X

kurs tatuażu i piercingu

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

kurs tatuażu i piercingu

Postautor: szkolatatuazu » 26 mar 2015, 18:29

szkoła tatuażu współpracuje z Urzędami z całej Polski.
każda osoba bezrobotna może u nas odbyć szkolenia z zakresu wykonywania tatuażu artystycznego, kolczykowania ciała, makijażu, wizażu.
Nowość to kursy ustalania diet, kurs manicure hybrydowego, kurs charakteryzacji filmowo teatralnej.
Wszystkie szkolenia refundowane z PUP.
Omnia tattoo zaprasza
szkolatatuazu

Re: kurs tatuażu i piercingu

Postautor: Andres » 27 mar 2015, 13:36

W sumie jest to całkiem dobry pomysł. Bo wiele osób chce sobie robić tatuaże
Andres

Postautor: mariano69 » 09 kwie 2015, 8:10

Świetne kursy tatuażu :) Bardzo fajne kursy.
mariano69

Postautor: amberko » 09 kwie 2015, 17:16

Chętnie bym zrobił taki kurs. Zawsze chciałam mieć kurs tatuażu.
amberko

Postautor: Fili » 26 kwie 2015, 12:22

Ja niestety nie nadałbym się jako tatuażysta. Niestety nie mam zdolności manualnych i nie umiem rysować. Jeszcze bym komuś coś brzydko zrobił i sam do siebie miałbym pretensje. Jest to zdecydowanie nie dla mnie
Fili

Postautor: makaba » 14 lut 2018, 11:57

Zorientuj się, jak jest w beauty lux - u nich robiłam genialne szkolenie zawodowe z tematyki stylizacji paznokcia i było to w całości finansowane z Urzędu Pracy, ale czy dalej istnieją takie możliwości, to już nie mam pojęcia.
Na pewno to było jedno z takich szkoleń, które faktycznie wiele mi dało. Czas nie był stracony, udało się wyciągnąć wiele umiejętności. A właśnie jest spory problem ze znalezieniem takich szkoleń.
Awatar użytkownika
makaba

Postautor: mekka » 16 mar 2018, 11:44

Zgłoście się do Beauty Lux.
Kiedy ja robiłam szkolenie u nich to miałam wizaż w calości finansowany właśnie przez nich.
Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy zrobiłam bardzo dobry interes, bo to właśnie oni mnie w pełni przygotowali do pracy. Ogólnie kosmetyka nie ma sensu na studiach - kilkoma szkoleniami zawodowymi nauczycie się zdecydowanie więcej.
Awatar użytkownika
mekka

Wróć do Nowe tematy