X

Projekt Unijny - dofinansowanie do 40 tyś złotych !!!

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Projekt Unijny - dofinansowanie do 40 tyś złotych !!!

Re: Projekt Unijny - dofinansowanie do 40 tyś złotych !!!

Post autor: zakarum » 05 sie 2018, 13:14

Sporo informacji o aktualnych konkursach unijnych jest na https://elpartners.pl - jeśli ktoś szuka źródeł dodatkowych środków na rozwój przedsiębiorstwa albo własny projekt to warto zajrzeć!

Re: Projekt Unijny - dofinansowanie do 40 tyś złotych !!!

Post autor: AtA » 16 lut 2014, 21:33

Szkoda ze tak ciezko bylo go dostac;/

Projekt Unijny - dofinansowanie do 40 tyś złotych !!!

Post autor: Postaw_na_przyszłość » 19 gru 2012, 14:05

Aktualnie realizujemy projekt "Postaw na przyszłość - Postaw na siebie" w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej wynoszące do 40 tyś złotych. Dla 100 firm przewidziane jest też wsparcie pomostowe w wysokości 800 zł wypłacane przez okres 6 m-cy (dla 50 z nich, w uzasadnionych przypadkach, wsparcie to może zostać przedłużone do 12 m-cy).

Do projektu mogą zgłaszać się osoby zamieszkujące na terenie woj. małopolskiego (zamieszkanie w myśl art 25 KC "czyli miejsce przebywania z zamiarem stałego pobytu), które zostały zwolnione w okresie 6 m-cy przed zgłoszeniem się do projektu, z przyczyn niedotyczących pracowników. Zatem może to być zwolnienie z przyczyn ekonomicznych, w związku z redukcją zatrudnienia, likwidacją stanowiska, ale też np. z winy pracodawcy, który nie wypłacał wynagrodzenia. Zgłaszać mogą się osoby, które są jeszcze w okresie wypowiedzenia. Również te, w których miejscu pracy były dokonywane jakieś zwolnienia (w okresie ostatnich 12 m-cy) i z związku z tym czują się zagrożone utratą pracy.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Każdy uczestnik ma zagwarantowany udział w kursie przedsiębiorczości, jak też indywidualne i grupowe doradztwo w zakresie pisania biznesplanu. Na ścieżkę dotacyjną przyjmujemy 135 osób, w wyniku konkursu biznesplanów ok. 90 % osób otrzyma dofinansowanie (całość środków będzie wypłacana w momencie zarejestrowania firmy). Działalność będzie monitorowana przez okres 12 m-cy.

I tura rekrutacji do projektu trwa do 31.01.2013 roku, kolejna będzie realizowana w okresie od 01.02.2013 do 30.04.2013.

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego projektu http://www.postawnaprzyszlosc.pli wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Na górę

cron