X

kurs tatuażu i piercingu

w tym miejscu piszemy o tym czego nie ma, potrzeba założyć nowy temat? pisać tutaj

kurs tatuażu i piercingu

Postautor: szkolatatuazu » 26 mar 2015, 18:29

szkoła tatuażu współpracuje z Urzędami z całej Polski.
każda osoba bezrobotna może u nas odbyć szkolenia z zakresu wykonywania tatuażu artystycznego, kolczykowania ciała, makijażu, wizażu.
Nowość to kursy ustalania diet, kurs manicure hybrydowego, kurs charakteryzacji filmowo teatralnej.
Wszystkie szkolenia refundowane z PUP.
Omnia tattoo zaprasza
szkolatatuazu

Re: kurs tatuażu i piercingu

Postautor: Andres » 27 mar 2015, 13:36

W sumie jest to całkiem dobry pomysł. Bo wiele osób chce sobie robić tatuaże
Andres

Postautor: mariano69 » 09 kwie 2015, 8:10

Świetne kursy tatuażu :) Bardzo fajne kursy.
mariano69

Postautor: amberko » 09 kwie 2015, 17:16

Chętnie bym zrobił taki kurs. Zawsze chciałam mieć kurs tatuażu.
amberko

Postautor: Fili » 26 kwie 2015, 12:22

Ja niestety nie nadałbym się jako tatuażysta. Niestety nie mam zdolności manualnych i nie umiem rysować. Jeszcze bym komuś coś brzydko zrobił i sam do siebie miałbym pretensje. Jest to zdecydowanie nie dla mnie
Fili

Postautor: makaba » 14 lut 2018, 11:57

Zorientuj się, jak jest w beauty lux - u nich robiłam genialne szkolenie zawodowe z tematyki stylizacji paznokcia i było to w całości finansowane z Urzędu Pracy, ale czy dalej istnieją takie możliwości, to już nie mam pojęcia.
Na pewno to było jedno z takich szkoleń, które faktycznie wiele mi dało. Czas nie był stracony, udało się wyciągnąć wiele umiejętności. A właśnie jest spory problem ze znalezieniem takich szkoleń.
Awatar użytkownika
makaba

Postautor: mekka » 16 mar 2018, 11:44

Zgłoście się do Beauty Lux.
Kiedy ja robiłam szkolenie u nich to miałam wizaż w calości finansowany właśnie przez nich.
Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy zrobiłam bardzo dobry interes, bo to właśnie oni mnie w pełni przygotowali do pracy. Ogólnie kosmetyka nie ma sensu na studiach - kilkoma szkoleniami zawodowymi nauczycie się zdecydowanie więcej.
Awatar użytkownika
mekka

Postautor: memde » 25 maja 2018, 10:36

Czy naprawdę do kosmetyki wystarczy samo zawodowe szkolenie?
Nie trzeba robić nic więcej? Bo widzę, że szkolenie kosmetyczne obejmuje wszystkie tematy, ale widzę też, że są szkolenia poświęcone odrębnie poszczególnym zagadnieniom.
Awatar użytkownika
memde

Wróć do Nowe tematy