X

Pomogę napisać CV !

co powinno być w CV a czego nie umieszczać, czy wysyłać to samo CV do wielu pracodawców czy pisać od nowa pod każde ogłoszenie, jak napisać list motywacyjny

Pomogę napisać CV !

Postautor: pracujzpasja » 01 sie 2016, 12:28

Dziewczyny!
Chcecie pracować jako fryzjerki/kosmetyczki?
Doszkolić się bezpłatnie z funduszy Unii Europejskiej?
Mieć atrakcyjną pracę w Warszawie?
Pierwszym krokiem jest rejestracja na www.pracujzpasja.pl
Użytkowanie portalu nie wiąże się dla Kandydatów z żadnymi opłatami. Pomogę Wam stworzyć fajne CV i stworzyć atrakcyjny profil.
A zyskać można bardzo wiele:
- korzystać bezpłatnie z dostępu do specjalistycznych kursów i szkoleń (oferta limitowana)
- prezentować swój profil = być widocznym dla pracodawców
- aplikować na ogłoszenia wybranych pracodawców
- otrzymywać wiadomości i propozycje od pracodawców i wybierać najlepsze oferty!
Rejestracja na portalu znacznie zwiększa szansę na znalezienie idealnego pracodawcy, albo na to, że on znajdzie nas :)
Pomagam w utworzeniu Twojego profilu
Ja mam na imię Ewelina, jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania proszę śmiało do mnie dzwonić (509 246 565). Chętnie wszystko wyjaśnię i pomogę. Na prawdę można mieć fajną pracę i zdobyć ciekawy zawód :)
Awatar użytkownika
pracujzpasja

Re: Pomogę napisać CV !

Postautor: Jagoda » 15 wrz 2016, 14:26

Witajcie,
w związku z portalem jaki reklamujecie mogę także polecić bardzo fajną stronkę, która mi pomogła http://smartcv.pl/.
Wpisujesz tylko swoje dane i wszystko ładnie "wypluwa" w szablonie :)
Awatar użytkownika
Jagoda

Postautor: dulceide » 27 paź 2016, 19:11

Fajny ten szablon, na pewno oszczędza czas :) tak to się siedzi godzine i edytuje w wordzie, bo ciągle coś przeskakuje :D
dulceide

Postautor: Kamilin » 16 lis 2016, 14:00

Teraz są takie rozbudowane szablony, że nie wiadomo co wybrać
Kamilin

Postautor: SoNIa2 » 04 kwie 2018, 9:03

Oj tak, tego typu szablony świetnie się sprawdzają. Ja miałam tez wątpliwości przy pisaniu listu motywacyjnego.
Awatar użytkownika
SoNIa2

Postautor: BuGii78 » 04 kwie 2018, 16:08

To prawda, że teraz takich kreatorów jest bardzo dużo. Sam znalazłem tutaj https://list-motywacyjny.pl/kreator-cv/ fajne szablony CV i listów motywacyjnych. Co więcej tego typu pomoce są całkowicie darmowe, także wydaje mi się, że raczej nie opłaca się komuś zlecać przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Chyba, że potrzebujecie dokumentów w jakimś obcym języku i szukacie ambitnej pracy za granicą.
Awatar użytkownika
BuGii78

Wróć do jak pisać CV i list motywacyjny