X

Nieprzyjemny zapach z ust po przebytej anoreksji

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

Nieprzyjemny zapach z ust po przebytej anoreksji

Postautor: tintali77 » 17 lis 2017, 12:53

Witam. Proszę pomóżcie mi. Chorowalam kiedyś na anoreksje z której już kilka lat jestem wyleczona ale niestety caly czas walczę z nieprzyjemny zapachem z ust wręcz okropnym czasem nawet ten zapach aż dusi. Zęby zdrowe ponieważ odwiedzam regularnie detyste , migdalki czyste, gastroskopia wykonana i jest ok. Jaki lekarz jest mi w stanie pomóc gdzie powinnam szukać pomocy ?? Blagam niech mi ktoś podpowie.
tintali77

Re: Nieprzyjemny zapach z ust po przebytej anoreksji

Postautor: panterek » 13 sie 2019, 10:50

Nieprzyjemny zapach może być też wywołany halitozą. Ma ona różne przyczyny powstawania, może któraś z nich pojawiła się w Twoim przypadku. Tutaj znajdziesz wprowadzenie jakie mogą być czynniki wywołujące halitozę -> https://artdent.krakow.pl/czym-jest-halitoza/. Warto też zapytać lekarza dentystę, ponieważ specjalista stomatolog, który ciągle poszerza swoją wiedzę, może się dobrze orientować w temacie i podpowiedzieć rozwiązanie.
panterek

Wróć do Nowe tematy