X

Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: guarhei1982 » 17 sty 2017, 13:42

Marzę od kilku lat o swoim samochodzie.Najpierw mialam ogromne problemy ze znalezieniem pracy.Teraz,gdy juz ją mam(choc pewnosci nigdy nie mam,ze cos sie nie zmieni i mnie nie wywalą)chcialabym kupic swoj pierwszy samochod i boję sie,ze go nie utrzymam.Zarabiam ok.1700zł,mieszkam z rodzicem choc sama sie utrzymuje(jedzenie,ubrania,tel,internet).Marzę rowniez podszkolic sie w zawodzie i zrobic studia podyplomowe.I jak to pogodzic?Niby do pracy mam 15minut autobusem ale czasem mnie wzywają w nocy,na nagle przypadki.Auto czasem jest przydatne,gdy zakupy robie takze.Doradzcie mi,warto kupic za ok.15tys.?Utrzymam je sama + wydatki na zycie i studia?
guarhei1982

Re: Moj pierwszy samochod-moje marzenie i moje lęki

Postautor: Kamilla22 » 30 lis 2019, 16:39

Spróbuj kupić małe, tanie, miejskie auto, które nie będzie obciążało co miesiąc Twojego budżetu i pozwoli Ci bez stresu funkcjonować. Małe auto to dużo mniejsze koszty na paliwo, serwis czy ubezpieczenie OC. Najlepiej szukać polisy w porównywarkach jak Cuk, gdzie można łatwo odnaleźć tańsze ubezpieczenie.
Awatar użytkownika
Kamilla22

Wróć do Nowe tematy