bezrobocie to tylko jeden z etapów w Twoim życiu

kto w życiu nie stracił pracy nigdy nie zrozumie bezrobotnego

utrata pracy to nie koniec świata, znajdziesz lepszą

na skróty

wstępniak
mapa strony
człowiek bez pracy
CZYTELNIA
interview
kodeks pracy
OFERTY PRACY !!!
ranking portali pracy
STOPA BEZROBOCIA
PORADY
księga gości
e-gospodarka
kalkulator płac
ile dostaniesz?
Twoja EMERYTURA

urzędy pracy
Praca z Jobrapido

Praca dla programisty

FORUM

Doradca zawodowy

dotacje
na otwarcie firmy


serwis monitoruje
google analytics logo and link
Twoje IP 3.239.58.199
online:1

Reklamy
Zostań Partnerem
Careerjet

Konkurs na najlepszą strone internetową - COOL SITE

Wstępniak

Nasz portal jest skierowany do osób będących od dłuższego czasu bez pracy. Do ludzi, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, w małych, średnich i dużych firmach.

Dzisiejszy rynek pracy jest bardzo drapieżny. Na pewno każdy z nas spotkał się ze zjawiskiem wypalenia zawodowego, braku szacunku w pracy, raptownego odstawienia na boczny tor, różnego rodzaju gierek korporacyjnych, kopania dołków pod sobą. Nikt nigdzie nie mówi jak radzić sobie z takimi sytuacjami. Nikt nie mówi jak poradzić sobie w momencie utraty pracy i okresu, kiedy długo nie można znaleźć niczego nowego. Nikt nie uprzedza nas o tym, jak wygląda nasze życie w takim momencie, jak przebiegają fazy bezrobocia w sferze psychicznej, i jak sobie z tym poradzić?

Często moment utraty pracy, zmusza nas do myślenia, czy naprawdę Ja byłem winny? Czy naprawdę jestem do niczego? Myślenie w tych kategoriach może powodować dwie różne reakcje:

  • obniżenie poczucia własnej wartości,
  • motywacji do zmiany w życiu, przemyśleń i pójścia dalej nową drogą.

Co zrobić? Co wybrać? Komu zaufać? Jak nie dać się zwariować?

Może nasz portal pomoże komuś podjąć decyzję, co dalej zrobić ze swoją karierą zawodową, bądź pomoże w trudnych chwilach.

Tworząc nasz portal mamy nadzieję, że będziemy w stanie odpowiedzieć na wiele pytań, które pojawiają się w głowie osoby odstawionej na boczny tor.

W chwili obecnej portal się rozwija i każdy pomysł, który pojawi się w czyjejś głowie może być wykorzystany do jego rozbudowy.

W miarę możliwości będziemy starać się pomagać poradami, jeśli czegoś nie znaleźliście piszcie do nas.

powrót do strony głównej

Porady

Na stronach internetowych można znaleźć setki porad. Wiele z nich nie nadaje się do polecenia. Jednak warto zawsze znać inny niż swój punkt widzenia, dlatego zachęcam do czytania.

Jeżeli masz jakiś pomysł lub chcesz coś zmienić w naszym portalu lub masz ciekawy materiał albo artykuł albo sam piszesz i chcesz zamieścić swoje przemyślenia na naszych stronach, napisz do nas. Z przyjemnością podejmiemy współpracę. Portal się rozwija i każdy pomysł jest wart naszej uwagi.

błąd: 1045