X

Kupno samochodu z zagranicy

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Kupno samochodu z zagranicy

Postautor: nhalti1986 » 18 sty 2017, 11:50

Widziałam, że jest wątek motoryzacja i postanowiłam założyć trochę inny. Nie znalazłam na tym forum takiego i do końca nie jestem pewna, czy się on tutaj nadaje. Ale z drugiej strony, może okaże się, że ktoś mi coś poradzi i kobiety wcale nie są takie zielone w kwestiach motoryzacyjnych, jak się powszechnie uznaje. Planuję kupić samochód, ale za bardzo się na tym nie znam. Wiadomo, że najlepiej poprosić znajomego faceta, żeby ogarnął temat i załatwił za mnie. Ale z drugiej strony pomyślałam, że przecież każdy temat jest do opanowania i może sama dam radę to załatwić? Czy któraś z was może mi coś poradzić? Brać się w ogóle za to samodzielnie, czy od razu skapitulować? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...
nhalti1986

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postautor: hiszpi » 08 maja 2018, 19:59

Dużo można dowiedzieć się z blogów motoryzacyjnych, niektóre z nich są naprawdę przydatne, tak jak http://www.autocacko.pl/audi-sklep/ który porusza mnóstwo tematów
hiszpi

Postautor: wenc » 14 maja 2018, 9:57

Kupowanie samochodów zawsze wiąże się z ryzykiem, po przeczytaniu kilku artykułów z bloga http://www.starszeauta.pl/auto-szyby-kielce/ będzie Ci prościej zdecydować się na odpowiedni model
wenc

Postautor: baczka » 06 gru 2018, 11:37

My jednak na auto "krajowe" postawiliśmy. Mamy tutaj niedaleko w Częstochowie salon mazdy - Klimczak. Bardzo fajnie nas tam potraktowali, mila obsługa, pomogli z wyborem i bez problemu zgodzili się na jazdy próbne ;) z zagranicy bym się trochę jednak bała kupić samochód
baczka

Wróć do Nowe tematy