
Krystian1

Re: Szukam pracy w gastronomi

Postautor: lucjaa2 » 06 gru 2017, 10:05

w gastronomii jest sporo ofert, a osobie z takim doświadczeniem radziłabym starać się o stanowisko kierownika. Ja mam nieduże doświadczenie, a teraz jestem w trakcie kursu barmańskiego i mam nadzieje, że dzieki temu załapię się do jakiegoś porządnego klubu…
Awatar użytkownika
lucjaa2

Re: Szukam pracy w gastronomi

Postautor: EwelaS » 06 gru 2017, 16:02

kurs barmański na pewno Ci się przyda. A praca w gastronomii znajdzie się w każdym większym mieście. Ja akurat jestem mangerem jednej z krakowskich restauracji i nie narzekam, choć to nie jest lekka praca. Tak jak w Krakowie np. jest sporo ofert pracy na stałe i pracy sezonowej http://praca-malopolskie.pl/m/krakow/ związanej z turystyka…
Awatar użytkownika
EwelaS

Wróć do Oferty podejmę pracę