X

Wirtualne Biuro SMART

warto czy nie warto, skąd pomysły, skąd wziąć pieniądze na start

Wirtualne Biuro SMART

Postautor: dorota wojcik » 13 paź 2011, 15:33

Witam,

wszystkim osobom bezrobotnych, chcącym otworzyć własną dzialalność gospodarczą, pragnę poddać pomysł o wykorzystaniu idei wirtualnego biura.
Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób pragnących otworzyć własną działalność gospodarczą! Nie potrzebujesz wydawać własnych pieniędzy na czynsz, wyposażenie biura, utrzymanie pracownika sekretariatu i opłacanie wszelkich rachunków, zanim jeszcze Twoja firma zacznie przynosić wystarczające zyski. Wystarczy podpisać umowę, opłacić abonament 59 zł./m-c, a zyskasz:
- adres firmy w prestiżowej lokalizacji w centrum Lublina
- dostęp do sali konferencyjnej, biura na godziny
- pełną obsługę biurową, jak również obsługę telefoniczną Twoich Klientów.

W ofercie posiadamy pełną obsługę firm w zakresie biurowych usług wirtualnych. Oferujemy również, w ramach usług dodatkowych, wynajem sali konferencyjnej, samodzielnego gabinetu biurowego, organizację spotkań biznesowych oraz wynajem miejsc do pracy w systemie coworkingu.

Jeżeli chciałbyś otworzyć własne biuro np. tłumaczeń, ksiegowe, ubezpieczeniowe, agencję nieruchomości czy nawet szkołę jezykową możesz wejść w kooperację z wirtualnym biurem i ponosić koszt 200-300 zł. za m-c za wynajmowaną powierzchnię biurową oraz stałe miejsce do pracy. Możesz również poinformować swoich Klientów wywieszając szyld na budynku, w centrum miasta Lublin, przy ul. Chopina.
Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami i zdjeciami na http://www.wirtualnebiurosmart.pl
tel.664 633 999
Awatar użytkownika
dorota wojcik

Re: Wirtualne Biuro SMART

Postautor: Janek » 20 paź 2011, 11:07

bardzo fajny pomysł na biznes
Awatar użytkownika
Janek

Postautor: Moniek23 » 23 maja 2013, 13:39

JA mam we Wrocławiu za 100 zł brutto za miesiąc ;) w Rabbit Office na Świdnickiej
Awatar użytkownika
Moniek23

Postautor: giero » 14 lip 2013, 13:38

ja akurat korzystam z usług krakowskiego biura, ale jestem bardzo zadowolony, bo wirtualne biuro to bardzo fajna idea, która nie kosztuje dużo, za nieco ponad 100 zł można mieć prestiżowy adres, który będzie wiarygodny dla naszych pracodawców
Awatar użytkownika
giero

Postautor: penny » 24 lip 2013, 10:18

Moniek23 pisze:JA mam we Wrocławiu za 100 zł brutto za miesiąc ;) w Rabbit Office na Świdnickiej

O kurczę, bardzo tanio!
penny

Postautor: zimatuztuz » 22 lis 2013, 1:03

No no bardzo tanio:)
zimatuztuz

Postautor: dawido » 30 gru 2013, 20:01

Myślę, że zainteresowanie wirtualnymi biurami będzie coraz bardziej wzrastać. W gruncie rzeczy ułatwia to start małym firmom, np. doradcom zajmującym się kredytami hipotecznymi czy podatkami. Z drugiej strony takie wirtualne biuro może być traktowane jako sam w sobie niezły pomysł na biznes.
dawido

Postautor: świeży_458 » 08 sty 2014, 14:18

Moniek23 pisze:JA mam we Wrocławiu za 100 zł brutto za miesiąc ;) w Rabbit Office na Świdnickiej

Coś więcej możesz napisać? Jak współpraca i kontakt z nimi?
pozdro
Awatar użytkownika
świeży_458

Postautor: emgielka » 26 lut 2014, 12:42

Ja współpracuje z firmą E-pok. Założyli mi wirtualne biuro http://www.e-pok.pl/pl/oferta/uslugi-dodatkowe/wirtualne-biuro-warszawa i wszystko działa tak jak trzeba. Firma ta prowadzi tez moją rachunkowość. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
emgielka

Postautor: sZasZlyk » 02 kwie 2014, 12:16

super
sZasZlyk

Postautor: Martula » 18 wrz 2015, 11:39

W sumie niezły pomysł z tym wirtualnym biurem ;) Na początku jak się rozkręca biznes nie bardzo ma się środki na wynajem lokalu, a rejestracja firmy po domowym adresem nie zawsze jest możliwa. Zawsze lepiej spróbować, niż siedzieć na bezrobociu i narzekać, że nikt nie chce zatrudniać. Wiem jak to jest, bo po urlopie macierzyńskim nie mogłam długo znaleźć pracy i miałam w głowie pomysł, ale mało środków na jego realizację. Kolega namówił mnie na współpracę z wirtualnym biurem i pomimo strachu, bo nie do końca wiedziałam jak to działa, jakoś się przełamałam. Dziś mogę wam powiedzieć, że to była dobra decyzja :) Kiedyś może uda się otworzyć własne biuro, ale jeszcze długa droga przede mną. Firma, z którą współpracuję ma też dział doradztwa biznesowego, dużo pożytecznych informacji zdobyłam. Ta firma jest pod adresem Rynek Główny 28 i ma stronę www.firmanarynku.pl - polecam każdemu kto nie ma zbyt dużo pieniążków, a chce ruszyć z miejsca.
Martula

Postautor: aleksandra_m » 16 paź 2015, 14:57

Wirtualne biuro to najlepsze rozwiązanie dla startujących firm. Dzięki współpracy z takim wirtualnym biurem, zaoszczędzą Państwo zarówno na kosztach związanych z kupnem czy też wynajmem powierzchni biurowej, jak i na obsłudze administracyjnej firmy. Usługi takie świadczy między innymi Szucha Business Center, usytuowane w biznesowym sercu Warszawy - w Alei Jana Chrystiana Szucha. Dzięki współpracy z tym biurem dostają Państwo możliwość zarejestrowania swojej firmy w prestiżowej lokalizacji - w sąsiedztwie wielu kancelarii prawnych, firm doradczych czy też instytucji dyplomatycznych.
W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi - obsługę korespondencji, udostępnia adres rejestracyjny, umożliwia wynajęcie sali konferencyjnej, prowadzi obsługę połączeń firmowych, a także oferuje doradztwo strategiczne rozwoju firmy.
Ponadto, w zakresie świadczonych usług jest prowadzona również księgowość w atrakcyjnej cenie.
Ceny zaczynają się już od 49 zł miesięcznie!! Dodatkowo, pierwsze 3 miesiące współpracy są GRATIS!

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej - www.szuchabc.pl
Kontakt:
e-mail: sekretariat@szuchabc.pl,
tel.: 604 772 177 lub (22) 628 12 94
Awatar użytkownika
aleksandra_m

Postautor: austria » 18 paź 2015, 15:57

Bardzo ciekawe.
austria

Postautor: Olina » 11 maja 2016, 11:58

Ja już od ponad roku prowadzę swoją firmę w http://ideaprestige.eu/. Uważam, że jest to świetna opcja dla osób rozkręcających firmę i chcących zaoszczędzić trochę pieniędzy na początku. Ale również dla tych, którzy pracują zdalnie. Ja np. w domu nie mogłam się zabrać do pracy. Było tysiąc innych rzeczy do zrobienia. Teraz mam swoją firmę, swoje biuro, kontakt z ludźmi i wykonaną pracę ;) Pozdrawiam!
Olina

Wróć do własny biznes