X

działalność gospodarcza

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Re: działalność gospodarcza

Postautor: Impett » 06 cze 2017, 16:41

Też zdecydowałem się na własną działalność, kupiłem meble biurowe Nowy Sącz i urządziłem sobie pokój, który wygląda jak biuro. Także można szybko, tanio i łatwo.
Impett

Postautor: Gość » 20 cze 2017, 15:55

Gość pisze:
Gość pisze:Bardzo pomocny w znajdowaniu taniego OC jest kalkulator cuk.

To prawda, fajnie że najtańsze Ac też można na nim wyszukać.

Jak kupujesz w cuk szerszy pakiet to wychodzi sporo taniej niż brać każdą polisę oddzielnie.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Gość » 11 lip 2017, 10:04

Krzy pisze:Jak już się prowadzi własny biznes to można poszerzyć działalność właśnie o sprzedaż ubezpieczeń otwierając punkt partnerski cuk. To też interesująca forma współpracy.

Z tego co czytam to zapewniają solidne przygotowanie i wsparcie.Pomysł godny uwagi moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: Gość » 01 sie 2017, 16:25

W przypadku współpracy jako niezależny doradca cuk otrzymuje się dostęp do oferty 18 Towarzystw Ubezpieczeniowych, to sporo. Ciekawe jak długo trwa wdrożenie,szkolenia itd.
Awatar użytkownika
Gość

Postautor: adammaj » 10 wrz 2017, 12:19

własna firma to dobry biznes, korzystam teraz z biura rachunkowego w lublinie i dużo wiecej czasu mam wiec remont wnętrza też mogę sobie wykonać.
adammaj

Postautor: suzi » 28 wrz 2017, 16:27

Pół roku temu założyłam własny salon kosmetyczny, robię w nim głównie paznokcie i drobne depilacje, ale wszystkie lakiery, lampy, meble, frezarki do pedicure, wosk itp kupowałam dzięki dotacji z PUP :)
suzi

Postautor: zakarum » 13 mar 2018, 17:33

Własna działalność to dla ogarniętego człowieka najprostsza droga do zwiększenia przychodów a w dalszej konsekwencji zmniejszenia ilości pracy. Znajomy nie tak dawno założył własną firmę (limuzyna ślubna) i tak naprawdę wystarczyło rozesłać wici po znajomych i poogłaszać się w paru miejscach typu https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/limuzyna-na-slub/miasto/wroclaw,809 i klientów mu nie brakuje. Także mógł zatrudnić kierowcę i niedługo będzie poszerzał flotę :)
zakarum

Postautor: EmiiKar » 30 lip 2018, 10:05

Własny biznes na pewno nie jest przeznaczony wszystkim, ale jeżeli czujesz się na siłach i masz odpowiedni charakter możesz zarobić o wiele więcej niż na etacie :)
EmiiKar

Postautor: wenc » 24 sie 2018, 15:43

Własny biznes to też wielkie poświęcenie, należy o tym pamiętać zakładając firmę. Trzeba mieć głowę na karku i być na bieżąco ze wszystkim w biznesie. Nieoceniona może okazać się w tym wypadku strona http://www.bestoferta.pl/matematyka-studia/
wenc

Postautor: Fired » 08 wrz 2018, 16:44

Oczywiście ze poswiecenie, ale jak sie o cos dba i inwestuje to naprawde warto bo zyski sa - kwestia dobrego planu i bycia na biezaco. 3 lata temu straciłem prace, a ze od zawsze myslalem o czym sswoim to wszedl na poczatek w sklepik internetowy. Działałem głownie w marketplace'ach czyli sprzedaży na allegro czy amazon. Ale z czasem rozkrecilem biznes, sporo czytałem na Marketer Plus o rozwoju i obsłudze klienta w e-commerce i teraz sklep śmiga. Wszystko jest kwestia naszego zaangazowania
Fired

Postautor: mami » 23 gru 2018, 12:07

Prowadzę własna firme juz kilka lat, wydaje mi sie ze z coraz lepszym rezultatem. Uważam, że stale trzeba się rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności. W dzisiejszych czasach firma spedycyjna to bardzo dochodowy biznes, obserwując firmę Symlog http://symlog.eu/ można być pełnym podziwu. Symlog jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Kontenery to coraz popularniejszy sposób transportu towarów. Gwarantują one bezpieczeństwo przewożonych rzeczy oraz niższe koszty przewozu. Spedycja kontenerowa doskonale sprawdza się w przypadku spedycji multimodalnej oraz w transporcie na duże odległości.
mami

Postautor: Ania26 » 10 kwie 2019, 14:59

Ciekawą opcją jest też współpraca z Cuk jako niezależny doradca. Dostajesz wsparcie a jednocześnie dużą samodzielność działania.
Awatar użytkownika
Ania26

Poprzednia

Wróć do własny biznes