bezrobocie to tylko jeden z etapów w Twoim życiu

kto w życiu nie stracił pracy nigdy nie zrozumie bezrobotnego

utrata pracy to nie koniec świata, znajdziesz lepszą

na skróty

wstępniak
mapa strony
człowiek bez pracy
CZYTELNIA
interview
kodeks pracy
OFERTY PRACY !!!
ranking portali pracy
STOPA BEZROBOCIA
PORADY
księga gości
e-gospodarka
kalkulator płac
ile dostaniesz?
Twoja EMERYTURA

urzędy pracy
Praca z Jobrapido

Praca dla programisty

FORUM

Doradca zawodowy

dotacje
na otwarcie firmy


serwis monitoruje
google analytics logo and link
Twoje IP 3.239.58.199
online:2

Reklamy
Zostań Partnerem
Careerjet

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

Jak szukać pracy? - Internet czy gazeta?

Odpowiedź na to pytanie jest niezmiernie prosta biorąc pod uwagę fakt, że dodatki poświęcone pracy wydawane są z reguły w poniedziałek a Internet to olbrzymia kopalnie wiedzy.

Na pewno gazeta jest źródłem, którego nie należy odrzucać. Pracy poszukujemy w gazetach, jak również w Internecie.

Lektura gazety w zależności od rodzaju poszukiwanej przez nas pracy zajmie nam w dobrym przypadku od pół do kilku godzin. Natomiast „przekopanie” się przez zasoby internetowe może nam zająć kilkanaście do kilkudziesięciu godzin.

Oczywiście można śmiało postawić tezę, że ogłoszenia się powtarzają, ale bez systematyczności w naszych poszukiwaniach, nie będziemy mogli tego stwierdzić na 100 procent. Przeszukując systematycznie zasoby publikatorów sami będziemy wiedzieli czy dane ogłoszenie się pojawiło. Jest jeszcze jeden plus takiego szukania, wiemy na przykład, że w firmie X jest olbrzymia fluktuacja kadr. W ciągu pół roku poszukiwania na stanowisko Z odbywało się już kilka razy.

Porady

Na stronach internetowych można znaleźć setki porad. Wiele z nich nie nadaje się do polecenia. Jednak warto zawsze znać inny niż swój punkt widzenia, dlatego zachęcam do czytania.

Jeżeli masz jakiś pomysł lub chcesz coś zmienić w naszym portalu lub masz ciekawy materiał albo artykuł albo sam piszesz i chcesz zamieścić swoje przemyślenia na naszych stronach, napisz do nas. Z przyjemnością podejmiemy współpracę. Portal się rozwija i każdy pomysł jest wart naszej uwagi.

błąd: 1045