X

Praca tajemniczego klienta

napisz przez co musiałeś/musiałaś przechodzić a nawet przeczołgiwać się żeby zdobyć pracę

Praca tajemniczego klienta

Postautor: Dawid Opolski » 16 sty 2017, 15:06

Próbował ktoś z Was już może pracy w charakterze tajemniczego klienta? Jeśli tak, to jakie macie w związku z tym doświadczenia i jak oceniacie zarobki?

Tajemniczy klient to osoba, której zadaniem jest udanie się do placówki danej firmy i weryfikacja, czy są przestrzegane przez pracowników standardy pod kątem jakości obsługi. Zadaniem audytora jest zwykle najpierw obserwacja punktu sprzedażowego i zwrócenie uwagi na czystość oraz porządek. Często jest też sprawdzana poprawność ekspozycji, oznaczenia cenowe na półkach etc. Następnie tajemniczy klient nawiązuje kontakt werbalny z pracownikiem obsługi i ocenia jego kompetencje oraz kulturę osobistą. Na zakończenie konieczne będzie jeszcze wypełnienie ankiety oceniającej i przesłanie jej do firmy realizującej badanie. Nie jest to więc praca trudna i zbyt wymagająca, jednak wymaga dosyć dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz odporności na stres. Wykształcenie nie jest w tym przypadku w zasadzie żadną przeszkodą w podjęciu się tego typu pracy dodatkowej.

Do pracy w charakterze Tajemniczego Klienta możecie zgłosić się chociażby na poniższej stronie. Zakładka praca znajduje się w u góry po lewej stronie.

http://www.tajemniczy-klient.com.pl/
Dawid Opolski
 
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2017, 13:29

Wróć do o szukaniu pracy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron