X

Fajne SPA w Karkonoszach

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Fajne SPA w Karkonoszach

Postautor: pencordphos22 » 12 kwie 2017, 14:53

Kojarzycie coś godnego uwagi? może byliście albo słyszeliście od kogoś o czymś fajnym?
pencordphos22

Re: Fajne SPA w Karkonoszach

Postautor: Zakopane apartamenty » 28 lip 2017, 8:23

Góry są fajnym pomysłem na odpoczynek, nie tylko Karkonosze :) Piękne widoki i góralska atmosfera pozwalają zapomnieć choć na chwilę o problemach :)
Zakopane apartamenty

Postautor: elizza » 07 sie 2017, 14:58

Może Hotel Karkonosze? Byłam niedawno i jestem bardzo zadowolona z pobytu tam.
Awatar użytkownika
elizza

Postautor: jaro » 08 paź 2017, 18:19

Tak, góry są piękne szczególnie teraz kiedy jesień pokryła je swoją szatą. Wiem, bo często przebywam w górach zwłaszcza o tej porze. Z żoną wybieramy sobie jakiś kurort w górskich miejscowościach i wędrujemy po szlakach turystycznych. Cisza, spokój i te dech zapierające barwy jesieni :) Niestety w tym roku z mojego powodu niedane nam było opuścić miasto, z przyczyn zawodowych musieliśmy zrezygnować. Chcąc to żonie wynagrodzić zafundowałem jej, a raczej nam obojgu jednodniowy pobyt w poznańskim Spa. Wykupiłem voucher http://www.goodtimedayspa.eu/pakiety-spa/pakiet-romantyczny i odprężaliśmy się przy zabiegach z przebogatej oferty jaką ma ten ośrodek. Żona oczywiście wybrała zabiegi na twarz i masaż z czekoladą, a ja coś z zabiegów dla panów. Powiem szczerze, że fajnie było chociaż krótko, bo tylko jeden dzień, ale warto. Zdecydowanie polecam takie wypady jeżeli już nie możemy wyjechać na dłużej. A będąc w Poznaniu zachęcam do odwiedzenia ośrodka Good Time Day Spa.
jaro

Wróć do Nowe tematy