X

działalność gospodarcza

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Re: działalność gospodarcza

Postautor: Impett » 06 cze 2017, 16:41

Też zdecydowałem się na własną działalność, kupiłem meble biurowe Nowy Sącz i urządziłem sobie pokój, który wygląda jak biuro. Także można szybko, tanio i łatwo.
Impett

Postautor: Gość » 20 cze 2017, 15:55

Gość pisze:
Gość pisze:Bardzo pomocny w znajdowaniu taniego OC jest kalkulator cuk.

To prawda, fajnie że najtańsze Ac też można na nim wyszukać.

Jak kupujesz w cuk szerszy pakiet to wychodzi sporo taniej niż brać każdą polisę oddzielnie.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Gość » 11 lip 2017, 10:04

Krzy pisze:Jak już się prowadzi własny biznes to można poszerzyć działalność właśnie o sprzedaż ubezpieczeń otwierając punkt partnerski cuk. To też interesująca forma współpracy.

Z tego co czytam to zapewniają solidne przygotowanie i wsparcie.Pomysł godny uwagi moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Gość » 01 sie 2017, 16:25

W przypadku współpracy jako niezależny doradca cuk otrzymuje się dostęp do oferty 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych, to sporo. Ciekawe jak długo trwa wdrożenie,szkolenia itd.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: adammaj » 10 wrz 2017, 12:19

własna firma to dobry biznes, korzystam teraz z biura rachunkowego w lublinie i dużo wiecej czasu mam wiec remont wnętrza też mogę sobie wykonać.
adammaj

Postautor: suzi » 28 wrz 2017, 16:27

Pół roku temu założyłam własny salon kosmetyczny, robię w nim głównie paznokcie i drobne depilacje, ale wszystkie lakiery, lampy, meble, frezarki do pedicure, wosk itp kupowałam dzięki dotacji z PUP :)
suzi

Postautor: zakarum » 13 mar 2018, 17:33

Własna działalność to dla ogarniętego człowieka najprostsza droga do zwiększenia przychodów a w dalszej konsekwencji zmniejszenia ilości pracy. Znajomy nie tak dawno założył własną firmę (limuzyna ślubna) i tak naprawdę wystarczyło rozesłać wici po znajomych i poogłaszać się w paru miejscach typu https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/limuzyna-na-slub/miasto/wroclaw,809 i klientów mu nie brakuje. Także mógł zatrudnić kierowcę i niedługo będzie poszerzał flotę :)
zakarum

Postautor: EmiiKar » 30 lip 2018, 10:05

Własny biznes na pewno nie jest przeznaczony wszystkim, ale jeżeli czujesz się na siłach i masz odpowiedni charakter możesz zarobić o wiele więcej niż na etacie :)
EmiiKar

Postautor: wenc » 24 sie 2018, 15:43

Własny biznes to też wielkie poświęcenie, należy o tym pamiętać zakładając firmę. Trzeba mieć głowę na karku i być na bieżąco ze wszystkim w biznesie. Nieoceniona może okazać się w tym wypadku strona http://www.bestoferta.pl/matematyka-studia/
wenc

Postautor: Fired » 08 wrz 2018, 16:44

Oczywiście ze poswiecenie, ale jak sie o cos dba i inwestuje to naprawde warto bo zyski sa - kwestia dobrego planu i bycia na biezaco. 3 lata temu straciłem prace, a ze od zawsze myslalem o czym sswoim to wszedl na poczatek w sklepik internetowy. Działałem głownie w marketplace'ach czyli sprzedaży na allegro czy amazon. Ale z czasem rozkrecilem biznes, sporo czytałem na Marketer Plus o rozwoju i obsłudze klienta w e-commerce i teraz sklep śmiga. Wszystko jest kwestia naszego zaangazowania
Fired

Poprzednia

Wróć do własny biznes