X

Dieta Wątrobowa

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Dieta Wątrobowa

Postautor: clavtin1984 » 20 gru 2016, 15:32

Mam do was pytanko odnośnie diety wątrobowej, czy może któraś z was ją stosowała?? Pytam dlatego, że od jakiegoś czasu boli mnie wątroba, od dziecka mam z nią problemy. Teraz myślę o przestrzeganiu tej diety żeby zregenerować osłabioną wątrobę. Ale też zastanawiam się czy można zgubić na niej też zbędne kilogramy??
clavtin1984

Re: Dieta Wątrobowa

Postautor: wiktoria72 » 30 gru 2016, 10:58

nie stosowałam jeszcze, ale chętnie poczytam i zacznę, dam znać jak efekty :)
wiktoria72

Postautor: montownia12 » 10 sty 2017, 15:20

Witam ja stosowałam po operacji. Rezygnujesz ze wszystkiego smażonego, owoców cytrusowych. Wszystko gotowane i wędlinka drobiowa, masełko i bułeczka. Wątroba jak narząd nie boli może to coś innego
montownia12

Postautor: Scorpion » 26 cze 2018, 13:13

Myślę, że w przypadku takiego problemu warto rozważyć jakiś catering dietetyczny. Może akurat sprawdziłby się któryś z tych oferowanych przez Wygodną Dietę. Ja miałem sporo problemów zdrowotnych i odpowiednia dieta okazała się być bardzo skuteczna.
Scorpion

Postautor: Fired » 07 wrz 2018, 20:40

Tylko że takiego cateringi rzadko kiedy są dedykowane pod konkretne schorzenie danej osoby. Najbezpiecznej chyba jednak skorzystać z pomocy dietetyka, ale tego profesjonalnego, który nie zajmuje sie tylko odchudzaniem, ale w ogóle szeroko pojetym odżywianiem jak Pani Bogusia z Centrum Medycznego Bieńkowski. Mąż wylądował u niej rok temu i od tego czasu kluczowo sie trzyma diety. Fakt udało mu sie tez wrocic do formy, bo wyglada zdecydowanie lepiej, ale przede wszystkim czuje sie dobrze. Dieta jest ułożona pod niego
Fired

Wróć do Nowe tematy