X

Wynagrodzenie kierowcy ciężarówki?

kto i ile zarabia a ile by chciał zarabiać, jakie są stawki w Polsce, na jakich stanowiskach i w jakich firmach

Wynagrodzenie kierowcy ciężarówki?

Postautor: kania » 06 sie 2018, 12:41

Jakie wynagrodzenie może obecnie otrzymać kierowca z C+E na trasach międzynarodowych? Czy opłaca się inwestować w takie uprawnienia?
Awatar użytkownika
kania

Re: Wynagrodzenie kierowcy ciężarówki?

Postautor: ater » 10 sie 2018, 14:34

Każda praca zarobkowa jest opłacalna. Fakt jest taki, że bycie kierowcą nie jest łatwe. Jedni to lubią inni nie. Z tego co wiem stawki są od 4-8 tysięcy w zależności od tras i systemu pracy no i firmy w jakiej się jeździ.
ater

Postautor: kania » 14 sie 2018, 13:14

No raczej interesują mnie trasy międzynarodowe. Z tego co czytałem w jakimś artykule to np. Link Transport zatrudnia w systemach 2/1 a nawet i 6/2 i z tego co wiem to jest zawsze podstawa i dieta za trasę. Więc czym więcej w trasie tym lepsza kasa. No ale to zawsze poświęcenie, szczególnie jak ma się rodzinę.
Awatar użytkownika
kania

Postautor: ater » 17 sie 2018, 13:32

6/2 to znaczy, ze jesteś w trasie 6 tygodni i 2 w domu tak? Teoretycznie w tym systemie zarobisz najwięcej bo zgarniesz dietę za trasę. Ale tu już raczej mieszkasz w aucie. Ja jednak bym tak nie mogł.
ater

Postautor: kania » 20 sie 2018, 10:26

No tak. Ale wiesz jeśli komuś zależy na zarobkach to to najlepszy sposób. No i praca kierowcy szczególnie na międzynarodówkach wiąże się z nieobecnością w domu, bo jesteś w trasie. No chyba, że chcesz iść na krajówkę na krótkie trasy to codziennie zjeżdżasz. Ale na pewno mniej zarobisz. Nad tym Linkiem to się zastanawiam.
Awatar użytkownika
kania

Postautor: Brytan » 23 sie 2018, 9:04

Link to się mocno rozwija bo na trasach coraz częściej ich widzę. Jak ktoś lubi ta robotę to podchodzi do tego z zadowoleniem. Ale my taki naród jesteśmy, że ciągle musimy jęczeć.
Awatar użytkownika
Brytan

Postautor: kania » 24 sie 2018, 13:54

No właśnie słyszałem, że Link Transport się rozwinął i dlatego właśnie się zastanawiam. Poczytam jeszcze, przejrzę oferty pracy. Ale wszystko wskazuje na to, że się chyba zdecyduję.
Awatar użytkownika
kania

Postautor: Brytan » 25 sie 2018, 9:28

Zanim podejmiesz decyzje sprawdź różne firmy, nie ograniczaj się tylko do jednej. Co prawda Link to jeden z większych trasportów, ale warto sprawdzić. Nic nie tracisz.
Awatar użytkownika
Brytan

Postautor: kania » 25 sie 2018, 9:29

Na początek muszę zrobić prawo jazdy. Ale z tego co czytałem to zarobki są dobre więc taka inwestycja jest opłacalna.
Awatar użytkownika
kania

Wróć do wynagrodzenie