X

licznik petentów

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: licznik petentów

Re: licznik petentów

Post autor: Warel » 10 gru 2019, 15:20

Ciekawy temat :)

Re: licznik petentów

Post autor: Atozu » 18 lut 2018, 18:20

Jeśli headhunter poszukuje kogoś na ściśle określone stanowisko, to ma dokładne wytyczne - kandydat musi umieć to i to, znać język taki bądź inny, mieć staż i inne takie. Nie prześle klientowi sterty cv z kandydatami nie spełniającymi wymagań, bo by się ośmieszył.

Re: licznik petentów

Post autor: olase33 » 07 gru 2017, 11:23

a co to za licznik jest


_________________
https://aasadlabiznesu.pl

Re: licznik petentów

Post autor: Sam88 » 12 paź 2017, 14:40

Takie jest życie, nie ma większych skrupułów. Większość firm, szczególnie tych większych to tabelki w Excelu. Albo pasujesz, albo nie. Albo robisz wyniki, albo nie. Niestety uprzedmiotowianie człowieka przebiega z roku na rok coraz szybciej.

Re: licznik petentów

Post autor: job24.co » 26 wrz 2017, 9:06

Niestety tak to już jest nie każdy ma predyspozycje do pracy np. w zespole. Zdarzają się ludzie, którzy nie potrafią współpracować oraz ich przekonania i wartości są sprzeczne z zasadami firmy. Od tego jest headhunter, by zaproponować współpracę tylko osobą, które odnajdą się w danej firmie. Inna sprawa to sposób w jaki przekaże on potencjalnemu pracownikowi, że nie odpowiada wymogom firmy. Kłania się tu takt i empatia, ale co wiemy nie wszyscy takie cechy posiadają.

Re: licznik petentów

Post autor: FlameJobs » 06 sie 2015, 9:54

Praca headhuntera nie należy do łatwych, bo to on w dużej mierze odpowiada za przyszłą kadrę pracowniczą danej firmy

Re: licznik petentów

Post autor: Ammoner » 30 lip 2015, 10:43

Ja rozumiem takie podejście pracodawców. Człowiek ma określone wymagania i jeśli ktoś nie pasuje, to po prostu nie zostaje przyjęty. Nie wiem co w tym dziwnego.

Re: licznik petentów

Post autor: barylkaa » 24 lip 2015, 15:30

A gdzie znajdę taki licznik?

Re: licznik petentów

Post autor: ruszard » 24 cze 2015, 20:27

Super, dzięki za wszystkie info ;)

Re: licznik petentów

Post autor: natalia81 » 27 maja 2015, 9:17

Maciej pisze:Albo pasujesz albo nie pasujesz do mojego profilu - tak mi powiedział jeden. Człowiek sobie flaki wypruwa na rozmowie o pracę, mówi że spokojnie może ogarnąć nowy temat ale do nich nie dociera. Albo jesteś 100% dopasowany albo won. A najlepiej jeszcze jak masz 3 języki, 10 lat stażu, 5 fakultetów i jesteś zaraz po studiach.. a i jeszcze 24 nie skończone. No i oczywiście nie żądaj więcej niż 1500 bo jesteś na straconej pozycji. Osobiście mam wrażenie że taki WIELKI PAN HEADHUNTER to sobie licznik odwiedzin nabija żeby szefom pokazać ilu petentów przyjął. Reszta się nie liczy, czyli my, szukający roboty.


Przemawiają przez Ciebie emocje. Należy rozdzielić trzy rzeczy - beznadziejna sytuacja na rynku pracy, beznadziejnie headhunterzy :cry: i Twoje emocje z tym związane. Headhunter czasami też człowiek - ma swojego klienta. Klient mówi kogo szuka więc headunter ma profil. W tym kontekście nie przeskoczysz tego - bo przy beznadziejnej sytuacji na rynku pracy zawsze znajdzie się ktoś, kto do tego profilu będzie pasował. Headhunter nie jest winny sytuacji na rynku pracy. Natomiast ludzie to ludzie - są różni. Również i headhunterzy. Jedni potraktują Cię jak przedmiot - i to bardzo niedobrze. Inni będą umieć pokazać empatię - bo przez to, że szukasz pracy nie jesteś gorszym człowiekiem. Są dobrzy i źli lekarze, prawnicy. W sklepie kasjerka raz burknie raz się uśmiechnie.

Wylać emocje jest dobrze, ale pamiętaj - NIE POMOŻE CI TO ROZWIĄZAĆ SWOJEGO PROBLEMU. Emocje zaciemniają Twój umysł. Pozbawiają Cię myślenia, mogą doprowadzić do paniki czy depresji. Ja też szukałam pracy przez długo, w końcu postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i założyć własny biznes - gdzie też nie jest lekko.

Więc oprócz naturalnego wkurzenia ... nie daj się ponosić, a na pewno znajdziesz wcześniej czy później.

PS. Jeśli komuś do czegoś moja rada się przyda to pomóżcie mi w tym moim biznesie i kupcie coś :D bo na razie jestem w biznesowym chodziku też .... Ale pierwszy krok zrobiony.

Re: licznik petentów

Post autor: garret » 16 maja 2015, 16:19

Prace administracyjne, także się nie dowiemy...

Re: licznik petentów

Post autor: maki88 » 05 maja 2015, 13:16

Nigdy nie słyszałem o tej stronie rewolucja, czy ktoś znalazł dzięki niej prace?

Re: licznik petentów

Post autor: marion » 28 kwie 2015, 12:34

jeśli szukacie nowej pracy to polecam rekrutacyjna rewolucja.pl jest bardzo duzo ciekawych ofert

Re: licznik petentów

Post autor: sashunia » 28 mar 2015, 18:23

Maciej ale coś w tych wymaganiach co opisałeś jest:)

Re: licznik petentów

Post autor: blaszczu91 » 11 lut 2015, 16:14

Dobrze zbudowane cv to na pewno też się liczy. Tam gdzie są setki kandydatów to rekrutrzy najpierw sprawdzą wygląd cv a później je przeczytają.

Re: licznik petentów

Post autor: Grozny » 18 sie 2014, 11:11

Rynek w Polsce jest bardzo konkurencyjny. Powiedzcie mi lepiej na jakie stanowiska wysyłacie swoje CV. Jeśli są to prace, gdzie kandydatów jest setki, to nie ma co się dziwić, że któryś z nich będzie miał nawet większe kompetencje, niż te zawarte w ogłoszeniu. Musisz się zastanowić, czy jesteś lepszy od tych setek.

Re: licznik petentów

Post autor: rosbea » 25 lip 2014, 15:44

Niestety, w dzisiejszych czasach nie liczy się człowiek tylko kasa.

Re: licznik petentów

Post autor: wiktOOria1995 » 19 lut 2014, 11:14

Samo zycie...

Re: licznik petentów

Post autor: frykas » 17 gru 2012, 14:33

Nowoczesne średniowiecze. Dla pewnych warstw społecznych bezrobotny znaczy jeszcze mniej niż dla średniowiecznego króla chłop pańszczyźniany. Obudźcie się ludzie!

Re: licznik petentów

Post autor: sara » 22 lis 2012, 11:45

Zycie to nie bajka. Ale to co nie którzy wyprawiają w swoich firmach to jest nie normalne. Wiadomo, że każdy chce jak najlepszego pracownika, ale niech ma jakiś szacunek dla drugiej osoby. Bo dzięki nam ma te swoje miliony.

licznik petentów

Post autor: Maciej » 07 wrz 2011, 13:50

Albo pasujesz albo nie pasujesz do mojego profilu - tak mi powiedział jeden. Człowiek sobie flaki wypruwa na rozmowie o pracę, mówi że spokojnie może ogarnąć nowy temat ale do nich nie dociera. Albo jesteś 100% dopasowany albo won. A najlepiej jeszcze jak masz 3 języki, 10 lat stażu, 5 fakultetów i jesteś zaraz po studiach.. a i jeszcze 24 nie skończone. No i oczywiście nie żądaj więcej niż 1500 bo jesteś na straconej pozycji. Osobiście mam wrażenie że taki WIELKI PAN HEADHUNTER to sobie licznik odwiedzin nabija żeby szefom pokazać ilu petentów przyjął. Reszta się nie liczy, czyli my, szukający roboty.

Na górę