X

Meble do restauracji

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Meble do restauracji

Postautor: musue » 14 kwie 2017, 12:09

Otwieram swoj� pierwsz� restauracj�. Chcia�bym si� dowiedzie� jakie meble powinny si� w niej znale��.
musue

Re: Meble do restauracji

Postautor: mami » 01 sty 2019, 20:21

Zarządzanie firmą nie jest taką łatwą sprawa, jednak kiedy juz się w to drożymy i dobrze sie w tym czujemy naprawde mozemy mieć satysfakcję. Ja kilka lat temu otworzyłam włąsna firmę i szefuje juz dla kilku osób, są zadowoleni i ja też. Aktualnie wynajełam wieksze biuro i chce zrobić meble pod wymiar. Artmeble http://iartmeble.pl/ to firma, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Meble tworzą z najlepszych gatunkowo materiałów: lite drewno, szkło, ramy aluminium, foliowane i lakierowane płyty MDF. Mam nadzieje ze szybko zrobią pomiary i meble juz niedługo beda u mnie.
mami

Re: Meble do restauracji

Postautor: Fired » 25 lut 2019, 20:28

To zalezy w jaki styl pojdziesz. Ostatnio w Krakowie bylismy w knajpce gdzie mieli pufy dokladnie takie same jak ja w domu z salonów agata ;p Koncepcja rodzinnego charakteru knajpki dla mnie jak najbardziej na plus. Bylo bardzo klimatycznie i przytulnie
Fired

Wróć do Nowe tematy