bezrobocie to tylko jeden z etapów w Twoim życiu

kto w życiu nie stracił pracy nigdy nie zrozumie bezrobotnego

utrata pracy to nie koniec świata, znajdziesz lepszą

na skróty

wstępniak
mapa strony
człowiek bez pracy
CZYTELNIA
interview
kodeks pracy
OFERTY PRACY !!!
ranking portali pracy
STOPA BEZROBOCIA
PORADY
księga gości
e-gospodarka
kalkulator płac
ile dostaniesz?
Twoja EMERYTURA

urzędy pracy
Praca z Jobrapido

Praca dla programisty

FORUM

Doradca zawodowy

dotacje
na otwarcie firmy


serwis monitoruje
google analytics logo and link
Twoje IP 3.239.58.199
online:2

Reklamy
Zostań Partnerem
Careerjet

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

Jak szukać pracy?

Znawcy tematu twierdzą, że na poszukiwanie pracy należy poświęć taką samą ilość czasu, jak na normalną pracę. Czyli codziennie należy poświęcić temu zajęciu osiem godzin.

Oczywiście każdy z nas powie, że jest to pozbawione sensu, przecież dodatek Praca Gazety Wyborczej wydawany jest tylko w poniedziałek.

Inne gazety, dodatki poświęcone pracy również wydają w poniedziałek a nowe ogłoszenia w portalach internetowych z reguły dodawane są w piątki.

A z ręką na sercu przyznaj sam przed sobą, czy wiesz ile jest portali zamieszczających ciekawe oferty pracy? 5, 20 a może 100? Jest ich naprawdę bardzo dużo, ale przecież poszukiwania nie powinny się opierać na jedynym źródle którym jest np. Internet. Mamy gazety, są znajomi, mamy mnóstwo kontaktów biznesowych, są Head Hunterzy. Czy nadal jesteś przekonany, że osiem godzin dziennie to za dużo?

Porady

Na stronach internetowych można znaleźć setki porad. Wiele z nich nie nadaje się do polecenia. Jednak warto zawsze znać inny niż swój punkt widzenia, dlatego zachęcam do czytania.

Jeżeli masz jakiś pomysł lub chcesz coś zmienić w naszym portalu lub masz ciekawy materiał albo artykuł albo sam piszesz i chcesz zamieścić swoje przemyślenia na naszych stronach, napisz do nas. Z przyjemnością podejmiemy współpracę. Portal się rozwija i każdy pomysł jest wart naszej uwagi.

błąd: 1045